• Rychlé doručení
    • Liquid strašně škrábe v krku

Vážený zákazníku,
    pokud Vás liquid škrábe v krku,
    zřejmě Vám nevyhovuje složka PG, to ale není důvod
    psát, že nás nedoporučujete. Jedná se o standardní liquid,
    kvalitativně naprosto v pořádku. Doporučuje vyzkoušet SALT liquidy.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Fajncigarety - elektronické cigarety, gripy, elektronické dýmky, elektronické doutníky, e-liquidy, báze, boostery, aromata, příchutě pro e-cigarety, clearomizery, žhavící hlavy, vaporizéry, baterie pro e-cigarety, nabíječky pro e-cigarety, DIY sekce.

Leaky juul pods ....
    its so disappointing ... now you emailed me and ask ms to send the pods back !!!!!
    Extra headache beside my waiting for the pods to arrive and left with no smoking !!

Dear customer,
    we've talked with you now.
    We buy only original products JUUL.
    So we don´t see into the package.
    This situation we will solve.
    Best regards Team Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Zbozi vubec nedorazilo,stale napsano objednavka se pripravuje z eshopu Nas nikdo nekotaktoval.

Vážený zákazníku,
    několikrát jsme Vás kontaktovali, jak po telefonu, tak emailem.
    Bohužel se nám s Vámi nepodařilo spojit.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Čekal jsem na balík dlouho, došla mi polovina věci co měla, mohl ste aspoň snížit cenu když mi dáte polovinu věci či ste měli, nebo ze dodate až budete mít třeba.. ale platit celou cenu za kin jak polovinu věci je vrchol.. snad naposledy od vás něco bral..

omlouváme se za chybu obsluhy,
    volali jsme Vám nyní a dohodli se na doposlání zboží.
    Za chybu se velice omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Přišla mi jen půlka ze zaplaceného zboží,sice se mi omluvili a slíbili dodat chybějící zboží,což se ale nestalo a komunikace vázne.Už nikdy více u tohoto eshopu neobjednám,ač se tváří jako spolehlivý,bohužel tomu tak není.Tak ať si mé dárky zaplacené užijí.Hudcová-Hudec

Velká nespokojenost,zaslána jen půlka ze zaplaceného zboží.

prověřili jsme nyní Vaši stížnost,
    bohužel se musíme omluvit, žhavící hlavy byl doprodej skladu
    a tudíž již nebyly skladem, pakliže Vám obsluha poslala nekompletní objednávku
    a to o tyto žhavící hlavy míň, pak je jednoznačně chyba obsluhy a samozřejmě Vám peníze vrátíme.
    Kolegyně Vám psala mail, budeme Vás ale i kontaktovat osobně, abychom vše vyřídili.
    Ještě jednou se za chybu omlouváme. Velice nás to mrzí.

• ne

objednal jste 8.12.2020 ve 20:17
    objednávka byla odeslána hned následující den 9.12.2020,
    zásilkovna měla Vaši objednávku připravenou k vyzvednutí až 14.12.2020.
    Tedy my jsme objednávku vyřídili obratem.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Deset dni poté co jsem si zakoupila produkt , firma zkrachovala !?

objednala jste si 10.11.2020
    objednávka byla odeslána hned druhý den 11.11.2020
    První pokus doručení byl 12.11.2020 mezi 10-12 hodinou. 10:37 příjemce nezastižen.
    Druhý pokus o doručení následoval 13.11.2020 ve 12:25 a tam Vám dopravce zásilku předal.
    Tedy zásilka byla předána 3tí den od objednání, což není rozhodně 10 dní a navíc
    první doučovací pokus se nezdařil.

