Poslali jste mě dvě hlavy pro vmate2 a po dvou dnech obě spálený žhavení

kontaktujte naši infolinku 704 357 641 a reklamační oddělení,
    abychom to s Vámi probrali.

Děkujeme
    s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Fajncigarety - elektronické cigarety, gripy, elektronické dýmky, elektronické doutníky, e-liquidy, báze, boostery, aromata, příchutě pro e-cigarety, clearomizery, žhavící hlavy, vaporizéry, baterie pro e-cigarety, nabíječky pro e-cigarety, DIY sekce.

koupil jsem si hlavici na to a v te hlavici byla nejaka vec ktera nejde vyndat protoze hlavoce neni rozabiratelna .

Vážený zákazníku,
    dnes Vám volala naše infolinka a vše s Vámi vyřešila k Vaší naprosté spokojenosti.
    Kdyby jste ještě nevěděl, určitě nám zavolejte na naší infolinku a rádi Vám vše vysvětlíme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

otřesná “komunikace” na mail se ani neuráčili odpovědět.

Vaši stížnost jsme prověřili,
    naše obsluha s Vámi hovořila telefonicky, kde jste probrali proč Vám nedošlo info od dopravce
    a omluvila se za chybu dopravce. Zásilka byla připravena k vyzvednutí na výdejním místě.
    Za chybu dopravce se velice omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Driv sem nemela ani jeden problem ale po posledni objednavce uz ani nahodou.

Vážený zákazníku,
    pokoušeli jsme se s Vámi několikrát spojit, ale bohužel nám to neberete,
    abychom zjistili, kde se stal případný problém.
    Kontaktujte nás prosím na naší infolince 704 357 641.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Třetí objednávka a poprvé nejsem vůbec spokojená, objednávka uskutečněná 10.11.23 rovněž i zaplacená, údajně mi byla podle obchodu doručena 14.11, nicméně od přepravce DPD jsem nedostala e-mail, že by byl balík v přepravě, ani SMS že mi jej budou doručovat, natož že by mi byl doručen.

Objednávka za 2261,- a já nemám zboží ani peníze a obchod umí jediné a to poslat odkaz na DPD kde stojí že se omlouvají, ale zásilka nebyla přiřazena, tak kde je chyba?
    Za mě tento obchod nedoporučuji, byla to třetí objednávka, ale také poslední, velké zklamání, které tak rozhodně nenechám...
    V poslední řadě, obchod reaguje na e-mail cca po 8 dnech, to je velice smutné a neuctivé, vůči zákazníkům, kteří je vlastně živí...

Vážená zákaznice,
    Vaši stížnost jsme osobně probrali po telefonu.
    Bohužel vznikl problém s dopravcem, kdy přepravce neinformoval o dodání zásilky,
    bohužel někde nastal problém u dopravcem což je nám velice líto.

Naše obsluha Vám volala a vše s Vámi vyřešila, doufáme, že zásilka došla v pořádku,
    kdyby byl nějaký problém volejte prosím naši infolinku 704 357 641.

Děkujeme Vám,
    s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• býval spolehlivý, už není...

Objednávku jsem si nechal zaslat na dobírku přes zásilkovnu. Po vyzvednutí a zaplacení jsem doma zjistil při otevření, že objednávka je nekompletní... Chyběly žhavící hlavy - nejdražšší položka... Nenaděláte nic, obchod na stížnost nereaguje. Doporučuji vybalovat jen při zapnuté kameře, jinak nenaděláte nic. NEDOPORUČUJI.

obsluha Vaši stížnost prověřila a reagovala. Za chybu se velice
    omlouváme a provedli jsme již nápravu a žhavící hlavy jsme doposlali.
    Velice nás to mrzí. Již se to nebude opakovat.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Objednal jsem eleaf gtl a dostal jsem vaporesso gtx

Vážený zákazníku,
    obsluha Vaši stížnost prověřila. Za chybu se velice omlouváme a provedli
    jsme nápravu. Velice nás to mrzí. Již se to nebude opakovat.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Zásilku mě posílaly tři týdny a na třikrát. Poprvé přišla úplně špatně na podruhé jen půlka a až po urgenci poslali zbytek. Komunikace byla katastrofa.

