• ochotný a informovaný personál, možnost konzultace po telefonu, snaha maximálně vyjít vstříc

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojena s rychlostí doručení i s naším personálem. Děkujeme Vám za podporu a budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji krásný den, Simona.

• Děkuji za profesionalitu .

Dobrý den, Petro,
    Děkujeme vám za vaší pozitivní zpětnou vazbu.
    Pokud budete mít v budoucnu jakékoli požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

• zatím byla přítelkyně vždy velmi spokojena.

Dobrý den, Honzo,

děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu a vysoké hodnocení s plným počtem hvězd. Jsme rádi, že nákup proběhl dle
    Vašich představ a přítelkyně byla spokojena. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji krásný den, Simona.

krásné růže, dodávka bez problémů

Dobrý den, Pepo,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi s plným počtem hvězd. Jsme rádi, že jste spokojený s růžemi a bezproblémovým průběhem objednávky. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji pohodový den, Simona.

Prostě super

Dobrý večer, Richarde,
    děkujeme Vám za Vaše doporučení, jsme rádi, že jste spokojený.

Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo budete potřebovat naše služby, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme Vám krásný den, Evelína.

• Supet

Dobrý den Jiří,
    děkujeme Vám za vaší pozitivní zpětnou vazbu.
    Vážíme si vaší podpory a důvěry.
    Přeji hezký den, Evelína.

Jako vždy perfektní

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Vždy nás potěší, když objednávka dopadne na jedničku.

Budeme se těšit na příště a přeji Vám krásný zbytek dne, Natálie.

• dobrá komunikace, ochota řešit a vyřešit

Dobrý den, Radovane,
    děkujeme Vám za Vaše doporučení, jsme rádi, že jste spokojený.
    Vaše pochvala je pro nás velkou motivací.
    Pohodový den, Veronika.

• Krásné kytice
    • Doprava dle domluveného času

Dobrý den, Olgo,
    děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že nás doporučujete.
    Jsme rádi, že jste spokojená s našimi službami.
    Pohodový den, Veronika.

• Spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s naší službou spokojený.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Perfektní komunikace, rychlost, vstřícnost

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi a za to, že jste si vybrali naše služby. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s perfektní komunikací, rychlostí a vstřícností našeho týmu.
    Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás velmi důležité, a proto se snažíme zajistit, aby byly Vaše zkušenosti s námi co nejlepší.

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme Vám krásný den!

S pozdravem, Adéla.

• Rychlá komunikace
    • Možnost změny barvy květin nebo druhů květin
    • Čerstvé a nádherně voňavé květiny
    • Doručení přesně na den dle objednávky

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi a za to, že jste si vybral naše květiny. Jsme rádi, že jste spokojen s rychlou komunikací, možností změny květin, čerstvostí a nádhernou vůní našich květin a také s přesným dodáním dle vaší objednávky.
    Snažíme se co nejlépe vyhovět přáním našich zákazníků a zajistit, aby jejich květiny byly přesně tak, jak si přejí.
    Přeji Vám krásný den, Veronika.

• Dovezli až domu
    • Krásné čerstvě utržené
    • O hodně levnější než u nás v květinářství

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si vybral naše služby. Jsme rádi, že vás naše květiny potěšily a že jste byli spokojeni s našimi cenami a doručením až k vám domů.
    Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru.
    Přeji hezký den, Veronika.

• Vyborna komunikace se zakaznickym servisem
    • Vyborna komunikace a dohoda s kurýrem
    • Nez kvetinu doruci, zaslou mailem fotku ke schvaleni. Kdyz by se nelibila , prevazi ji dle vasich pozadavku. Coz je uuuplne skvela sluzba. Proste jsou super!!!!

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za Vaše krásné slova a za to, že jste si vybral naše květiny a služby.
    Snažíme se dělat vše pro to, abychom poskytnuli našim zákazníkům ty nejkrásnější květiny a zprostředkovat krásné zážitky a dojem z květin.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

velký výběr, dodání druhý den, snaha o komunikaci, s kurýrem jsme vyřešili i situaci, kdy se chvíli před dodáním nemohl dovolat příjemci kytice...

1) namísto 100 růží jich dorazilo 97 (aniž bychom je chtěli počítat, zjistilo se to při stříhání koncůl stonků) - byť kytice svůj účel splnila, toto mě zaskočilo a trochu zklamalo, 2) dokoupil jsem příplatkovou okrasnou stuhu a při tel. komunikaci i do mailu jsem popsal, že ji chci uvázat na zabalenou květinu - přes několikerou domluvu přišla foto vždy bez ní a na závěr se ukázalo, že stuha byla uvnitř, nikoli na vrchu jak jsem žádal - je to detail, ale po té, kdy jsme si snad 4x volali, bych čekal, že bude stuha, jak jsem žádal. 3) v objednávce jsem do zprávy pro kurýra popsal, kam kytici doručit (vchod zezadu domu apod.), po tel. komunikaci jsem popis zaslal i do sms - přesto nakonec kytici nedoručil ke vchodu, ale čekal na ulici před domem -což jsem nechtěl, aby příjemce nemusel (ze zdravotních důvodů) ven. Otázkou je, k čemu pak zpráva pro kurýra je...???

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu, ohledně vaší nedávné objednávky květin.
    Jsme rádi, že jste byl spokojený s výběrem květin. Rádi bychom se omluvili za všechny nedostatky a nepřesnosti, které se vyskytly během této objednávky. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomáhá nám zlepšit naše služby.
    Mrzí nás, že Vám byla doručená kytice se špatným počtem růží a nezařídil se Váš požadavek ohledně bílé stuhy.

Rádi se s Vámi telefonicky spojíme a Vaší nespokojenost s Vámi probereme. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá a tak se situaci budeme rádi věnovat.

Přeji Vám pohodový den, Jiřina.

• spolehlivost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený a vše vyšlo podle Vašeho očekávání.

Budeme se těšit opět někdy příště a přeji Vám hezký den, Natálie.

• Vše na jedničku, černá, doručení, stav květiny

Dobrý den.

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený . Těšíme se na vaši příští objednávku a doufáme, že Vám opět budeme moci poskytnout skvělý servis.

Přeji Vám hezký den,
    Kamila

• Dobrá komunikace s operátorkou při doladění objednávky

Velký výběr zboží, kvalifikovaná a ochotná operátora při upřesnění objednávky.

Reakce obchodu Florea.cz

Jsme opravdu moc rádi, že jste byl spokojený s komunikací našeho zákaznického servisu. Oceňujeme Vaši zpětnou vazbu a budeme se těšit na Vaši příští objednávku.

Přeji Vám hezký den,
    Kamila

• krásné květy, dovoz

Chtěl jsem objednat dvě kytky po 9 kusech růží svázané stuhou ale došla mi jedna s 18ti růžemi.. Došla druhý den navečer, což pro mě bylo již pozdě..

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a omlouváme se za problémy, které jste měl s vaší objednávkou květin.
    Je nám líto, že místo dvou kytic po 9 kusech růží se stuhou, Vám byla doručena jedna kytice s 18ti růžemi.
    Toto bylo jasně chybou v našem provozu a moc nás mrzí, že jste způsobili nepříjemnosti.
    Co se týče objednání květin, je možné objednat vždy alespoň den dopředu do 17. hodiny s tím, že doručujeme ve všední dny.
    Ohledně Vaší zpětné vazby se s Vámi spojíme.
    Přeji pohodový den, Veronika.