• Ceny
    • Velký výběr
    • Komu nevadí čekat na objednávku dlouho tak se dá vzhledem k cenám a výběru dobře nakoupit
    • Úprava objednávky
    • Dlouhé doručování balíku, nepravdivé informace o odeslání objednal jsem v sobotu a balíček měl dopravce následující týden v pátek fyzicky.. Dle telefonátu s prodejcem (paní) mě bylo řečeno že ve středu však to ale pravda nebyla a proto jsem čekal na další týden než balíček dorazí
    • Doprava

Vážený zákazníku,
    prověřili jsme Vaši objednávku.
    Objednal jste 7.11.2020 v sobotu
    Vyřizovat se objednávka začala v pondělí 9.11.2020
    Odeslána od nás byla ve středu 11.11.2020
    Dopravcem Vám byla objednávka dodána až v pondělí 16.11.2020
    Za pomalost dopravce se omlouváme.

Dostal jsem kopii (fake) SMOK Vape pen 22
    Přišla mi kopie nedoporučuji!

nyní jsme Vám volali, abychom ověřili Vaši stížnost,
    která je lživá! Telefon jste nám vytípl. Naše společnost prodává pouze originálný výrobky,
    v žádném případě kopie.

• Dlouhá doba dodání

omlouváme se za chybu obsluhy,
    bohužel obsluha udělala chybu. Kvůli tomu jste zboží dostal až 5 pracovní den,
    za chybu obsluhy se velice omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Nedodali všechno objednané a předem zaplacené zboží
    • Nezvedají telefony
    • Na chatu od nich dostanete odpověď po několika hodinách
    • Odeslání zásilky trvalo
    • Předem neinformovali, že zaplacenou objednávku zašlou nekompletní
    • Zákazník rozhodně na prvním místě není

Objednáno 28.9.2020, ještě týž den zaplaceno, přijetí platby potvrzeno. Druhý den začali objednávku vyřizovat. Po třech dnech se podařilo zásilku odeslat do Zásilkovny (prý). 6.10. kontaktován obchod přes jejich chat, jelikož Zásilkovna balík ještě ani od nich nepřijala. Bylo mi slíbeno urgování odeslání. Další den jsem se dozvěděla, že by měla být chyba na straně dopravce a paní z e-shopu je prý bude urgovat. Druhý den zboží bylo již k vyzvednutí.
    8 pracovních dní tedy trvalo, než jsem si mohla zboží vyzvednout. Radost netrvala dlouho. Po bližším prozkoumání obsahu zásilky jsem zjistila, že chybí 1/4 objednaného a předem zaplaceného zboží. E-shop se ani nenamáhal mě s touto skutečností předem obeznámit.
    Již po několikáté se mi opět nepodařilo e-shop telefonicky zkontaktovat. Napsala jsem tedy mail, ve kterém jsem uporoznila na skutečnost, že mi nebylo dodáno konkrétní zboží. A že žádám o vrácení částky za nedodané zboží na můj účet. Ještě jsem nezapomněla připsat, že nemám zájem o zaslání chybějícího zboží, neboť dodání trvalo dlouho a o chybějícím zboží jsem nebyla ani předem informována. Na tento mail mi pracovnice druhý den odpověděla, že se omlouvá a chybějící zboží mi obratem zašle. Opět jsem zvedla telefon, abych dotyčné vysvětlila, že o zaslání zboží prostě již zájem nemám. A světe div se, opět jsem se nedovolala. Odepsala jsem tedy na mail, že jsem žádala vrácení peněz. Po pár hodinách mě čekalo překvapení ve formě emailu ze Zásilkovny, že čeká na dodání zásilky e-shopem...
    Tento e-shop (společně s dalšími klony stejného provozovatele) si zřejmě z lidí dělá rád srandu a je jim jedno, že přijdou o zákazníka. Ano, přiznávám, nechala jsem se nalákat na slevu, kterou jsem obdržela po registraci. Příště radši nechám své peníze někde, kde si svých zákazníků váží a kde umí zboží odeslat obratem (a že takové e-shopy jsou, jen stačí hledat a ne se nechat nachytat slevami a dárky).

