zbozi do dnesniho dne nedorazilo

• Více jak týden a stále mi zboží nedorazilo. Žádná komunikace, vysvětlení. Peníze jsem odeslala před 7 dny.

Zklamání.

I když je podle e-shopu zboží skladem, stále nebylo expedováno. Po několika dnech přišel e-mail, abych se nebál, že na objednávku nezapomněli s předpokládaným datem expedice. To už dávno uplynulo a pořád nic.

V popisu produktu se uvádí, že varná deska je na 230V. K odbornému zapojení bylo třeba dvou návštěv elektrikáře, který zjistil, že je třeba zakoupit jinou šňůru na 230V.
    výnos a instalace cena 1190 nezahrnuje odborné zapojení ani odvoz starého spotřebiče, který musí být připravený k odvozu. V mém případě čtyři schody a plynová deska- což znamená několik dní bez vaření.

• Obchod nekomunikuje
    • Na dotaz o dodávce zboží nereaguje.

Špatná zkušenost, objednávka zrušena. Zboží dodáno od jiného obchodu obratem.

• cena výrobku
    • nedodržení termínu dodání zboží
    • nevím, kdy a zda zboží vůbec dorazí

+ potvrzení objednávky obratem
    - zaplaceno předem kartou a 6 dnů "ticho po pěšině"
    Stále věřím, že zaplacené zboží dojde

černý toner je v pořádku, barevné tonery jsou staré, jejich záruční doba uplynula v roce 2019

• Rychlost.
    • Reklamace zboží - firma musí vrátit zboží na své náklady.

Venkovní prodlužovací kabel na bubnu měl křivou konstrukci bubnu, evidentně to byl zmetek z výroby, který prošel přes kontrolu. Protože jsem objednala na firmu, tak zaslání zpět jsem si musela zaplatit. Po zaslání dotazu mi bylo sděleno, že nakupující podnikatelé nemají shodná práva s nakupujícími spotřebiteli. Kdybych zboží vracela, protože se mi nelíbí, tak je jasné, že náklady na dopravu musím uhradit, ale když vracím zboží, protože mi přišlo kazové, tak by se e-shop k tomu měl postavit čelem, protože to on poslal špatné zboží. Vím, že mnoho e-shopů zajistí zaslání takové zásilky na své náklady, i když objednala firma, a dokonce uhradí i náklady na vrácení zboží, když s ním nejste spokojeni.
    Do této doby jsem byla s e-shopem spokojená, ale toto mě nemile překvapilo, a příště zřejmě objednám zboží jinde.

Reakce obchodu ExaSoft.cz

Dobrý den, prověřil jsem Váš případ a máte pravdu, že jsme postupovali špatně. Omlouvám se. Náklady za dopravu Vám doplatíme zpětně. Hezký den, Radim Malchárek

According to the info on web-site this item was available and I paid, but unfortunately I didn't receive this item.
    I asked support 3 times abut expected delivery day, they answered "Děláme vše pro to, aby zboží bylo co nejrychleji u Vás. Jakmile budeme vědět více, dáme Vám vědět.". They ignore my situation, I rent Airbnb apartment and I'm leaving the country this Saturday (Sep 02).
    Are you able to deliver my package on time or NOT? Thanks!

Roman
    [email protected]
    WhatsApp: +380984849846

• Rychlost dodávky zboží.
    • Nedoporučuji koupi odpuzovače krtků, neboť neodpuzuje
    • , ale spíše krtky přitahuje. Po pěti dnech instalace dle návodu krtek stále ryje v těsné blízkosti "odpuzovače". Zcela vyhozené peníze za jednoduchý předražený nefunkční bzučák.

• Kdyz je neco skladem, tak to chci mit k dispozici, ne ze je to skladem, ale na prodejne az za 2 tydny... A to doufam, bo se zas posunulo datum expedice...

Při objednávce obchod tvrdil, že vše je skladem, po zaplacení byl termín expedice posunut o týden a pro uplynulém týdnu mi bylo sděleno, že termín expedice je neznámý. Objednávku jsem Stornoval, obchod storno potvrdil, ale peníze mi dosud vráceny nebyly. Velmi tristní zkušenost a proto tento obchod doporučit bohužel nemohu.

Very slow delivery and it's 1 week now since I submitted the order and I haven't received any update or tracking number rather than the order itself.

Nemohu hodnotit zboží, které jsem dosud neobdržel.
    Nikomu ze zásady nedoporučuji žádné obchody.
    Celkovou spokojenost dosud nelze hodnotit, dokud zboží neobdržím.
    Spokojenost s dodací lhůtou nemohu posoudit, dokud zboží nedorazí.
    Dosud mne obchod kontaktoval 4x:
    1. potvrzení objednávky
    2. newsletter (3 dny po potvrzení objednávky)
    3. informace o stavu objednávky s příslibem termínu odeslání zboží (3 dnyx po potvrzení objednávky)
    4. tento dotazník (7 dní po potvrzení objednávky)
    Zboží dosud nedorazilo (2. den po přislíbeném termínu odeslání zboží)

• Prodávají prošlé vyřazené zboží hrozí poškození tiskárny
    • Podvod na zákazníka opakovaně
    • Podnět ke kontrole ČOI
    • Barvy do tiskárny HP 655
    • Nedoporučuji
    • Nefér jednání

Čekám na zásilku už týden a stale nic

• Obchod jsem zvolila na základě doporučení Heureky. Zboží sice dorazilo, ale vysavač měl rozbité navíjení kabelu, tudíž se musel odeslat k reklamaci.
    • Exasoft.cz dává od reklamace ruce pryč.
    • Nelze odstoupit od smlouvy a zboží vrátit, když dorazilo rozbité.

• Přesto, že bylo uvedeno, že zboží je skladem, skladem nebylo. Na objednávku čekám již 8 dní a zboží stále nebylo expedováno.

Zboží přišlo totálně špinavé.