Poslali mi něco jiného než jsem si objednala a na reklamaci žádná reakce. Nikdy víc

Vážený zákazníku,
    Vši stížnost prověříme a spojíme se s Vámi.
    Za případnou chybu se omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Fajncigarety - elektronické cigarety, gripy, elektronické dýmky, elektronické doutníky, e-liquidy, báze, boostery, aromata, příchutě pro e-cigarety, clearomizery, žhavící hlavy, vaporizéry, baterie pro e-cigarety, nabíječky pro e-cigarety, DIY sekce.

eshop velmy nespolehlivy objednavku nedoda a vymlouva se na zasilkovnu nebo vubec zbozi nedoda dnes uz ani neodpovida na maily

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za delší prodlevu ve vyřízení Vaší objednávky,
    došlo bohužel k chybě při vyřízení Vaší objednávky. Velice nás to mrzí,
    příště se toto nebude opakovat.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• zboží uváděno skladem, ale skladem není

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme , chyba byla ve skladovém systému.
    Velice nás to mrzí.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Po asi 3 letech věrnosti k tomuto obchodu musím bohužel dát špatnou recenzi, objednal jsem si 3 jednorázové pody s tím že všechno přišlo v pohodě, u jednoho z podů jsem obrdžel špatnou příchuť, napsal jsem tedy na email, kde mi bylo napsáno že obratem pošlou nový kus. Od té doby nic, nepodepisují na maily, nezvedají telefon. Už si asi po této zkušenosti neobjednám

Vážený zákazníku,
    Nasty Fix mění design výrobků, tato verze bohužel již končí
    a aktuálně čekáme na novou verzi. Omlouváme za chybu v eshopu
    a po dnešní komunikaci s Vámi Vám zasíláme jinou příchuť jednorázové cigarety.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Druhá objednávka a opět problém. Dávám do košíku zboží, které je skladem a přijde po dlouhé době, že něco z objednávky není skladem. Nechápu. Navíc na doručení si fakt počkáte

velice nás to mrzí.
    Bohužel o tyto cigarety byl takový zájem, že jsme nedokázali uspokojit všechny zákazníky.

• Nepoškozené
    • Funkcni
    • Nedorazilo nahradni 5 ml sklo

Nedorazilo v baleni nahradni 5ml sklo

Vážený zákazníku,
    za chybu v textu se omlouváme. Nyní jsme výrobek prověřili
    a výrobce v balení sklo nedodává i přes to, že je v balení prostor na sklo.
    Podíváme se, zda-li jsme schopni Vám sklo doposlat. Kolegyně Vás bude kontaktovat.
    Za chybu v textu a výrobce se omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• nikdy nezvedou telefon, poslali úplně jíné zboží

Jeden telefon, který nikdy nezvednou, zásilka obsahovala zcela jiné zboží, prostě se s nimi nelze domluvit

Vážený zákazníku,
    chyba vznikla bohužel na naší straně, kdy obsluha zaměnila 5balení za balení 10ml.
    Za chybu se velice omlouváme.

nabízejí to co nemají

Vážený zákazníku,
    za chybu se omlouváme, došlo k chybě ve skladovém systému
    a eshop hlásil, že zboží máme, ovšem ve skladu již nebylo. Za chybu se velice omlouvám.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Objednala jsem si šest liquidů, z toho dva mi byly doručeny úplně jiné než jsem objednala a zaplatila, bez jakéhokoliv upozornění. Bohužel liquidy, které mi byly doručeny, určitě nevyužiju, jelikož jsou úplně mimo mé oblíbené příchutě. Už tu znovu neobjednám.

Vážený zákazníku,
    chybu jsme prověřili a opravdu se stala, za chybu obsluhy se omlouváme,
    omylem přehodila liquidy. Ještě jednou se omlouváme, dnes jsme se s Vámi spojili a vše vyřešíme
    k Vaší spokojenosti.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Zboží, které mělo být skladem, nebylo.

Vážený zákazníku,
    za chybu ve skladu se velice omlouváme.
    Velice nás tato chyba mrzí.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Špatné informace uvedené u výrobku. Je uvedeno baterie 18650. To vůbec není pravda. Baterie 18650 se nevejde asi o 0,5 cm. Vejde se tam baterie 18350. Musel jsem dodatečně nakupovat jinou. Snad tam bude pasovat až mi přijde . Hrozný obchod nakupoval jsem poprvé a naposledy.

Koupíte si to co chcete a poslání a rozbalení koukáte, že je to úplně jinak . A nemůžete ho hned používat. Přidal bych i fotku přečuhující baterky 18650, ale na takovýhle zmetek zboží už nemám nervy .

