Super nákup

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 2 měsíci

Absolutní nemožnost kontaktovat obchod. Uvedené číslo funguje pro několik eshopů a zjevně jej nikdo nebere. Na email nereagovali. Potřeboval jsem do objednávky přidat ještě jeden kus zboží. Bez reakce. Chtěl jsem objednávku zrušit bez reakce.

Reakce obchodu Geekplanet.cz

naše linka je často vytížená. Váš dotaz jsem neobdrželi ani na kontaktní email....

Hrozný zde nenakupujte

Reakce obchodu Geekplanet.cz

Pan Nováček si objednal zboží duplicitně na dvou našich obchodech. V tomto případě k chybě na naší straně nedošlo.

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 2 měsíci

• Ač inzerují zboží skladem a tvrdí, že expedují skladové objednávky do 24h od objednání, objednané zboží odesílají na expedici "až když je toho víc najednou"
    • vyšší cena než jinde (dle heureka.cz)

Objednal jsem dárek s tím, že do 24h bude k vyzvednutí na "ulozenka.cz". Schválně jsem vybíral obchod s expedicí do 24h a možností vyzvednutí v Praze (stejně jako je Geekplanet). Kdybych věděl, že to takhle dopadne, objednal bych jinde, levněji a měl bych zboží minimálně za stejnou dobu, ne-li dříve.

18. 4. 2018 11:48 objednáno, zaplaceno kartou
    19. 4. 2018 dle automatického e-mailu geekplanet zboží "odesláno"
    23. 4. 2018 9:25 jsem telefonoval na číslo 721 753 863 - číslo nedostupné
    23. 4. 2018 9:29 e-mail s dotazem, co je s objednávkou
    23. 4. 2018 10:30 odpověd od Geekplanet s tím, že balíky posílají na úloženku najednou
    25. 4. 2018 dle e-mailu společnosti ulozenka.cz, informace o převzetí zboží od Geekplanet.cz k přepravě.
    26. 4. 2018 e-mail od ulozenka.cz, informace o vyzvednutí

Reakce obchodu Geekplanet.cz

Balíky pro Uloženku odesíláme všechny najednou jednou týdně. proto došlo k tomuto spoždění. Omlouváme se komplikace.

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 3 měsíci

14.4. jsem objednala na webu kompresní podkolenky, dodnes nebylo zboží doručeno!

Reakce obchodu Geekplanet.cz

velice se omlouváme za tuto situaci. Uloženka tutu zásilku pravděpodobně ztratila.

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 5 měsíci

• Rychlé
    • Krabička s káčou byla lehce poničená

• rychlé dodání zboží
    • nákup z pohodlí domova
  • nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 6 měsíci

• Rychlé vzřízení i před vánocemi,průběžné informování o stavu zásilky

Byla jsem mile překvapena profesionalitou tohoto internetového obchodu

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 6 měsíci

• Pan co odepisuje na email je naprosto neschopný a způsob jeho odpovědi je příšerný. Určitě nehodlám si u vás noc objednat abych nemusela komunikovat s někým této existence.
    • Hrozny způsob jednání.

Neschopný zaměstnanci co se neumí vyjádřit a jsou arogantní.

Reakce obchodu Geekplanet.cz

za tuhle situaci se velice omlouváme.

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 6 měsíci

• Zboží dorazilo v pořádku.
    • Za danou cenu mi kvalita kromě karty přežití nepřišla moc solidní.
  • nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 6 měsíci

• Zboží neodpovídá obrázkům. Je velice nekvalitní.
  • nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 6 měsíci

• Vše přehledně na jednom místě.
    • Nemožnost si zboží osahat, vyzkoušet.

• Objednávka vyřízena rychle. Požadované zboží měl jen tento obchod

Renomé obchodu zkazilo doručení zboží až za 9 dní vinou dopravce České pošty

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 7 měsíci

• V eshopu jsem si objednal pánské bačkory, ale přišly dámské. Nechápu, jak se to může stát, když na bačkorách je cedulka s velkým nápisem „WOMAN“.
  • nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 7 měsíci

Velmi milá komunikace, rychlost, vstřícnost.

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 7 měsíci

Nakup v e-shopu v poradku, rychla expedice. Zbozi zatim nedorazilo diky Ceske poste. Balik se nekde zasekl, patra se po nem. Bohuzel, doprava je problem. Je jedno jestli posta nebo jiny dopravce, problemy jsou obcas se vsemi. U posty nemusim alespon trcet pul dne doma a cekat na dovoz. Vyzvednu si to na poste, az se mi to hodi.

• Špatně opracované hrany výrobku. Ledabyle provedená práce

Objednala jsem si u Vás stolek pod notebook. Zboží dorazilo, ale když jsem otevřela zásilku, zhrozila jsem se, v jakém stavu stolek byl. Podle toho jak vypadal mě napadlo, že si asi musím doopravit všechny nedostatky. Všechny hrany jsou neopracované a padají z něj třísky, šuplík ten je nanic, protože nejde otevřít a zarážka, která má podepírat otevřenou plochu je přilepená nakřivo, takže je pomalu nefunkční.

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 8 měsíci

Bez problémů.

• nakoupil v obchodě Geekplanet.cz před 8 měsíci

• Cena neodpovida kvalite,objednala jsem zupan prisel spinavy,je bily s cervenym paskem a lemech na rukavech,byl cely obarveny od te cervene.Pokud ho vyperi bude cely ruzovy.Uz nikdy bych tu nenakoupila.