• Vše přehledné, snadno se na stránkách orientuje,
    • Relativně dobré ceny
    • Zboží po týdnu stále nepředali dovozci, to jsem nikdy v životě nezažil, ani u aliexpressu

Nikdy jsem nezažil tak dlouhé trvání doručení, ještě zboží ani nepředali dovozci. Na stránkách psali že zboží budou expandovat nejdříve za dva dny po mém objednání z důvodu stěhování skladu, budiž, to chápu, ale 4 dny po daném datumu a stále ještě ani nepředali dovozci. Ani žádné info o zpoždění dodání, nic. Čočky si objednávám pravidelně, a u žádného obchodu se mi nestalo tohle. Schválně objednávám týden a půl s předstihem, než mi skončí doba nošení mých starých čoček, vždy mi dorazily včas, ale u Focus optik ne.
    Jediné co by mě vedlo opět si objednat u Focus Optik čočky by byla cena a větší výběr zakřivení, jelikož je tento typ obtížné sehnat.

• skvěla dostupnost poboček pro osobní vyzvednutí (Brno)
    • široký sortiment, k dispozici bylo i zboží, které na jiných e-shopech nebylo k dostání
    • vyřízení objednávky trvalo trochu déle (téměř týden), u jiného eshopu by možná byla doba kratší
    • v emailu o potvrzení objednávky nebylo uvedeno, za jak dlouho by měla být objednávka připravena k vyzvednutí nebo informace o další komunikaci

Celkově spokojenost. Fukus optik byl až třetí nebo čtvrtý e-shop, na kterém měli mnou hledané čočky.

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i dalším nákup proběhne k Vaší spokojenosti.

Přeji Vám krásný den.
    Ivo, Zákaznická péče FOKUS

• Rychlost dodání, cena

Reakce obchodu FOKUS optik

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb a e-shopu. Věřím, že i při dalším nákupu budete spokojená.

Přeji Vám krásný den.
    Ivo, Zákaznická péče FOKUS