• Téměř nulová komunikace
    • Lži u výrobků na webu
    • Klamavé informace o stavu výrobku

18/1 2024 objednáno zboží, tou dobou byla informace na webu 3ks skladem, k odeslání. Po týdnu nic, až po mém dotazu, kdy přijde zboží, přišel e-mail "Informace o stavu objednávky č. 1124005614 - Termín expedice neznáme, pracujeme na tom". A dodnes není doručeno. Předchozí dotaz na zboží byl zodpovězen sotva na 25% a byla dodána mylná informace, která vůbec nesouhlasila s webem (o stavu zboží), navíc zboží šlo objednat dále. Už s předchozí obj. byl problém, takže více už nikdy.

Zboží došlo, ale není funkční. Bylo reklamováno.

• Nemají telefonní číslo do obchodu

• Dlouhá dodací lhůta.
    • Zesilovač přišel vadný.Vrácení je stejně drahé,jako zboží.

• Termín odeslání a mizerná komunikace

• Špatná produktová fotografie vyobrazující jiný typ disku
    • Nedostatečná znalost prodávaného zboží
    • Na telefonu automat pouze sdělí, že se na ně máte obrátit emailem

• rychlost dodání zboží
    • neschopnost řešit reklamaci...na vše Vám hodí přednastavený text, nikam se nedovoláte, když potřebujete něco řešit.
    • velmi neosobní přístup
    • prodali nám výrobek prezentovaný jako NOVÝ, ale je nefunkční.

Tady už nikdy nakupovat nebudu... možná budete mít štěstí a nebudete muset nic reklamovat, pak asi ok, ale po této zkušenosti bych to neriskovala, taky mě nenapadlo, že nám prodají nefunkční pračku.

Čekat 7 pracovních dní na zaplacené zboží je prostě příliš.

Zaslali zboží, které se ukázalo být vadné. Reklamaci vyřešili tak, že zásilku s reklamací prostě nepřevzali.

• Zboží nebylo do dnešního dne vyskladněno, nepřišel žádný mail
    • Při pokusu kontaktovat eshop na mail nereagují
    • Telefon vezme automat a sdělí informaci, že mám napsat mail...
    • Povedlo se mi telefonicky kontaktovat jeiich kamennou prodejnu, kde mi pán sdělil, že zboží aktuálně nemají a že mi to pošlou mailem-opět nic nedorazilo.

Bohužel obchod nedoporučuji. Vybrala jsem ho kvůli dřívější zkušenosti, protože už jsem u nich nakupovala. Tentokrát bohužel velké zklamání. Po týdnu nemám ani peníze, ani zboží a eshop mlčí. Zboží už na svých stránkách dostupné nemá, takže tam nejspíš bude problém s dodáním, ale pokud se něco takového stane, měl by zákazníka informovat o změně dostupnosti nebo prodloužené době dodání.

Tu du du dum
    Když mi přijde dotazník spokojenosti dřív než objednávka tak sorry jako

• Hned po doručení objednávky a obdržení všech podstatných emailů, jako je stav objednávky a faktury, začaly chodit nevyžádané emaily s nabídkami obchodu s nutností odhlášení odběru!
    • Zbytečně moc plastového obalu pro přepravu. Krabička o rozměru 3x12x10cm se rázem změnila na 20x20x20cm.

• 3 dny vyskladnovat TV, která je skladem a předat to kurýrovi, který to další 3 dny doručuje. Za mě dlouhá doba

Až do poslední objednávky jsem byl s obchodem spokojen . Zklamání jsem se dočkal při objednávce týden před vánocemi, kdy jsem zboží zaplatil , obratem přišlo potvrzení o zaplacení a termín předpokládaného doručení 22.12.2023. Tento termín nebyl dodržen a na odeslaný email s žádosti o vysvětlení mi nikdo neodpověděl. Po Novém roce mi přišel další email s termínem doručení 4.1.2024 ani ten však nebyl dodržen, tak jsem objednávku zrušil. Bylo to velké zklamání neboť to měl být vánoční dárek.

• Nabízí všechno za dobré ceny

U všeho se zobrazuje, že je skladem více jak 10 kusů. Po objednávce se několik dní noc nedělo, pak přišla zpráva, že jedna položka není skladem a není známa dostupnost. Položku jsem tedy zrušil a objednal jinou, která byla skladem, a opět přišla odpověď, že není dostupné. Takže objednávka dodnes nedorazila.

• nekomunikuje

katastrofa

• Bohužel chybělo část zboží (datový kabel), žádná omluva, spíše arogantní jednání, šlo jen o kabel za 29 Kč, vinu si obchod nepřiznal.

Už jenom to, jak se obchod zachoval k zákazníkovým svědčí o jejích přístupu k zákazníkovi, že si svých zákazníků neváží. Nešlo o kabel za
    29 Kč, ale o princíp jak se obchod zachoval. O tomto obchodě nechci více slyšet a ani už nechci náhradu za kabel, nestojí to za to. NEDOPORUČUJI !!!

Po týdnu není objednávka ještě ani zabalená

• Prestoze zbozi melo byt “skladem”, po 9 dnech prislo vyrozumeni, ze “na mne nezapomneli, ze zbozi budou expedovat, ale nevedi kdy…” :-( Objednavku jsem proto zrusil a objednal zbozi u konkurence. Prislo za 2 dny.

Na Heurece byl inzerovan jiny prodkut nez ten, ktery mi prisel v objednavce (koupil jsem pres Heureku).