Zajímavý sortiment, rychlé dodání.

• spokojenost,dobrá komunikace,rychlá doprava

• Velmi rychle vyřízeno :)

• rychle dodáno, dobré ceny

• Rychlost odeslani

Alarm na kolo v hrozném stavu, dráty zasahují do zásobníku na baterii a hrozí jejich preskubnuti, tlačítka upadla hned pri prvním použití. Dále mi přišlo světlo do výpletu které jsem si vůbec neobjednal ale úplně jiné které se původní objednávce ani nepodobá. Bohužel opadlo moje původní nadšení z toho obchodu a chuť doporučit jej přátelům a dále tady nakupovat

• rychlé doručení
    • zboží bylo po datu spotřeby

Zakoupený produkt Adoptuj si plameňáka - pro aktivaci se zadává kód, žel už na obalu je zcela jasně napsané, že doba, do kdy se má kód využít, je duben 2022. Což mi v prosinci 2022 bude asi k ničemu. Samotný výrobce navíc přispěje na živočichy pouze v případě, že je kód aktivován, což se tedy nestalo. Nemyslím si, že je takový problém zkontrolovat datum už několik měsíců “prošlého” zboží, ještě když je uvedeno na obalu a poměrně bijící do očí. I kdyby to přehlédli, nekontrolují snad své produkty pravidelně? Revize skladu?
    V e-mailu mi odpověděli, že mi pošlou kód nový, na skladě produkt v e-shopu ale neměli. Proto, ale i z důvodu jakéhosi zklamání a se skutečností, že už s nimi nechci nic řešit, když tak triviální věc nebyli schopni vyřešit už při odesílání, jsem odstoupila od smlouvy.

• rychlost dodání
    • obsah balíku odpovídá obrázku
    • vyšší doprava

• Rychlost doručení
    • Nelepte prosím na Funko Pop krabičky ty nálepky s QR kódy, nejdou opatrně sundat.

• Zajímavé dárky
    • Rychlé doručení
    • Při pochybení ze strany obchodu rychlé vrácení peněz
    • Člověk platí, i když si zboží chce sám vyzvednout

• škoda že se vyděláva na dopravě. cena zboží je 50% z ceny za dopravu.

• Super-vše rychle vyřízeno!!!

• super rychlá expedice - asi do dvou hodin
    • zboží dobře zabalené
    • dobrá komunikace

Vše OK, zboží dorazilo bez problému a bylo expedováno opravdu velmi rychle.

• Zboží přesně jako na obrázku
    • Dodáno velmi rychle
  • Obchod mě neinformoval, že zboží již není skladem. Den před Štědrým dnem jsem volala k nim do firmy, aby mi paní naprosto bez projevu jakékoliv emoce řekla, že mi chtěli napsat mail, ale že asi neodešel nebo se vrátil nebo na to asi zapomněli. Skvělé zjištění a přístup :(

Doručeno v naprostém pořádku - termoska, zatím nepoužita.

• Rychlé doručení, spolehlivost

• Ceny nejsou vysoké.
    • Zboží je opravdu dodáno - jak je slíbeno.
    • U jednoho výrobku nebyl dostatečný popis funkce (létající UFO), kdybych věděl, že se vlastně jedná o "kouzelnickou" rekvizitu, kdy UFO tajně držíme na tenkém vlasu, tak bych tento výrobek neobjednal. Tedy nedostatečný popis - kdy bylo spáno, že se UFO "vznáší". Ale částka nebyla závratná, tak to tu věc prostě vyhodím.

Obchod disponuje nápaditými věcičkami, které nestojí svět. Zdá se, že ve věci dodání je solidní. Jediným problémem asi bude u některých předmětů zklamání nad dodanými parametry, ale nikoliv, že by zboží bylo poškozené, ale prostě jen nabídka vypadá slibněji, než je skutečnost. Ale je to všechno jen za pár šupů, tak to člověk může risknout.

• Nabídka

• Solidní ceny, rychlé dodání.