• Push up efekt kalhot

Určitě tento obchod nedoporučuji. Objednala jsem si jeansy(stejný model skinny vel. S už mám doma dvakrát, tudíž jsem si objednala třetí)Došly jeansy o 9,5 cm kratší....sice mi obchod vrátil peníze za jeansy,ale peníze za poštovné, když jsem balík posílala zpět mě nechtli uhradit. Nelíbí se mě, že obchod neuznal, že to byla jejich vina. Chápala bych 1-2 cm rozdíl, stane se...ale tohle tedy ne.Takže Freddy koupit jedine v Praze v OC Harfa.

Reakce obchodu Fitoblečení

Milá Martino, Jeansy jsme poslali přesně ty co jste si objednala, zpětně jsme to kontrolovali. Nabídli jsme Vám okamžitou výměnu na naše náklady - odmítla jste. Peníze jsme Vám druhý den připsali na Váš účet VČETNĚ POŠTOVNÉHO a to na to máme 14dní dle zákonné lhůty. Poštovné které jste platila poště při vracení balíčku zpět k nám nemáme důvod hradit, žádný zákon, ani morální nám to nepřikazuje. To je čistě Váš náklad, a jak nám zboží doručíte je čistě a pouze na Vás a není jediný důvod proč by to měl hradit prodávající.
    Prosím prostudujte si občanský zákoník a obchodní podmínky, než nás tu začnete takhle osočovat.
    Kalhoty jste měla do 2 dne doma ale hodnotíte jinak.
    Tento Váš komentář považuji čistě za cílené snižování hodnocení.

Navíc z vlástní vůle a pro Vaši spokojenost jsme Vám ještě extra nabídli slevu - bez reakce.

My máme svědomí nanejvýš čisté.

Přejeme hezký den,

Fitoblečení.cz