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme, došlo k záměně jména při vyřizování Vaší objednávky.
    Velice nás to mrzí a za chybu se velice omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Obchod mi sám od sebe bez upozornění upravil objednávku (upravil počet kusů u jednoho výrobků) a ve finále mi objednávka ani nepřišla celá

Vážený zákazníku,
    dnes jsme se s Vámi chtěli spojit, ale bohužel se nám nepodařilo.
    Chyba se stala na naší straně, obsluha přehlídla počet Vašich objednaných cartridge.
    Namísto 5ks, Vám omylem dali 3ks. O tento počet Vám byla objednávka ponížena.
    Za chybu se velice omlouváme.

• Nízké ceny
    • Nebyla mi doručena kompletní objednávka, objednal jsem mimo jiné dva pody a dorazil pouze jeden
    • Komunikace, psal jsem dotaz cca týden před objednávkou, bez odpovědi
    • Telefon, 3 pokusy o dovolání se v pracovní době, bez úspěchu
    • Online chat, bez slova omluvy mi jen sdělily, že mojí nekompletní objednávku předají na obchodní oddělení a že mám čekat

Objednával jsem už z tisíce eshopů tisíce druhů zboží, ovšem žádný mě zatím nezklamal tak, jako tento. Až na nízké ceny na eshopu nevidím nic pozitivního. Nejhorší komunikace s jakou jsem se setkal, ať už mailová, telefonní i online chat.
    Doba doručení v dnešní době silně podprůměrná. Část zboží dorazila po 4 pracovních dnech, zbytek jsem stále neobdržel a ani nevím, jestli obdržím, díky jejich komunikaci.
    A slovo nakonec, co považuji za vrchol, je právě ona neschopnost doručit kompletní objednané zboží a v případě problému se omluvit a okamžitě situaci vyřešit.
    Strašně nerad píšu negativní recenze na eshopy a vždy doufám, že je to pouze souhra náhod. Zde mám však pocit, že se bohužel, jedná o standart.

dnes Vám volala zákaznická podpora
    a domluvila se s Vámi na nápravě. Za chybu se velice omlouváme
    a provedeme nápravu. Velice nás to mrzí.

S pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Po prvé mi náhradní naustek přišel vadný protekal, když sem psala zda je možné reklamace bylo mi řečeno že asi ne že to může být používáním ( fakt ne ) po druhé sem objednala 2× naustek přišel mi jen jeden opět sem psala tentokrát mi nikdo ni neodpověděl a za třetí (což vím že není povonost ) jste mi napsali že když ohodnotit vás obchod dostanu jednu náplň zdarma samozřejmě taky nic ...Táže za mě žádný palec nahoru...

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme, ale z Vašeho emailu žádný dotaz nepřišel,
    proto Vám nikdo nemohl říct, že tuto cartridge můžete používat dál.
    Na reklamaci máte samozřejmě nárok, stačí si na našich stránkách stáhnou a vyplnit
    reklamační protokol, zde:
    a zaslat na naši adresu uvedenou v sekci reklamace.
    Co se týče neobdrženého liquidu, je vždy nutné při další objednávce napsat poznámku v objednávce,
    recenzi a datum recenze, kdy ji vytvořila.
    Velice nás mrzí Vaše zkušenost, nyní Vám voláme, abychom s Vámi vše vyřešili.

• Neodpoví vám

Vážený zákazníku,
    objednávku jste vytvořil 17:1.2023 ve 12:40 a následně jsi zaslal email 17.1.2022 v 18:22,
    kde jste požádal o zrušení Vaší objednávky. Proto Vaši špatnou recenzi vůbec nechápeme.
    Zdá se že se jedná o uměle vytvořenou recenzi, aby jste poškodil naši dobrou pověst.

