Dvakrat jsem objednal a ani jednou nic neprislo...

Vážený zákazníku,
    za případné komunikační problémy se omlouváme.
    Od obsluhy eshopu mám informaci, že Vám volali, od Vás zase, že nikoli.
    Věřím, že příště bude komunikace lepší.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Fajncigarety - elektronické cigarety, gripy, elektronické dýmky, elektronické doutníky, e-liquidy, vitamínové vaporizéry, báze, boostery, aromata, příchutě pro e-cigarety, clearomizery, žhavící hlavy, vaporizéry, baterie pro e-cigarety, nabíječky pro e-cigarety, DIY sekce.

• Liquid byl zabalen ale čtvrtka byla vytéklá po celé krabici, takže všechny věci byly mokré.

Vážený zákazníku,
    to nás velice mrzí, bohužel v případě, kdy dopravce hrubě naloží se zásilkou
    se tato nepříjemná věc může stát. Velice nás to mrzí a věříme, že šlo o ojedinělý incident
    a v budoucnu se nebude opakovat.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Třikrát jsem objednal, dvakrát došlo nevyžádané zboží.

Vážený zákazníku,
    za případnou chybu obsluhy se velice omlouváme, toto se nám často nestává,
    provedeme opatření, aby se něco takové již neopakovalo.

V tomto měsíci jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek zde:

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i přes chyby doufáme, že objednáte příště u nás,

• Skvělá komunikace přes email

Objednala jsem 3x však z toho 2x mi přišli jiné věci než jsem si objednala. Obchod slíbil že chybu napraví a posla nový balíček. V balíčku byli dva dárky které my byli k ničemu a 3 věci co v původním balíčku chyběli tak dorazila jen jedna.

Vážená zákaznice,
    za chybu se velice omlouváme, nebude se již opakovat.
    Uděláme maximum pro to, aby se toto nestávalo.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Vše co došlo bylo v dobrém stavu
    • Jedna z věci kterou mi zaslali byla jiná než kterou jsem si objednal... když jsem obchod informoval nabídli mi výměnu zboží ale při ceně poštovného jsem se na to vykašlal .. budu objednávat věci jinde..
    • Na případné reakce obchodu reagovat nebudu,předal jsem pouze svou zkušenost a obchod zde nijak nehaním... Ceny nemají špatné a celá situace mě mrzí ale vím co jsem objednal a to že mě přesvědčují o něčem jiném je smutné.

Vážený zákazníku,
    Vaši recenzi a poznámku jsme nyní prověřili a vy jste si objednal verzi báze 70/30,
    tedy chyba není na naší straně. Ale samozřejmě splést se může kdokoli a tak by bylo čestné
    přiznat, že jste se spletl a ne psát, že Vám něco podsouváme. Také jsme Vám nyní 2x volali, ale telefon
    jste nám nevzal.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dlouhá doba dodání,platit hned zboží až za týden

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel musíme uznat pochybení z naší strany,
    velice se omlouváme, obsluha udělala chybu a zásilku odeslala pozdě.

• Obchod má pěkné ceny
    • Zlepšila se rychlost dodání z týdne na 3 dny
    • Obchod prodává vadné zboží

Elektronická cigareta z tohoto obchodu po čtyřech dnech na vyhození. Baterie vydrží 15 minut !!!! (Na 3000mAh ?!).

Již druhé vapo se stejným problémem, po týdnu baterie v hajzlu.

Vážená zákaznice,
    několikrát jsme se s Vámi pokoušeli spojit,
    bohužel jste nám nevzala telefon.
    Ecigareta Smoktech Stick V8 je značková a velice dobrá e-cigareta.
    Na e-cigaretu máte 2 roky záruku, spojte se s námi a vše vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.
    Infolinka: 704 357 641 9:00-18:00, či nám napište na email: [email protected]

• Žadná

Zboží které udávali že je skladem , skladem samozřejmě nebylo. Než zboží přišlo na výdej uběhlo několik dnů.
    Poté 3 dny psali že se objednávka vyřizuje , opět 3 dny. Poté odeslání bylo řešeno způsobem tím že zásilku předají zasilkovně a ta jí přes smluvního dopravce předá dál.
    Toto vše trvalo více než 10 dnů , za mne určitě nedoporučuji.
    A to že zboží mělo poškozenou a otevřenou krabičku se zbožím prelepenou paskou už raději nerozebíram.

Reakce obchodu Fajncigarety

Vážený konkurente - prodejce elektronických cigaret,
    Vaše recenze byla vymyšlená.
    Okamžitě jsme Vám dnes volali, abychom vše prověřili, ale vytípl jste nám telefon.

