• Rychlé dodání.

• Rychlé dodání.

• Rychlé jednání.
  • Zakoupil jsem zboží s platbou převodem. U objednávky bylo uvedeno, že podklady k platbě pošlou po vychystání zboží. Zatím se tak nestalo, na můj email, kde se to zadrhlo zatím žádná reakce.

• rychlé odeslání,

• rychlé jednání

Nic není skladem. Objednávku mám už přes týden u obchodníka. S tímhle e-shopem jsem skončil.Absolutně neprofesionální!! Prostě tragédie.

• Za víc jak 10 dní od objednání se mi vůbec nikdo neozval. Zboží dodnes nemám.
  • Dobrý den poslal som Vám 3 objednavky zo slovenska na velké sklamanie ani ste nepeslali.Dovod ?Posledná objednávka č.17144917.

• Dobrý den prajem už 3 objednavky som poslal ani jeden som nedostal .Posledná objednavka č.17144917.

• Velký sortiment specializovaný na feeder a plavanou. Mnoho produktů, které v normálním e-shopu nemají.
    • Nemožnost platit kartou online. Pouze převod na účet,nebo dobírkou.
    • Delší dodací lhůty, nedostatečné informace o zásilce. Avšak zboží vždy v pořádku dorazilo.

• Prut je perfektní, skvělá akce
    • dvě výměnné špičky
    • perfektně sedí v ruce
    • dokonale vyvážený

• Rychlé jednání.

Pán mi vopred zavolal, ochotne mi poradil, jednalo sa o redukcie ktoré neboli súčasťou produktu za čo mu ďakujem a poslal tovar ako sľúbil, za čo mu ďakujem.

Veľmi zlá komunikácia, tovar neprišiel, na dva maily nebolo odpo vedané, telefonát bol zrušený, neviem v akom je stave objednávka, pravdepodobne ju zruším, sú aj iné obchody, kde si vážia zákazníkov.
    Pre mňa zlá skúsenosť.

Rychlé vyřízení objednávky a perfektní komunikace majitele e shopu.

• Samé novinky ktoré rybám chutia
  • Dvakrát jsme udělal objednávku a dvakrát zrušil. Pán inzeruje zboží skladem, ale spoustu věcí vůbec nemá , po objednávce je pak shání, slibuje a termín nedodrží. Zřejmě se jedná o garážovou firmu, která vznikla během covidu. Pokud se chcete vyhnout zklamání, rozhodně nedoporučuji tento e shop.