Reakce obchodu Fajncigarety

Vážená zákaznice, hned na začátek bych chtěl zdůraznit,
    že si z lidí opravdu srandu neděláme, ale u Vaší objednávky bohužel došlo k souhře několika nemilých faktorů
    a to nás velice mrzí.
    1/ došlo ke zdržení objednávky a bohužel i k chybě obsluhy, kdy opravdu zapomněla
    do objednávky dodat 2 kusy zboží
    2/ co se komunikace týče, velice nás mrzí Vaše zkušenost, ale toto nebývá naším zvykem, vždy se snažíme
    o co nejlepší komunikaci jak mailem, tak po telefonu či po chatu, bohužel obsluha chatu se věnuje i jiným zákazníkům
    před Vámi a někdy může odpověď trvat déle
    3/ bohužel došlo i ke zdržení dopravcem ze strany zásilkovny, to byl další nemilý fakt

Ještě jednou se omlouváme za chyby, věřte netěší nás to. Děláme opravdu vždy maximum, pro co nejlepší servis z naší strany.
    Ve Vašem případě, ale opravdu došlo k chybám a to nás velice mrzí.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Obchod lže a vyhýbá se komunikaci
    • Zboží nedoručeno
    • Peníze po měsíci stále nevráceny

Objednávku (báze Impéria a NC filmy) jsem vytvořila a ihned zaplatila 21.8. Bohužel ani po několika dnech objednávka nebyla odeslána,tak jsem se na obchod obrátila s dotazem prostřednictvím emailu. Odpověď přišla o dva dny později. Obchod emailem slíbil odeslání ke dni 26.8. (doslova potvrzeno, že objednávka bude k tomuto dni předána dopravci), to se ale nestalo, takže jsem napsala několik dalších emailů. Konečně přišla odpověď, že jeden produkt ze dvou není skladem, a že mi obrazem budou vráceny peníze. Tento slib jsem obdržela 3.9. Nestalo se nic. Od té doby obchod vůbec nekomunikuje, na dotazy nereaguje.
    Dnes je 21.9. a ani objednávka, ani peníze (1239 Kč) nepřišly. Nevím, jak to dále řešit, to mám snad podat trestní oznámení?

Vážený zákazníku,
    prověřujeme Vaši objednávku i platbu, píšete již druhou recenzi ohledně tohoto případu.
    Odpovídali jsme na Vaši recenzi níže. Došlo k chybě skladu, obsluha se snažila Vám žhavící hlavu
    spolu s bází dodat. Píšete, že obchod lže a vyhýbá se komunikaci, absolutně s tímto nemůžeme souhlasit,
    několikrát jsme si s Vámi psali a telefonovali Vám. Částka Vám byla vrácena na účet.
    Za nedorozumění se omlouváme, ale bylo by dobré, aby jste se chovala korektně, jelikož jsme s Vámi komunikovali
    a to několikrát.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Fajncigarety - elektronické cigarety, gripy, elektronické dýmky, elektronické doutníky, e-liquidy, vitamínové vaporizéry, báze, boostery, aromata, příchutě pro e-cigarety, clearomizery, žhavící hlavy, vaporizéry, baterie pro e-cigarety, nabíječky pro e-cigarety, DIY sekce.

