• Netuším
    • Komunikace s panem Kupkou, který dle mých odhadů buď na něčem jede, nebo je to ignorant, který na veskere otázky odpovídá "doooooobře." Jeho jednání opravdu nechápu, zboží jsem uhradila ve čtvrtek, když jsem v úterý volala kde zboží je, bylo mě řečeno, že dorazí další den. Ve středu jsem opět volala, že nedorazilo, načež mě pan Kupka řekl, že to kolega asi zapomněl odeslat, aniž by se omluvil. Ve čtvrtek dorazilo zboží ale místo černých přišly modré freddy kalhoty. Když jsem hovořila s tímto mužem potřetí, nezaznělo ani jednou ze se omlouvá nebo něco podobného. Chápu, takové věci se stávají, ale měla jsem kalhoty jako dárek, tudis už jsem neměla sílu je vracet!!!! Čekala jsem nejakou kompenzaci, ale na moje dotazy kdy mě peníze uhradite zpět kdyz zboží vrátím nebo jestli platím cestu balíku zpět k vám mě pan Kupka ohromil odpovědi, že si MYSLÍ ze jo! Tak kde jsme.

Bez komentáře

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Předvánoční zmatek a dlouhé dodací lhůty, informování zákazníka až po upozornění

V žádném případě nedoporučuji. Bude to měsíc co jsem podávala reklamaci. Komunikace s prodejcem je katastrofální! Na emaily přes urgence neodpovídají vůbec, když odpoví, tak pouze abych pro podání reklamace přiložila fotky, které jsem jim posílala již 2x. Zákaznická zkušenost tedy příšerná, od prodejce už nikdy více nakupovat nebudu a známým budu tento eshop rozmlouvat. Dořešení reklamace budu řešit přes Českou obchodní inspekci, kam po Novém roce podáván stížnost.

Naprosto katastrofalni jednani a komunikace, nebo spise nulova! Od nakupu ubehlo 20 dni a krome automatickeho potvrzeni objednavky me nikdo nekontaktoval, ani pres me zaslane dotazy. A to doba dodani byla uvedena max. 5 pracovnich dni. Nedoporucuji!

• Rychle dodani
    • Nulova komunikace pri vraceni zbozi, psala jsem hned jak dorazily ze vracim a nic. Uz jsou to dva tydny jak jsem posilala zpatky a zatim zadne penize ani odpoved na email nebo telefon. Zatim nevim jak ohodnotit.

Jeste nevim jestli doporucit nebo ne, objednavka v poradku, rychle doruceni. Ale pri vraceni zbozi problem. Neni to levna zalezitost a penize mi tam ted stoji mohly byt na jine Vanocni darky. Zatim zklamani...

• -poštovné zdarma
    • - špatná komunikace

Objednala jsem si kalhoty 27.11, zboží dorazilo 30.11.Bohužel mi spletli objednávku a místo černých kalhot jsem dostala černé Diwo. Po telefonické domluvě jsem kalhoty zaslala 1.12. zpět, pan mi přislíbil, že zašlou jiné a uhradí náklady na poštovné. Po telefonické urgenci mi pan Godula slíbil, že balík vyzvedne. Je 12.12 a balík stále leží na poště :-(

• Komunikace!

Objednané zboži nedorazilo. Ze strany obchodu žádná komunikace.

• Mala komunikacia.

No , objednala som si u nich nohavice. Nohavice mi na lytkach boli velke, na stehnach uzke tovar som hned posala naspet jak som ho prevzala maly ho mat najblizsi pondelok. Kedze nikto mi na emaili neodpisoval ani na FB. MI neslo odoslat spravy. NVM PRECO. Takl som si na stranke nasla cislo volala som ale nikto nezdvihol spetne mi volal pan. S tym ake cislo ja som poslala objednavky naspet . Vravela som ta ze to preveri , nepovedala by som ani pol slova keby to bolo 10 eur a ne 128,48. Prosim pekne a tak sa spravaju. Dodnes sa mi neozval , nemam ani peniaze ani nohavice TOP :-)

Obchod,super ..velkosti sedia perfektne.. jeans su top,sedia neskutočne..len ta cena

• Tovar som objednala , zaplatila prevodom, no poslali mi ho na dobierku , ktoru vratili naspat a dodnes mi ho neposlali. A neodpivedaju ani na maily. Velmi neprofesionalne jednanie!

• Nekomunikují po mejlu ani telefonu....
    • Na sociální síti odepíšou, naslibují, ale nic vám nevrátí, nepošlou...
    • Lhaní je na běžném pořádku...

Požadovala jsem výměnu zboží za jinou velikost... Balík ležel nedoručený a nevyzvednutý na poště cca 3 týdny.
    Po mých urgencích na sociální síti mi bylo sděleno, že mám balík zaslat PPL společností...Balík převzali, ale ani po 14 dnech od doručení mi zboží nevyměnili a nezaslali nové zpět. Takže jsem se rozloučila jak se zbožím tak s penězmi... Můžou tedy mé vrácené zboží prodat dál a mít tak 2x výdělek... "Povedená" firma!!!!

Reakce obchodu Fitoblečení

můžeme znát číslo vaší objednávky?

Děkuji
    Fitoblečení.cz

• E-shop nic neřeší.
    • Nereaguje na emaily, telefonáty.
    • Ani po několika urgencích se nic neděje. Naprostý nezájem vůči zákazníkovi.

Pokud nechcete přijít o peníze, tady určitě nenakupujte.

• vyhněte se tomotu obchodu obloukem!!!!!
    napíšete sms, odpověď přijde za 3 dny , kdy mělo být zboží dávno u vás!!!

• výběr sortimentu
    • (ne)komunikace a nepřesnost v platbě zboží

Zboží jsem obratem zaplatila na účet, zboží zasláno na dobírku, za 10 dní nedorazilo ani zboží bez dobírky (jednoduchá úprava v PPL) ani peníze zpět na účet. E-shop situaci neřeší a na e-maily nereaguje. Prosím nenakupujte zde, budete nespokojení.

• Pozdní komunikace, po 2 dnech mi přišla odpověď, že zboží asi už odeslali, po další urgenci, že jim ještě nedošlo. Po dalších 2 urgencích mi za 5 dnů napsali, že již nebude.

• výhodné ceny
    • kvalitní zboží
    • prolémy s doručením - na první pokus mi byla zásilka doručena na fakturační adresu, až po mém telefonátu na kurýrní službu se podařilo zásilku doručit na adresu dodací

• skvělé kalhoty

• Opravdu elastické kalhoty

Kalhoty vážně super, nejlepší jaké jsem kdy měla. Problém je jen cena, protože na to, kolik lidí píše, že reklamovalo kalhoty kvůli dírám je hodně. Navíc jsem je měla na sobě zatím jen jednou.

• Vse bylo v pkradku.. komunikace i dodani..
    • Myslim ze slabiny nejsou..

Obchod doporucuji...vse probiha naprosto v poradku... kdyz mate dotaz.. ochotne vam poradi.. tak jsem spokojena a neni ceho se obavat..