• Nevím
    • Nekomunikují, telefony pouze záznamníkové, komunikace jen písemná.
    • Vůbec žádné výhody

Nekompletní a nesrozumitelný návod s obalu vypadly šroubky nějaká gumová zátka nebo zarážka vůbec nevím co to je a kam to patří prostě špatny bojím se jí zapnout

Nemohu hodnotit, zboží zatím nedorazilo.

• Žiadny telefónny kontakt
    • Zlá komunikácia

Na eshopu je napsano, ze je zbozi skladem. Po objednani prisel mail s informaci, ze dostupnost je 14 dni.

Zásadně vybírám zboží v obchodech, kde je skladem, protože v takovém případě zboží doručí do druhého dne ve většině případů.
    Tady jsem se po třech dnech domáhal vůbec odpovědi, co se stalo, protože telefon na zákaznické lince vás nasměruje na mailovou komunikaci, kde asi odpovídají podle nálady.
    Pochopil bych, kdyby mě i automat informoval, že zboží není fyzicky skladem, ale bez jakékoli odezvy člověk neví a netuší...
    Za mě bohužel špatná zkušenost

Objednávku zrušil obchod a to zcela bez upozornění. Respektive mi ji smazali a po přihlášení vůbec není vidět ve stavu objednávek. Takže jsem čekala na dodání, po cca 10 dnech jsem šla osobně na jejich prodejnu v Karviné (nelze se telefonicky dovolat). Tam mě ujistili, že objednávka se chystá a bude. Teď, skoro po měsíci jsem zjistila, že objednávka prostě zmizela že systému. A já čekám a nic... Jinak objednávku mám na začátku v mailu potvrzenou a tím komunikace obchodu zkončila.

• Nedostatečná komunikace se zákazníkem.

Nevím, co je příčinou, proč jsem dosud nedostal žádnou informaci o tom, že přístroj byl předán alespoň dopravci. Chtěl jsem ho dát manželce k MDZ.

• Dlouhá dodací doba objednáno 2.3 2024 a zatím nic.

• Špatná

Vůbec nevím v jakém stavu je, ještě týden od objednání a zaplacení nic.

S tímto obchodek jsem byl až doposud spokojen. K provzdušňovači trávníku nenapsali, že je bez násady, tedy nelze jej provozovaat. Rovněž neuveli násadu jako doplňkové zboží, dokonce ji vůbec nevedou. Sežeň si kde chceš. To je jako když si koupíte auto a po jeho dodání zjistíte, že je bez motoru. Dalším zjištěním je, že prodejce motory nevede, sežeň si jej kde chceš.

• Arogantní jednání obchodu

• Vadné zboží

Objednala jsem zde klávesnici. Přišel zmetek, co zdvojuje písmena, s obchodem řeším reklamaci, je ve stavu podáno.

Stále čekám na dodání zboží. Volala jsem na infolinku, jedna nefunguje, druhá si popovídala sama se sebou a že mám poslat email....

Nejdelší dodání u eshopu vůbec.Spolupracuji s 10 obchody a tento má nejdelší lhůtu dodání.

Prislo mi jine zbozi nez bylo objednano

• na obchod neni spolehnuti

neni na obchod spolehnuti v nedeli jsem objednala a zaplatila napsali ze penize prisli a ceka se na odeslani zbozi ale nic se nedelo az jsem se ve stredu ozvala a ptala se kdy mi zbozi dovezou teprve napsali ze mi zbozi nedovezou ze ho nemaji tomu nerikam slusne jednani na Mironetu ve stredu objednano ve ctvrtek doruceno Mironetu palec nahoru a tam si objednejte

• Při transportu došlo ke kosmetickému poškození výrobku, obchod nabídl slevu, ale odmítl zboží vyměnit.