100% spolehlivý.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za udělení plného počtu hvězdiček, Vaší spokojenosti si vážíme.

S přáním příjemného dne, Jiřina.

Byla jsem velice spokojena! Moc gratuluji ke kvalitě služby a budu zajisté opakovat nákup přes Florea!

Reakce obchodu Florea.cz

Těší nás, že vše klaplo dle vašich představ a jste spokojený, to je největší odměna za naší práci.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

Super dodani dle instrukci.

Dobrý den, Míro,
    moc Vám děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že doručení proběhlo v pořádku.
    Těšíme se na Vaší další objednávku.
    Za celý tým Florea, Markéta.

• Naprosto skvělé, ochota, komunikace, služby, cena

Skvělé

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený.
    Budeme se těšit na příště.
    Krásný den, Eliška.

Dobře poradili, dodali a vše včas.

Reakce obchodu Florea.cz

Moc Vám děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že doručení proběhlo v pořádku.
    Těšíme se na Vaší další objednávku.
    Za celý tým Florea, Sára.

• super možnost, jak někoho potěšit na druhém konci republiky
    • čerstvé květiny jsou doručeny v předem stanoveném dni
    • možnost sledovat pohyb kurýra při doručování
    • příjemné vystupování kurýrů - zatím vždy byli hezky hodnoceni obdarovanými
    • možnost upřesnit požadavek na vazbu květin
    • možnost napsat vzkaz obdarovanému
    • nemám

Bezva spolehlivý obchod

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za plný počet 5*. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s naší službou. Budeme se těšit na další případnou objednávku.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

• dobrá komunikace, krásná kytice

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený se zákaznickou podporou i s kyticí.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• obchod mi nabídl kvalitnější květiny

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Těší nás, že jste byl spokojený s kvalitou květin i výběrem.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• zboží jsem musela zrušit ale mam zkušenost s obchodem je super a vždy je vše v pořádku i zrušení obednávky proběhlo v pořádku a skoro okamžitě mě i vrátili peníze na učet

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaší recenzi s plným počtem hvězdiček. Velmi si toho vážíme.
    Je nám samozřejmě líto, že jste musela zrušit objednávku, ale jsme rádi, že jsme vše mohli vyřešit k Vaší spokojenosti.

Přeji krásný den, Lenka.

• Dostupnost obednat kvetiny ze zahranici.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za pozitivní recenzi, která náš Florea tým moc potěšila.
    Mějte hezký víkend, Veronika.

vždy spokojenost, krásné květiny, dobrá komunikace

Dobrý den, Mileno,
    jsme moc rádi, že Váš nákup hodnotíte na 100% a plným počtem hvězdiček.

Za celý tým Florea, Markéta.

• bohužel květiny dost rychle uvadly

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší zpětnou vazbu. Mrzí nás, že u růží nebyla kvalita 100%. Určitě to není to takto v pořádku. O vaší nespokojenosti jsme bohužel nevěděli, jinak každou reklamaci řešíme okamžitě. Na květiny poskytujeme záruku 72 hodin, ale zpětné vazbě zákazníka se věnujeme vždy, protože je pro nás skutečně důležité, aby byl náš zákazník spokojen. Právě i proto Vás budeme kontaktovat, aby jsme vše mohli společně vyřešit ku vaší spokojenosti.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

Vše v pořádku, naprostá spokojenost :)

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za tak vysoké 100% ohodnocení našeho eshopu. Těší nás, že jste byl naprosto spokojený.

• Velký výběr květin
    • Doručení do domu
    • Rychlé a vstřícné jednání
    • Dovoz i o svátcích (velikonoční pátek a pondělí, 1. máj)
    • Možnost přidat přání
    • Jelikož existuje pouze centrální sklad v Plzni, je nutné provést objednávku do 17 hodin, pokud chci doručení během dalšího dne.

