• Objednavka byla slíbená poslat druhý den a za 11 dní ještě nedorazila a s obchodem,žádná komunikace

• Obchod doporučuji,velmi příjemná komunikace a ochota pracovníků na info lince při řešení detailů objednávky, nic nebylo problém. Vstřícnost, rychlé řešení i doručení. Ta mě TOP e-shop!

Doporučuji, maximální spokojenost,

• Výborná komunikace s obchodem, rychlé dodání, super kvalita.

Vřele doporučuji.

• Absolutne nic!!!
    • Cekala jsem pres mesic na vraceni penez, ale nakonec poslali

Byt Vami tak tu vubec nenakupuji...

• Na stránkách jsem si objednala vel. XL, bylo psané, že jsou skladem, obchod reagoval zcela v pořádku. Až když jsem odeslala peníze na účet, přišel mi mail, kde - bez omluvy - napíšou, že legíny mnou vybrané velikosti nejsou skladem a popřáli mi hezký den. Nic víc. Když jsem zažádala o vrácení peněz, bylo mi řečeno, že mi peníze pošlou na účet. Uběhlo už 10 dní od daného mailu a peníze stále nikde. Obchod naráz už ani nereaguje na mé zprávy. Z mé zkušenosti rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Fitoblečení

můžete mi napsat číslo objednávky? Určitě bych rád prověřil, jestli je to tak jak uvádíte.

S úctou

I když bylo zboží na eshopu a já ho objednala. A potom mi přišla druhý den zpráva, že zboží není. Tak proč bylo na eshopu. Klamání zákazníka.

Reakce obchodu Fitoblečení

v den kdy jste objednala zboží, jsme měli problém z feedem od dodavatele, takže údaj byl mylný.

Omlouváme se a je nám líto negativní recenze.

• Rychlé zpracování objednávky,a rychlé doručení

Určitě doporučuji

• Zboží, které mělo být skladem dle internetu vůbec NEBYLO!
    • Problém s komunikací ohledně vrácení peněz.
    • Na vrácení peněz jsem čekala přes 2 týdny!

• Perfektni spoluprace ;)

rychlost

• vše je přehledné

nic

Dobrý večer,

moc Vám děkujeme za nákup a hodnocení :)

• Dobre ceny.
    • Ochotny personal.
    • Objednal som si tri kusy a prisli mi len dva, musel som pisat aby mi doposlali este jedny ale vybavili to hned rychlo takze to bolo v poriadku.

Dobrý večer,

moc Vám děkujeme za nákup a hodnocení, věřím, že nedostatek byl rychle vyřešen. :)

• Hrozna kvalita
    • Prodavaji nejspis neoriginalni zbozi
    • Komunikace na bodu mrazu

Neverim ze kalhoty za 2200 jsou original, protoze po tydnu noseni se mi udelala dira v rozkroku, bohuzel ani jsem je reklamovat nemohla, protoze se nemohu dovolat a na mail nikdo neodpovida! Nedoporucuji tento obchod !

Reakce obchodu Fitoblečení

můžeme znát číslo objednávky?
    Děkuji
    Fitoblečení.cz

• nulová komunikace
    • lhaní
    • neochota
    • dlouhé řešení

po mesíci nošení se kalhoty za 3000,- rozthaly( to už se mi stalo, ale reklamace na oficiálním e- shopu trvala 3 dny a bez problémů)
    zde reklamace trvala 2 měsíce!!nikdo s vámi nekomunikuje, pokud je 10x denně nebombardujete voláním.
    peníze jsem vybojovala po hodně dlouhé době a ustavičném volání.
    nikdy tento obchod nedoporučím!

Dobrý den Aneto,

můžeme znát číslo vaší objednávky?
    Děkuji
    Fitobleceni.cz

vše v pořádku, jsem spokojená až na malou drobnost kdy zboží dorazilo na fakturační adresu ale ne na doručovací, ale takový problém to nebyl a vyřešil se rychle :)

Reakce obchodu Fitoblečení

Moc děkujeme za reakci, moc si toho vážíme, opravdu :)

Kdyby do budoucna byl jakýkoliv problém, nebojte se nás kontaktovat.

Fitoblečení.cz

• pokud není zboží skladem,dorazí velmi rychle

výborné a kvalitní zboží

Reakce obchodu Fitoblečení

Moc vám děkujeme za reakci!

Moc si toho vážíme.

• NIC
    • VŠE

Tento eshop objevila moje dcera a BOHUŽEL jsme bez ověřování objednali kalhoty za 2500 Kč. Ty dorazily, ale po týdnu nošení se rozpáraly ve švech tak, že byly nenositelné.
    Kalhoty jsme po zdlouhavé telefonické komunikaci odeslali nazpět - a ddnes NEMÁME peníze!!! Jsou to podvodníci, kteří inkasují peníze a obohacují se na náš účet. Už nás tady takových hlupáků je, koukám, víc - nevím, jestli mám mít větší vztek na sebe nebo na ty ignoranty. To se to podniká - párkrát za měsíc takto někoho okradete - a hned máte na výlet do Itálie, kterým se pak pánové honosí na facebooku! Kratochvílová

Objednala jsem tady uz asi 3x Freddy a zatim musim rict maximalni spokojenost.
    Dodani trochu delsi,ale sms komunikace super.
    Urcite bych nakoupila znovu

• NIC

Reklamace trvá už přes dva měsíce a komunikace žádná. NEDOPORUČUJI tento obchod! v žádném případě!

• nesedí cena

Len jedna maličkosť, že na objednávke som mala 28,30 € a nakoniec som musela platiť 28,97, faktúra vo vnútri bolo na tu menšiu sumu.