• Velmi dlouhé dodání, nesjednocené informace

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu s nákupem na našem e-shopu. I přesto, že není pozitivní, je i tak pro nás důležitá, abychom mohli naše služby ještě vylepšit a být zákazníkovi blíže. Je pro nás prioritní na základě negativních recenzí takové případy (ať už dodání zboží či komunikace se zákazníkem) podchytit a co nejvíce eliminovat.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

Objednala jsem zboží, u objednávky bylo několik dní "zpracovává se". Když jsem kontaktovala zákaznickou podporu, tak mi bylo sděleno, že výrobce má výpadek - pochopitelné, e-shop za to nemůže, ale ocenila bych, kdyby dali alespoň vědět sami. Poté mi bylo slíbeno, že než objednané čočky dodají, tak mi doručí náhradní. Spoléhala jsem na to, ale čočky mi dodnes nepřišly, už je to přes týden. Byla to pro mě velmi složitá situace, protože brýle mám slabší než bych potřebovala a tak jsem čočky potřebovala co nejdřív. Nakonec jsem si je sehnala jinde. Na těchto stránkách už zboží objednávat nebudu.

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, recenzi s nákupem našem e-shopu. I přesto, že není pozitivní, je i tak pro nás důležitá, abychom mohli naše služby ještě vylepšit a být zákazníkovi blíže, ať už se dodání či komunikace týče. Je pro nás prioritní na základě negativních recenzí takové případy podchytit a napravit.

• Velký výběr

Mají napsáno, že zboží je skladem a doručení 1-2 dny. Čekám na zboží více než týden.

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše hodnocení našich služeb a e-shopu. Co se týká Vaší objednávky, tak byla v pátek 3.2. předána dopravci, předpokládám doručení tedy dnes, nejpozději zítra.

• Rychlost dodání zboží.
    • Žádná

S kamenným obchodem i eshopem vždy maximální spokojenost.

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i dalším nákup proběhne k Vaší spokojenosti.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

• skvěla dostupnost poboček pro osobní vyzvednutí (Brno)
    • široký sortiment, k dispozici bylo i zboží, které na jiných e-shopech nebylo k dostání
    • vyřízení objednávky trvalo trochu déle (téměř týden), u jiného eshopu by možná byla doba kratší
    • v emailu o potvrzení objednávky nebylo uvedeno, za jak dlouho by měla být objednávka připravena k vyzvednutí nebo informace o další komunikaci

Celkově spokojenost. Fukus optik byl až třetí nebo čtvrtý e-shop, na kterém měli mnou hledané čočky.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

• Vyzvednutí na pobočce a tudíž doprava zdarma.

výborné

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

• Milý a ochotný personál, krásné a klidné prostředí, ráj...

Dobrý den, Miloslave,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i při dalším nákupu budete spokojený.

• Vše pořádku

• Slusna obsluha

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb n pobočce a e-shopu. Věřím, že i při dalším nákupu budete spokojená.

• Akceptují Benefity plus
    • Slevové akce

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i další nákup bude k Vaší spokojenosti.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

Skvělá cena, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i další Váš nákup bude k Vaší spokojenosti.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem po objednávce brýlí Gloryfy našel v zásilce ušmudlané, použité brýle, v igelitovém sáčku místo originál krabičky. To jste mě teda nas…, vážení!

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu s nákupem na pobočce či našem e-shopu. I přesto, že není pozitivní, je i tak pro nás důležitá, abychom mohli naše služby ještě vylepšit a být zákazníkovi blíže. Je pro nás prioritní na základě negativních recenzí takové případy (ať už dodání zboží či komunikace s personálem) podchytit a napravit. Nicméně situaci jsem ověřoval, ano, ohledně chybějící krabičky máte pravdu, za což se Vám omlouváme. |o se týká toho, že brýle byly použité a ušmudlané, tak kolegyně si pevně stojí za tím, že až na krabičku byly brýle zcela v pořádku.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

• Moc ochotna a trpeliva pani prodavacka.

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb na pobočce a e-shopu. Věřím, že i při dalším nákupu bude dle Vašich představ.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

Zbozi jeste nedorazilo. Nemam ani zadnou informaci v jakem stavu objednavka je a kdy muzu cocky vubec ocekavat. Standartni eshop doruci zbozi do dvou az tri dnu.

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu s nákupem na našem e-shopu. I přesto, že není pozitivní, je i tak pro nás důležitá, abychom mohli naše služby ještě vylepšit a být zákazníkovi blíže. Co se týká Vaší objednávky, tak by na pobočku měla dorazit dnes. Zpoždění bylo způsobeno uzavřením pobočky z důvodu dovolené.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

Jenom to nejlepší.Příjemná a velice ochotná obsluha.

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a pracovníků. Věřím, že i při dalším nákupu budete spokojený.

Ivo, Zákaznická péče FOKUS

Zboží skladem před Vánoci byla velká výhoda :).

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i při dalším nákupu bude vše v pořádku.

• dostupnost místa

dobrá cena

• Avizovaná doba dodání není skutečná 2x až 3x delší

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že při dalším nákupu bude vše již k Vaší spokojenosti.

• Rychlost dodání, cena

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i při dalším nákupu budete spokojená.