• Jsem velmi spokojena,vyborna kvalita

ryclé dorucení

Zajímavý sortiment, rychlé vyřízení objednávky, možnost doručení do Zasilkovny.

Včasné dodání zboží

Výborná komunikace, rychle odeslání.

• přišel mi menší druh plyšáka.. objednal jsem 50cm výška a přišel ani né 40cm na výšku..
    • rozumná kompenzace nešla zařídit
    • špatně zabalené
    • lehce špinavé

Reakce obchodu Geekplanet.cz

Plyšák přišel tomuto zakazníkovi správný. On jsi ho ale špatně změřil a o kompenzaci ani nepožádal. Jedná se o nepravdivou recenzi. Na naší straně bylo vše v pořádku.

• Rychlé doručení
    • Nelze se dovolat
    • Chybné informace o produktu

Objednána figurka - jakmile dorazila do zasilkovny, již dle rozměru zásilky se jednalo o jinou než na ilustračním obrázku, tudíž nevyzvednuto. V době doručení již na e-shopu opraveno info o produktu a uveden spravny obrázek - o změně nikdo ani neinformoval, ze mi doručí něco jiného než bylo uvedeno.
    Nelze se dovolat ohledne informace o zboží, ani o skutečnosti, ze objednávku rusim. Zvolil jsem dobírku na základě zdejších recenzi. Pokud bych zboží převzal, pravděpodobně bych tezko získal peníze nazpět z platby předem.

Reakce obchodu Geekplanet.cz

Ano. Za tento problem se omlouvame ale šlo o nesoulad mezi skladem a eshopem. To se bohužel někdy stane. Peníze zpátky by jste ziskal. Tento problem je spiše vyjmečný. 99,9 procent objednávek je vyřízených be problemů.

• zajímavé věci, které jsem jinde moc nenašla

• Krásně přehledný web
    • Výhodné ceny
    • Kvalitní sortiment

Jsem velmi potěšena eshopem. Potřebovala jsem narozeninový dárek pro svého bratra co nejrychleji, abych nebyla ta, kdo na něj zapomněl. Všechno bylo dodáno rychle do druhého dne. Bratr má ohromnou radost a já také. Můžu jen doporučit!

• rychlost, přehlednost stránek, komunikace

Velmi mne obchod překvapil. Potřebovala jsem zboží mít u sebe co nejdříve a vyšli mi vstříct. Ještě jednou musím poděkovat

• velmi rychlé vyřízení obědnávky-spokojenost

Papuce jsou opravdu hezke, ale velikost moc neodpovida. Pritel ma velikost 42, napsana je velikost 42-45 a papuce jsou dost natesno.

• Rychlé vyřízení a dodání

• To byl první nákup.

slibeno do 24 h expedice bohužel není výdejní místo takže to protáhlo, jinak dobrý jen se tam nedá dovolat

• Vyhoda je cena a rychlost.
    • zbozi je jako od vietnamcu z 90let.
    • velmi zaspinene a uvnitr vytekle baterie
    • jen ty nejlevnejsi materialy.

Radeji nic nekupujte, z obrazku si predstavu neudelate.

Reakce obchodu Geekplanet.cz

Za tento problém se omlouváme. Jednalo se pravděpodobně o špatný kus. Všechny naše produkty jsou kvalitní samozřejmě. Nabízíme vám plnou kompenzaci včetně poštovného...

• že mohu kdykoliv vybrat zboží a promluvit si s příjemným prodavačem

Na základě ostatních recenzí jsem měl docela strach, vše ale naštěstí proběhlo v pořádku a rychle. Moje zkušenost byla dobrá.

• Dobrý den, nákup zboží proběhl na výbornou. Perfektní a rychlá komunikace. Děkuji

• - rýchle doručenie
    • - ceny výrobkov