Zaplatil jsem a platba prošla i se mi přečetl z účtu a chtelo to po druhou platbu

Vážený zákazníku,
    za technické chyby platební brány se velice omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• část zboží přišla v pořádku v rychle - zde nemohu nic vytknout
    • šílená komunikace s obchodem - sice odpovídají na mejly, ale celkový výsledek komunikace = nula

Objednal jsem zboží přes net celkem 10 kusů a zaplatil kartou. Obchod mi odpověděl, že má jen 5 kusů. OK stane se. Poté jsme se domluvili, že přebytek peněz vrátí zpět na můj účet. Byl jsem vyzván obchodem o číslo účtu, které jsem jim dal. Nu a od té doby ticho po pěšině. Na mé urgence se mi dostává jen vádní odpověď, že se to řeší. Jedná se sice jen o 375 Kč, které mě nezabijí, ale co mě štve je přístup obchodu, který si se mnou doslova vytírá prdel. Nabízí něco co nemá a v mém případě problém neřeší.

Vážený zákazníku,
    za chybu obsluhy se velice omlouváme, došlo k pochybění obsluhy.
    Co se vrácení peněz týče, došlo bohužel k prodlevě za což se také omlouváme.
    Paní účetní byla bohužel na dovolené, velice nás to mrzí.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• slevy/dárky při vyšší objednávce ..
    • pokud objednaná věc není skladem, pošlou vám jinou bez dotazu (příchutě, hlavy, lahvičky)

Vážený zákazníku,
    za chybu obsluhy se velice omlouváme,
    zaslali jsme Vám omylem jiný produkt, který Vám byl okamžitě vyměněn.
    Velice nás to mrzí.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• Objednávka 8 dní nedorazila, a eshop se k tomu ani nijak nevyjádřil.

Vážený zákazníku,
    všechny zákazníky vždy obvoláváme, jestliže Vám obsluha nezavolala,
    tak jedině z toho důvodu, že se Vám nemohla dovolat.
    Každopádně bycha vznikla u nás ve skladovém systému a velice se za ni omlouváme.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Polovina objednaných a zaplacených položek nebyla skladem, k vrácení peněz zatím po týdnu od objednání nedošlo.

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme, chyba vznikla skladu.
    Tato chyba se již nebude opakovat.
    Peníze byly vráceny na Váš účet.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Zboží dorazilo až pátý den od objednání. Přičemž placené bylo kartou. Za mě je to na dnešní dobu totálně nepružný obchod.
    Pošlou info, že zboží vyexpedovali, a přitom expedují až následující den.

10.7.2022 jste si objednal objednávku,
    13.7.2022 byla objednávka odeslána
    a připravena byla zásilka 15.7.
    Došlo ke zdržení 2 dnů a to bohužel i kvůli dopravci.
    Omlouváme se za zdržení.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

• spatne odeslali objednavku, objednaval jsem si dva kusy a poslali jen jeden

Vážený zákazníku,
    stala se chyba a zbylý 1 kus jsme Vám doposlali.
    Velice se omlouváme za chybu.

s pozdravem tým Fajncigarety - Fajnové vapování za super ceny

Zásilka přišla nekompletní, chyběly 2 cartridge a Joyetech eGo Pod Kit, napsala jsem email, odpověď byla, že zbývající zboží dopošlou, poslali, ale jen dva cartridge, ecigareta chyběla, na další email už žádná reakce, chápu, že se chybička vloudí, ale tady už nakupovat nebudu.

Vážený zákazníku,
    za případnou chybu se velice omlouváme.
    Obsluha Vás bude v pondělí kontaktovat a vše s Vámi vyřeší k Vaší maximální spokojenosti.
    Ještě jednou se omlouváme za chybu obslluhy.