Přišlo jiné zboží

• 29.12.2023 Zboží stále nedorazilo, objednáno 13.12.2023

Týden jim trvalo, než zásilku vyfakturovali, zabalili a předali přepravci. Tuto informaci mám z 22.12. Od dopravce zprávu nemám, protože víkend a svátky vánoční. Místo rukávníku dostal obdarovávaný pod stromeček poukaz na rukávník s neznámým datem doručení. Doufám, že dárek dorazí ještě letos.

• Vše skladem. Na dodání jsem čekal 10 dnů. Proto jsem objednávku zrušil ...
    • Příznivé ceny za zboží.
    • Příznivé ceny za dopravu.
    • Dobrý výběr zboží.

Na eshopu bylo uvedeno, že zboží (mikrovlnná trouba) je skladem, nicméně po objednání a zaplacení online přišla zpráva, že se čeká na naskladnění.

K dotazníku Heuréky: U otázky "Doporučili byste obchod svým známým?" bych uvítal širší škálu odpovědí než "ANO", "NE". Zrovna tento obchod bych hodnotil mezistupněm.

Kdyz mel Exasoft pobocku v Ostrave obcas jsem tam nakupovala. Nyni uz nema ale koupila jsem u nich pres eshop jen proto ze jsem chtela urcitou vec a jinde se nedalo dokoupit prislusenstvi. Zbozi jsem kupovala 6.12 s tim ze je skladem. Do dnesniho dne nedorazilo. Chtela jsem to jako darek na Vanoce, kupovala jsem dostatecne vcas. 13.12 jsem urgovala jestli je realne aby zbozi doslo. Odpoved znela: Zboží do Vaší objednávky máme již na cestě k nám. Ihned po zpracování Vám budeme objednávku expedovat.Termín expedice je plánován ještě v tomto týdnu coz znamenalo do 15.12 kdybych pocitala pracovni tyden. Nechapu odkud bylo zbozi na ceste k nim kdyz na internetu v objednavce byli zbozi skladem. Kdyby nebylo a vedela bych ze nedorazi do pozadovane doby ani jej neobjednavam. Dnes je 19.12 a zbozi stale nikde, ani nebylo predano jeste k preprave. Jen prisla nejaka informace ze predano bylo a zasilkovna zasilku stale nema. Uprimne jsem zklamana. Hlavne ze behem toho nez si zbozi objednate atd. Vam porad chodi x priblblych mailu s hovadinama a zbozi stale nikde.

Zboží jsem zaplatil kartou a do dnešního dne jsem je neobdržel.

Tak dlouho čekat na dodání zboží jsem na jiných eshopech ještě nepoznal.

Týden jsem čekala na jakoukoliv informaci o mé objednávce. Teprve až, když jsem ji sama zaurgovala, mi obchod odpověděl, že objednávku ruší...

• dlouhá doba dodání

• po odstoupení od smlouva a vrácení zboží mi nebyla vrácena celá částka pro údajené poškození i když jsem výrobek nepoužíval. Výrobek přišel už poškozený

Komunikace s obchodem je pouze pomocí e-mailu. Telefon je pouze automat.
    Po přečtení recenzí od ostatních zákazníků problém nastává v případě, že zboží vracíte, popřípadě reklamujete.
    V žádném případě firmu nedoporučuji!!!

Výrobek jsem sice obdržel ale k jeho funkčnosti si musím sehnat a dokoupit další části což mne nepotěšilo. Je divné proč tyto další části bez nichž je výrobek nefunkční nejsou nabídnuty!!!

Po týdnu stále nebylo expedováno!!! Hlavně že mají zboží označené jako skladem. Exasoft už nikdy více

Lhůta k dodání zboží
    Kupní smlouva proto neobsahuje dohodu smluvních stran na konkrétní lhůtě k dodání zboží.
    Takže: zaplaťte, já objednám v Číně a možná zboží někdy doručím, když ne můžu Vám vrátit peníze (zřejmě také někdy) ....

• Obchod nekomunikuje. Můj dotaz ohledně dodání-žádná odpověď. Objednával jsem zde dříve několikrát a vše bylo OK. Tentokrát katastrofa. Pravěpodobně budu objednávku rušit.

Zboží jsem stále neobdržela

dlouha dodaci doba

• Po týdnu od objednávky jsem kontaktoval prodejce proč nebylo zboží ještě doručeno a proč prodejce nekomunikuje. Odpovědí bylo, že zboží není na skladě a bude doručeno nejdříve příští týden, takže nejdříve za 15 dní. ExaSoft nikdy více.

• dlouhá dodací doba

• Ceny
    • Na infolince automat... Ze strany obchodu zadna komunikace ohledně dotazu na zboží pri objednavce. Nedokážu si představit a hlavně se nechci dostat do reklamacniho řízení s touto "firmou"