Zvolil jste si dopravce DPD, se společností DPD máme velice dobré zkušenosti co se dodání týče,
    proto jsme se chtěli zeptat na údajně poškozenou a otevřenou krabičku, bohužel jste nám mobil nevzal,
    není se čemu divit, když jste si vše vymyslel, aby jste poškodil naši společnost.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Bylo sice období Vánoc a Nového roku, ale ani po 11 dnech objednané zboží nedorazilo.

Vážený zákazníku,
    okamžitě jsme dnes prověřili co se stalo s Vaší zásilkou.

Objednal jste 26.12. 2019
    I přes to, že bylo zavřeno přes svátky, což jsme avizovali, náš pracovník neváhal vyřídit objednávky
    a Vaši objednávku odeslal 30.12.2019 přes zásilkovnu, jak jste požadoval.

Nyní jsme volali na zásilkovnu, kde je Vaše objednávka, kterou jste měl již dávno dostat
    a zásilkovna nám sdělila, že udělala chybu. Za chybu zásilkovny se omlouváme, ale bohužel
    není v našich silách ověřovat dodání zásilek, kterých jsou tisíce. Pro příště bych doporučil volat
    na naši infolinku 704 357 641, která začne okamžitě prověřovat, kde je Vaše objednávka.

Přejeme Vám vše nejlepší v novém roce 2020
    a vzhledem k tomu, že za dopravcovu chybu opravdu nemůžeme,
    naopak jsme dělali vše pro to, aby jste zásilku dostal co nejdříve,
    bychom Vás rádi poprosili o změnu recenze.
    Děkujeme, s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Teprve po 10 dnech byla zasilkq dorucena na vydejni misto, coz je i vzhledem k vanocnim svatkum velmi dlouha doba.

Vážený zákazníku,
    než začnete psát příště špatné recenze,
    bylo by nejdříve dobré číst odbavovací dobu na vánoce.
    Na eshopu bylo všude jasně uvedeno, že na vánoce je zavřeno
    a že odbavovat se začne až po novém roce.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Po týdnu mi z cigarety při vdechnuti strikal horky liquid do pusy

děkujeme za Vaše hodnocení.

Některé druhy elektronických cigaret, ohřívají e-liquid na vyšší teplotu, někdy opravdu dost vysokou,
    proto se u těchto e-cigaret používají spirálové náustky, které máme také v nabídce,
    jako například tento spirálový náustek:

Jak vidíte v popis, je to přesně na ochranu před prskáním liquidu do pusy:
    Vnitřní část náustku je spirálovitého tvaru = ochrana proti případnému prskání liquidu do úst.

Naši prodejci se s Vámi spojí a vše proberou k Vaší plné spokojenosti.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň
    a přejeme Vám krásně prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku.

• Pomalé vyřizování objednávek

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Objednávka byla vyřízena v našem limitu doručení.

V tomto měsíci jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek zde:

Těšíme se na Váš další nákup u nás.
    S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Objednal jsem Penguin SE 8,8 šedá,poslali jste jiný v orginální balení.

Vážený zákazníku,
    je tomu tak, originální balení Joyetech bylo označeno již od výrobce jako šedá verze na krabičce,
    vy jste nám následně volal a řekl jste nám, že máte uvnitř bílé provedení.
    Na to jsme Vám řekli, že není problém balení vzít zpět, vy jste na to řekl,
    že to není problém, že si necháte bílou verzi.
    Za chybu výrobce jsme se Vám omluvili, nabídli jsme produkt vzít zpět, to jste nechtěl,
    víc udělat bohužel už nemůžeme.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• výhodné ceny, slušný výběr
    • dlouhá doba dodání v porovnání s konkurenci, všechny 3 žhavící hlavy měly poškozený obal

Vážená zákaznice,
    všechny výrobky jsou originální od jednotlivých výrobců.
    Vzhledem k tomu, že jste si objednala hlavy po menších počtech,
    tedy 2 a 1 kus, musela se originál sada po 5 kusech ustříhnout.
    Dodání bylo provedeno v limitu 2-5 pracovních dní.

S pozdravem tým Fajncigarety

• Poslali mi úplně jiný typ e-cigarety a objednané příslušenství mi vůbec nedorazilo =okradli mě

Nic si tu neobjednavejte jsou to zlodějové!! Mě okradli !!!

Vážený zákazníku,
    dnes jsme Vám volali, abychom se s Vámi spojili po telefonu
    a zeptali se na recenzi, kterou jste napsal, protože my kategoricky odmítáme nařčení,
    že jsme zloději a okrádáme zákazníky. Bohužel jste nám telefon nezvedl.
    Zavolejte nám na naši infolinku 704 357 641 a vše probereme osobně či prosím napište na
    [email protected].

