• Rychlé dodání.

• Rychlé dodání.

• Tento predajca je nielen nespoľahlivý, predáva tovar, ktorý nemá na sklade, na maily nereaguje a ale je aj arogantný

Z eshopu som si objednal rybársky prút. Hneď mi prišli 2 emaily potvrdzujúce objednávku aj s číslom objednávky (asi automat). Bolo potrebné zaplatiť vopred, mailom som si vyžiadal fakturačné údaje. Po dlhom čakaní na odpoveď na piaty deň od zadania objednávky (asi by som sa nedočkal) som volal na tel. číslo z eshpou, kde ma predajca arogantne poslal do prd3le, že objednávka je zrušená. Hneď po telefonáte prišiel aj mail, že je stornovaná. Tento predajca je nielen nespoľahlivý, predáva tovar, ktorý nemá na sklade, na maily nereaguje a ale je aj arogantný.

• Rychlé jednání.
  • Zakoupil jsem zboží s platbou převodem. U objednávky bylo uvedeno, že podklady k platbě pošlou po vychystání zboží. Zatím se tak nestalo, na můj email, kde se to zadrhlo zatím žádná reakce.

• rychlé odeslání,

• rychlé jednání

Nic není skladem. Objednávku mám už přes týden u obchodníka. S tímhle e-shopem jsem skončil.Absolutně neprofesionální!! Prostě tragédie.

• Za víc jak 10 dní od objednání se mi vůbec nikdo neozval. Zboží dodnes nemám.
  • Dobrý den poslal som Vám 3 objednavky zo slovenska na velké sklamanie ani ste nepeslali.Dovod ?Posledná objednávka č.17144917.

• Dobrý den prajem už 3 objednavky som poslal ani jeden som nedostal .Posledná objednavka č.17144917.

• Velký sortiment specializovaný na feeder a plavanou. Mnoho produktů, které v normálním e-shopu nemají.
    • Nemožnost platit kartou online. Pouze převod na účet,nebo dobírkou.
    • Delší dodací lhůty, nedostatečné informace o zásilce. Avšak zboží vždy v pořádku dorazilo.

• Prut je perfektní, skvělá akce
    • dvě výměnné špičky
    • perfektně sedí v ruce
    • dokonale vyvážený

• Rychlé jednání.

Pán mi vopred zavolal, ochotne mi poradil, jednalo sa o redukcie ktoré neboli súčasťou produktu za čo mu ďakujem a poslal tovar ako sľúbil, za čo mu ďakujem.

Veľmi zlá komunikácia, tovar neprišiel, na dva maily nebolo odpo vedané, telefonát bol zrušený, neviem v akom je stave objednávka, pravdepodobne ju zruším, sú aj iné obchody, kde si vážia zákazníkov.
    Pre mňa zlá skúsenosť.

Rychlé vyřízení objednávky a perfektní komunikace majitele e shopu.

• Samé novinky ktoré rybám chutia