• super ceny

• vybírala jsem podle srovnání ceny zboží takže určitě cena zboží i dopravy.
    • ---

Vše bylo bez problémů a dopravce mi i ráno zavolal a sdělil mi hodinu kdy přijede a opravdu to dodržel. To se mi běžně nestává, abych byla i telefonicky upozorněna na přesnou hodinu. Super zkušenosti mohu doporučit.

• Výhodná cena zboží, obchod jsem si vyfiltrovala podle hledané kategorie zboží.

Spokojenost ze všech stran. Měla jsem i tel.rozhovor se zaměstnancem - max.spokojenost. Doprava v naprostém pořádku. Zboží velmi dobře zabaleno.
    Obchod doporučuji.

• dobré ceny
    • doprava nad 300Kč zdarma
    • --

nákup zde doporučuji

• velký výběr zboží

• Široká nabídka.
    • Dostupná cena
    • Pohodlí při nákupu jak doma tak i na prodejně

Vstřícné a velmi ochotné chování zaměstnanců na prodejně.
    Rychlost vyřízení ojednávky i přes eshop.
    Široký výběr sortimentu.
    Úžasné výprodeje.
    Například při vybírání autosedačky nás přímo uchvátila ochota prodavačky která nám předvedla několik druhů autosedaček, sami jsme si je mohli vyskoušet i s dítkem,a můžu říct že paní prodavačce moc děkujeme vybrali jsme úžasnou sedačku která již více než rok slouží a naší malé se v ní cestuje velmi pohodlně.

• Velký výběr sortimentu
    • někdy zboží, které je na internetu, není k dispozici na skladě v obchodě

Určitě jsem byla s nákupem spokojená a nakupuji zde věci pro dceru pravidelně.

• levne ceny prijemna ochota

• -

spokojenost

• bezproblémovosť
    • rýchlosť
    • doprava v cene
    • o žiadnych neviem

doporučujem

• Prostornost, přehled, příjemný personál, různorodost prodejny, zboží všeho druhu....
    • Nenapadá mě žádna slabina.

Můžů jenom doporučit a ja sama se tam budu vracet :)

• nízké ceny

obchod doporučuji, bleskové odeslání, nízké ceny

• Rychlé doručení a skvělá komunikace. Paní, která objednávky vyřizovala mi velice dobře poradila.

Jednoznačně doporučuji.

• samé výhody

• rychle profesionalni vyrizeni

e-shop rychle,kvalitne,profesionalne

• Při objednávce nad 300,- jsem měla dopravu zdarma

Jsem spokojená s cenou, se zbožím i s dodáním. Především s tím, že při objednávce nad 300,- byla doprava zdarma, to mě opravdu mile překvapilo

• Výborná komunikace, ochota zamĕstnanců poradit.
    • Ocenila bych vĕtší výbĕr v oblečení pro kojence, jelikož mám 3-mĕsíční holčičku.

Mohu bezobav doporučit.

• Osobní odber

• S obchodem jsem naprosto spokojená, velice příjemné a vstřícné jednání

Potřebovala jsem k prvním narozeninám syna, houpací včelku, měla jsem jí objednanou jinde ale kvůli povodním mi jí nemohli dodat. Zavolala jsem do FunBaby a druhý den jsem včelku měla doma. ještě jednou moc děkuji, zachránili jste narozeniny. Obchod mohu jen doporučit.

• Je blízko
    • Nepříjemný personál na pokladně,neaktuální stavy skladnosti,objednám ve čtvrtek,zboží údajně skladem v Ostravě,v úterý stále žádné info o objednávce (jsem z Ostravy), i zboží objednané z Prahy jsem měla v pondělí doručeno,objednám něco růžového,mám nachystáno oranžové s tím,že růžová není...atd,atd.

Celkově hodně špatný dojem z nákupu přes internet, lépe dojet přímo na prodejnu a vybrat si osobně z toho,co skutečně mají.