bohužel se musím podělit o velmi nemilou zkušenost. U této firmy jsem si objednala grip Somoant Naboo. Jelikož jsem zatížená na duhovky a chtěla jsem rozšířit mou sbírku vapíků, byla jsem z něj nadšená! Bohužel né dlouho. Po cca 10. dnech začal sám od sebe žhavit a to asi půl metru ode mě a pak přestal fungovat. No nic, vadný kus..stane se, říkám si. Psala jsem co se stalo a po domluvě ho poslala na reklamaci. Po více než měsíci se mi nikdo neozval, tak jsem se připomněla. Paní odpověděla, že to zjistí. Opět bez reakce. Po dalších 15. dnech mi přišlo oznámení že mám zásilku v zásilkovně, vůbec jsem neveděla o co jde. Překvapení, vrátil se mi grip zpátky. Jakou jsem měla radost, ale jen než jsem si přečetla vyjádření. ,,v gripu byla objevena neznámá tekutina a zjištěna oxidace viz foto, které mi pošlou na email (nic nepřišlo) a že reklamace byla zamítnuta. Grip prý půjde pravděpodobně pozáručním servisem vyčistit.,, Víte já mám vapíků několik a už pár let, starám se o ně opravdu dobře a nikdy jsem neměla žádný problém. Všechny fungují i když se jich na rozdíl od tohohle liquid dotkl i jinde, když občas vyteče. Jelikož byl tento nový, používala jsem ho jen minimálně a pouze doma. Většinu času stál na poličce a naprosto jistě vím, že do něj žádná neznámá kapalina ani liquid nenatekl. Absolutně nechápu, jak by se to mohlo stát. Jsem z toho fakt rozhozená a zklamaná. Mám doma nefunkční grip, na který můžu akorát tak koukat. První věc co nechápu je ta nekomunikace. Proč jsem nebyla průběžně informovaná co se děje a tedy i o možností pozáručního vyčistění, když byl grip u vás? Radši bych si to zaplatila a to i přes můj nesouhlas s tím, co se údajně stalo a nechala si ho poslat zpátky funkční. Děkuji tedy za zkušešnost, u vás už nic objednávat nebudu a rozhodně vás nedoporučuji. Grip zkusím nechat opravit a nebo koupím nový,ale tentokrát už jinde. Hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků, bohužel se k nim počítat nemohu. M. Přivřelová

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme, rádi bychom vysvětlili jak se řeší reklamace.
    Váš grip byl odeslán technikům dodavatele. Technik Vaši reklamaci bohužel neuznal
    z důvodu cituji: "v gripu byla objevena neznámá tekutina a zjištěna oxidace" a proto technik Vaši reklamaci zamítnul.
    Nyní jsme Vám zavolali a nabídli opětovné řešení Vaší reklamace s dodavatelem.
    Budeme se snažit vyřídit vše k Vaší spokojenosti. Vždy děláme maximum, aby byl zákazník spokojen.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Objednané zboží ani po uplynutí dodací lhůty nedorazilo, musel jsem dodávku urgovat.
    • Zřejmě má nesprávně propojené objednávky, neb mi na hodnocení skáčou úplně jiné věci než ty, které jsem objednal.
    • Část objednávky dorazila rozbalená.
    • Nabízený dárek vůbec bez jakéhokoliv vysvětlení nedorazil.

Vážený zákazníku,
    za zdržení objednávky se Vám omlouváme,
    chyba vznikla na naší straně, za nedodaný dárek se omlouváme,
    příště Vám ho dodáme s další Vaší objednávkou. Co se balení týče,
    bohužel se občas stává, že dopravce se zásilkami zachází neadekvátně
    a to je nám velice líto, my vždy objednávky posíláme pečlivě zabalené.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

V tomto e-shopu jsem nakoupila už několikrát a zboží vždy v pořádku dorazilo, sice až za tři nebo čtyři dny, ale dorazilo. Po poslední zkušenosti ale musím konstatovat, že tady si už nikdy nic neobjednám. Poslední objednávku v hodnotě 1235 Kč jsem zadala a zaplatila v pátek 21.8. Jednalo se o dvě různé a zcela běžné pokožky, které byly dle webových stránek prodejce skladem. Když ani v úterý 25.8. nepřišel žádný update ohledně stavu objednávky, napsala jsem email s dotazem ohledně předpokládanému datu expedice. Odpověď přišla až za více než 24 hodin. Prodejce se ani neomluvil, ani nic nevysvětlil, jen suše konstatoval, že zboží bude odesláno stejný den, tj. 26.8. Ve čtvrtek 27.8. stále nepřišlo žádné potvrzení o odeslání objednávky, takže jsem napsala další e-mail s dotazem ohledně data expedice, a tentokrát už žádná odpověď nepřišla. Dnes je úterý 2.5.,tj. takřka 14 dní od objednání a stále nic. Prodejce je neprofesionální a zajímalo by mě, jestli vůbec dostanu peníze zpět.