Velký výběr květin, korektní a rychlé jednání, možnost konzultace i ve večerních hodinách (u již provedené objednávky je ještě možná např. úprava textu přání), to jsou kladně poznatky z tohoto obchodu.
    Možná to byla náhoda, která by se však u kytice k narozeninám neměla stát, ale z 9 růží 2 uvadly ihned další denpo doručení a další 2 měly příliš nerozvinutá poupata.

Tento nedostatek se mnou však obchod sám od sebe, iniciativně, řešil a aniž bych o to žádal, nabídl mi kompenzační kytici dle mého výběru (se stejným počet květů) a v mnou zvoleném termínu, která už byla v pořádku.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený jak s výběrem tak i doručením.
    Na květiny poskytujeme záruku 72 hodin, ale zpětné vazbě zákazníka se věnujeme vždy, protože je pro nás skutečně důležité, aby byl náš zákazník spokojen. Právě i proto Vás budeme kontaktovat a na vše se s Vámi podíváme. Věříme, že najedeme společně řešení, které pro Vás bude přijatelné.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Dodání později ale přece jen to došlo...

Dobrý den, Martine,
    děkujeme za Vaše vysoké hodnocení.
    V sytému vidím poznámku, že kurýr se přímo s Vámi domlouval na pozdějším doručení, tedy v jiný čas, než jsme poslali Vám po vygenerování tras kurýrů.
    Jsem ráda, že jste se na předání květin v pořádku dohodli.
    Přeji Vám krásný zbytek dne, Veronika.

Bohužel jsem si neuvědomil, že nás čeká prodloužený víkend. Kytice byla vázána asi již před víkendem a tak byly některé květy již povadlé a nehodnotily celkový dojem. Stalo se mě to poprvé, co jsem objednával, tak si budu muset dát pozor. Kvalita neodpovídal v tomto případě ceně.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jestliže není něco s kvalitou květin v pořádku, určitě to není tím, že by byla kytice uvázaná již před velikonočními svátky. Květiny vážeme vždy čerstvé, den před doručením.
    Pokud jsou květiny již druhý den od doručení povadlé, tak nás to opravdu mrzí, o krátké výdrži jsme se dozvěděli ale až formou tohoto hodnocení, nikoli třeba telefonátem či dotazníkem, který vždy druhý den po doručení zasíláme, ale který nám od Vás vyplněný nedorazil. Vždy je lepší se ozvat co nejdříve (klidně ten samý den, kdy jsou květiny doručeny) abychom mohli záležitost vyřešit a případně poradit správnou péči o květinu.
    Květiny před vyexpedováním prochází několika kontrolami kvality a poskytujeme na ně záruku 72 hodin.
    Budeme Vás kontaktovat, abychom se na záležitost podívali společně.
    Přeji pěkný den, Markéta.

• Vše ok.

Dobrý den, Vladimíre,
    jsme moc rádi, že Váš nákup hodnotíte na 100% a plným počtem hvězdiček.

Za celý tým Florea, Markéta.

Přehledný web, rychlé dodání, krásné květiny.

Dobrý den, Evo,
    děkujeme za vysoké hodnocení, jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojená.
    Přeji Vám krásný den, Markéta.

Příjemné vystupování řidiče.

Reakce obchodu Florea.cz

jsme velmi rádi, že Váš nákup hodnotíte na 100%. Pochvalu kurýrovi předáme.

Za celý tým Florea, Markéta.

• Květiny hned druhý den povadle!!!!

Jsem velmi zklamaná....kvalita řezaných květin ubohá.

Dobrý den, Milado,
    pokud byly květiny už druhý den povadlé, tak nás to opravdu mrzí, o krátké výdrži jsme se dozvěděli ale až formou tohoto hodnocení.
    Naše květiny mají dělat radost (určitě déle než dva dny) a ne přidělávat starosti. Proto abychom zjistili, zda je zákazník spokojený, zasíláme po doručení na email dotazník, který nám ale od Vás vyplněný nedorazil.
    Vždy je lepší se ozvat co nejdříve, abychom mohli záležitost vyřešit a případně poradit správnou péči o květinu.
    Budeme Vás kontaktovat, abychom se na záležitost podívali společně.
    Přeji hezký den, Veronika.