Vážený zákazníku,
    volali jsme Vám, ale bohužel jste nám nebrat telefon.
    Určitě to s Vámi chceme vyřešit, tak aby jste byl maximálně spokojený.
    Zítra se s Vámi znovu pokusíme spojit. V případě, kdyby jste chtěl zavolat sám,
    volejte naši infolinku tel.: 704 357 641

• Rychlé odeslání.

Již po dvakrát mi přišlo jiné zboží , nikde žádné upozornění nebo dotaz jestli to může být .Prostě pošlou něco jiného jak se jim to hodí .

• Chápu, že balení JUUL podů nemohou kontrolovat, ale každý z podů měl 1/4 liquidu vytečenou a když jsem napsal na live chat, tak mi přišla odpověď, že je mám reklamovat, načež jsem odpověděl, že bohužel nemám čas vyřizovat dlouhé reklamace a že jsem čekal spíš kupón, slevový kód na další nákup, jelikož jsem byl až doteď spokojen. Dodnes mi nebylo odpovězeno zda vůbec něco takového obdržím jako kompenzaci.

všechny PODy jsou originální výrobky firmy JUUL,
    za případnou chybu se omlouváme.
    Zítra se Vám ozveme naše pracovnice a vše s Vámi vyřeší.
    Co se reklamace týče tak v tom počtu objednávek co vyřizujeme denně
    se postupuje dle standardního postupu 30 dní na reklamaci.

• Velmi dlouhá doba dodání
    • Komunikace ani po urgenci mi nenapsali, jak to bude dál. Zrušil jsem objednávku a na konec mi zboží s desetidenním zpožděním doručili
    • Napsáno na stránky eshopu pak teprve zboží dorazilo

Špatná komunikace a chaos v objednávkách

omlouváme se za zdržení objednávky,
    které bylo způsobeno několika faktory.
    Platba bankou došla až 23.2. a následně byla objednávka odbavena,
    zdržení nastalo na straně dopravce, který Vám zásilku připravil na
    výdejním místě pozdě. Velice nás toto mrzí a věříme, že příště bude dodání
    dopravcem mnohem rychlejší.

• Špatně dodané položky objednávky
    • Dlouhá doba vyřízení objednávky
    • Poškozené produkty

omlouváme se za zdržení objednávky,
    které bylo způsobeno několika faktory.
    Platba bankou došla až 23.2. a následně byla objednávka odbavena,
    zdržení nastalo na straně dopravce, který Vám zásilku připravil na
    výdejním místě pozdě. Velice nás toto mrzí a věříme, že příště bude dodání
    dopravcem mnohem rychlejší.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Zboží bylo uvedeno že je skladem,ale přitom mi odpověděli,že čekají na zásilku z Číny

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme ale došlo bohužel k chybě ve skladovém systému.
    Velice nás to mrzí a chybu jsme opravili.

• Dlouhá doba dodání.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za zdržení Vaší objednávky,
    chyba byla na naší straně, velice nás to mrzí
    a příště učíme vše pro co nejrychlejší vyřízení Vaší objednávky.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Objednávka byka zaplacena v nedeli okamzitou platbou. Bylo mi ovsem v pondělí odpoledne sdeleno, ze platu preve nemaji, ze banky o vikendu nepracuji. I kdyby nepracovali, v pondělí budou určitě okamzitou platbu na ucte. Prý objednávka odejde v úterý, coz se nestalo. Odešla ve středu. Na moje emaily nikdo nereagoval.
    A ze byli zboží zaslané špatně, to uz jsem opravdu neresila. Obchod na tom prodelal.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se, ale Vaše platba byla v naší bance opravdu vidět
    až v úterý a okamžitě jsme začali na Vaší objednávce pracovat.
    Objednávky dodáváme do 2-5ti pracovních dní a Vám byla doručena 4 pracovní den.
    Kolegyně Vám nyní volala, aby prověřila námi údajně špatně zaslané zboží,
    ale bohužel se Vám nedovolala. V případě že budete mít zájem tuto situaci řešit,
    zavolejte nám prosím na 734 445 796.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Zboží šlo objednat přestože nebylo skladem

Objednané zboží jsem zaplatil převodem z účtu. Dne na to jsem obdržel e-mail, že bohužel produkt není skladem. Peníze budou vráceny hned jak je obdržíme. Nyní je tomu již bezmála 2 týdny a peníze stále nikde. Zkoušel jsem věc popohnat jak e-mailem, tak telefonicky, ale stále NIC

Vážený zákazníku,
    kolegyně to s Vámi řešila, psala si s Vámi a volala Vám.
    Peníze odesíláme dnes. Za chybu systému, že položka nebyla skladem se omlouváme.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Dostal jsem jiné zboží než které jsem si objednal

dnes jsme Vám volali, abychom prověřili Vaši stížnost,
    ale nebral jste nám to, ozvěte se nám prosím na 704 357 641,
    či pište na [email protected]. Kolegyně Vám zasílala email.
    Nevíme nic o záměně zboží.