Vážený zákazníku,
    chyby vznikla na naší straně, kdy došlo k chybě ve skladu,
    protože tato žhavící hlava se doprodává. Naše obsluha Vám několikrát psala mail
    ohledně tohoto problému a také telefonovala. Obsluha se snažila tuto žhavící hlavu pro Vás sehnat
    u jiného dodavatele a tím vznikl časový posun s vyřizováním Vaší objednávky. Chtěli jsme Vám vyhovět a udělat maximum,
    abychom Vám objednávku dodali kompletní, ale bohuže se nepovedlo.
    Ještě jednou se velice omlouváme, toto se nám často nestává.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Obchod funguje bez problémů. Ale v doručení zboží selhává Zásilkovna...

Vážený zákazníku,
    za chybu dopravce DPD se omlouváme,
    objednávka byla hned druhý den odeslána,
    19.8.2020 byla doručovaná na adresu, ale následovali ze strany dopravce 2 neúspěšné pokusy o doručení
    a po těchto 2 pokusech, dopravce automaticky změnil doručení a to na nejbližším výdejním místě zásilkovny.
    Za tento problém naše společnost bohuže nemůže, ale velice nás to mrzí, doufáme, že se to příště nebude opakovat.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Ne, že bych obchod vyloženě nedoporučovala, první objednávka byla v pohodě. Druhá objednávka uskutečněná v pátek dopoledne. Až v úterý info ze Zásilkovny. Do středy Zásilkovna pořád hlásila, že čeká na dodání zboží obchodem. Když jsem se dotázala v eshopu, napsali, že dotaz předávají nějakému oddělení. A pak až do večera ticho po pěšině, na mé dotazy jak to vyřešíme už nereagovali. Takže jsem objednávku stornovala. Až ve čtvrtek mi paní psala, že zboží dopravci předali. Tudíž můj celkový dojem z nákupu je asi takový. V dnešní době šílená čekací lhůta, zřejmě zaviněná dopravce. A eshop by mohl vylepšit komunikaci se zákazníkem. Obchodu dám nejspíš ale ještě šanci.

Vážený zákazníku,
    za problémy s dopravci se omlouváme.
    Objednávka byla vyřízena po víkendu a okamžitě odeslána.
    27.8.2020 nevyzvednutí zásilky příjemcem, vrácení zásilky odesílateli.
    Za chybu dopravce se omlouváme.

V tomto měsíci jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek zde:

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a věříme i přes tuto špatnou zkušenost že nám dáte příště šanci,
    s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Neskutečně nekomunikativní pražský obchod. Dodací lhůta 2-5 dní? Ani omylem. Když voláte co se děje, nedovoláte se. Když zrušíte objednávku, teprve potom přijde omluva, že nestíhají a že Vám to pošlou ještě dnes. Opět ani omylem. Odesláno až další den a pak přijde překvápko, že čekáte dalších 1-3 prac. dnů na doručení od PPL. Fakt super obchod. Pro příklad: objednám zboží z Vaporism (Ostrava) a druhý den mám objednávku doma (Ústí). Tomuhle se říká služba zákazníkům pánové!!!!

Vážený zákazníku,
    máte pravdu, že v tomto případě jsme lhůtu 2-5 pracovních dnů nestihli.
    Je to naše chyba a za zdržení se velice omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Zboží jsem si objednala před tření tydny a stále nemám ...

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za chybu obsluhy, omylem si objednávku zařadili
    do jiné složky, velice se omlouváme, byla to naše chyba a mrzí nás to.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Zbozi ktere bylo skladem jsem objednal, prisel email s potvrzenim objednavky, ale zbozi nedorazilo. Obchod nekomunikuje.

Vážený zákazníku,
    dnes jsem Vám volal a bavili jsme se o této objednávce.
    Od obsluhy eshopu mám informaci, že Vám volali, od Vás zase, že nikoli.
    Věřím, že příště bude komunikace úspěšnější. Pro příště bych doporučil
    ozvat se na naši infolinku, obsluha má nařízeno vždy volat, když je nějaký problém,
    například s platbou.