Dnes proběhla kontrola Vaší objednávky a žádné pochybní z naší strany
    jsme neshledali. Naše firma si zakládá na maximální spokojenosti zákazníků.

Spíše to celé působí jako konkurenční boj.
    S pozdravem tým Fajncigarety

• Dodací doba. Hrůza, děs. Už jsem vyzkoušel všechny možnosti platby i dopravy. Naposledy jsem zkusil nechat dodat zboží na dobírku. Tím jsem chtěl zkrátit jejich údajné čekání na výpis z banky zdali je uhrazeno. Žádná změna. Zboží objednáno v neděli. Předpoklad že bude odesláno v pondělí se neuskutečnil. Odesláno až ve středu. Na Zásilkovně ve čtvrtek odpoledne. Co ostatní e-shopy dokáží za 2dny zde trvá 5!!!!!

Vážený zákazníku,
    ujišťuji Vás, že děláme vždy maximum pro co nejrychlejší dodání objednávek zákazníkům
    a Vaše objednávka byla vyřízena v rámci našich obchodních podmínek v rozsahu 2-5 pracovních dní.

S pozdravem tým Fajncigarety

• Zbozi, ktere bylo skladem, bylo dorucovano pres tyden...

Maji zbozi, ktere jinde jiz nesezenu, ale komunikace temer neexistuje a doba dodani je neuveritelna...

děkujeme za Vaše hodnocení.
    V našich dodacích podmínkách máme uvedeno, že dodáváme v rozmezí 2-5 pracovních dní
    a tento termín dodání vždy striktně dodržujeme, ve Vašem případě se jednalo o 5 pracovní den
    dodání, ale i tak byly podmínky dodání splněny. Vždy se ale snažíme o co nejrychlejší dodání.
    Vážený zákazníku na všechny emaily naše obsluha vždy odpovídá. Nejlepší varianta je ovšem určitě zavolat na naši infolinku.

S pozdravem tým Fajncigarety

• Luxusní ceny - to mají opravdu bezkonkurenční.
    • Absolutně nejpomalejší zpracování objednávek jaké jsem kdy viděl.
    • Neochota cokoliv řešit na chatu nebo emailem.
    • Neodpovídají na emaily.

Na emailovou komunikaci nikdo neodpovídá, v chatu se s Vámi baví tak neochotně a stroze, že by si tam mohli rovnou hodit robota s odpovědmi "Nelze" a "Vyřizuje se (Objednávka bude doručena v rozmezí 2 - 5 pracovních dnů)".

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Vaše objednávka se začala vyřizovat v pondělí 13.5. a vy jste ji o 2 dny později sám stornoval.
    Přitom Vám měla dorazit 16.5. V našich dodacích podmínkách máme uvedeno, že dodáváme
    v rozmezí 2-5 pracovních dní.

Vážený zákazníku na veškeré emaily naše obsluha vždy odpovídá. Co se chatu týče,
    je-li obsluha plně vytížena, je potřeba počkat. Nejlepší varianta je určitě si zavolat na
    naši infolinku.

S pozdravem tým Fajncigarety

Děs, děs a děs. Co jiné obchody zvládnou za jeden den tady tvá 5 dní než zboží máte k dispozici a to ještě se musíte modlit aby bylo kompletní. Zaplatíte v pátek kartou nebo převodem ČSOB do ČSOB platba připsána během hodiny. To ale ještě neznamená že se bude vaší objednávkou někdo zaobírat. V pohodě stačí až v pondělí.... ale ono stále nic, úterý vaše objednávka zpracovávána, pokud jsou v dobrém rozmaru podaří se ve středu odeslat, a vy můžete doufat že to ještě neposere spediční firma což jsou též odborníci PPL, GEIS, ČP stejná pakáž nesvěřil bych jim ani rozvoz rohlíků, a zásilku obdržíte v pátek. Týden po objednání. Narozdíl od ostatních eshopu u který máte zboží maximálně za 2 dny.

E-shop je taky povedený zkuste třeba vyhledat nějaké žhavicí hlavy AIO BF. Zobrazí se vám několik položek stejných hlav, ale za různou cenu. Nerozumím proč je takto evidováno. Dle ceny naskladnění. Každý si vybere tu levnější cenu ze 3 možných cen. Kdo si pak koupí ty dražší????

Vážený zákazníku,
    zásilku se snažíme vždy doručit v co nejrychlejší možné době.
    Garantujeme dodání v rozmezí 2-5 pracovních dní, viz naše podmínky dodání:
    a Vaše objednávka byla vyřízena v tomto termínu.
    Co se zboží týče, odebíráme od mnoha dodavatelů.