• Doba dodání! místo uváděných 3dnů - 7dnů! Zakoupená lednice ,byla na oko v pořádku,než se uvedla do provozu! Kompresor u lednice je tak hlučný ,že ani naši psi večer nemohou spát!Při reklamaci,nám bylo po telefonu řečeno,že zboží bude reklamováno a do dnešního dne se nic nestalo!Určite tenhle obchod nedoporučuji!!!

Raději připlatit u jiného obchodu!

Vážený zákazníku,
    nemáme Vaše hlásení o reklamaci. Kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky, budeme se snažit pomoci.
    Naše telefonní číslo +420 246 019 953 a e-mailová adresa
    [email protected].
    Tým EuroShop.eu

Stranky obchodu jako takove jsou dost neprehledne
    Faktura vystavena na svet barev nebo neco takoveho... nerozumim ale varnou desku mam doma

• komunikace, ochota
    • zdaleka nejlepší ceny ( toho co jsem potřeboval)
    • vestavnou troubu a mikrovlnku jsem potřeboval koupit na zaplatit dopředu na zálohovou fakturu a nebyl problém
    • žádná mě nenapadá ( možná u něčeho delší doba dodání, ale to mají napsáno)

Pokud překousnete, že je zboží z Polska a dáte si pozor pří převzetí zboží tak obchod doporučuji na 100 %. Jelikož jsem potřeboval platit dopředu na zálohovou fakturu a jsem fyzická osoba není lehké najít obchod, který vyhoví. Zde neměli problém (na rozdíl od mall.cz nebo kasa.cz) Po uhrazení faktury zboží do tří dnů dorazilo v pořádku. Jak tu někdo píše, že zboží přijde rozbité tak to je věc dopravce a ne obchodu.

máme špatné zkušenosti s dopravou PPL

• Jen napájecí kabel byl pro US

• jen zápory
    • prodej použitého zboží

Absolutně nenakupovat - zakoupil jsem zboží (samozřejmě nové) a přišlo mi neoriginálně zabalené, použité a nefunkční. Zboží jsem naštestí vrátil a peníze získal zpět, ale to jak komunikovali prodejci bylo zarážející, žádna omluva, ba naopak drzost nehorázná...

Vážený zákazníku,
    Vaše objednávka byla nesprávně zrealizována, proto jsme od Vás co nejrychleji a bezplatně vyzvedli zakoupené zboží a peníze urychleně vrátili. Ještě jednou se omlouváme za chybu.
    S úctouTým EuroShop.eu

• Ochota

Rychlost a ochota

Vše v pořádku, objednal jsem zboží, vyhověli mé žádosti vyčkat s expedicí na určité datum, aby zboží nebylo doručeno moc brzy, kdy jsem na adrese ještě nebyl. Zboží přišlo v pořádku, díky.

• po úhradě platby je nutné ještě potvrdit písemnou formou,že mám o zboží opravdu zájem, dřív zboží neodejde

• nízké ceny
    • dobrá komunikace s eshopem
    • zboží zabaleno a nepoškozeno
    • informace o zásilce od dopravce nejsou úplně aktuální

tento eshop jsem vybral z důvodu toho že to byl eshop kde jsem našel svoje zboží nejlevněji celkem jsem se tohoto eshopu bál ale vše v pořádku :)

• měli to, co jsem potřeboval, dobrá cena, rychlé dodání, záruka 3 roky, písemná komunikace pružná a jasná
    • informace o zboží po telefonu k ničemu

• Dobrá cena.

• zboží z Polska!! Klasika.

V případě problému budete koukat, jako já!!!

Vážený zákazníku,
    Potřebujeme více informací, abychom mohli reagovat a pomoci s problémem.
    Moc se snažíme aby byly zákaznické služby po prodeji na nejvyšší úrovni. Pomáháme
    v servisních opravách a při vrácení. V případě problémů nás kontaktujte
    [email protected]
    S pozdrávem
    TýmEuroShop.eu

• Nejnizsi cena
    • Zadne potvrzeni objednavky mailem, ani po telefonickem urgovani
    • Delsi dodaci lhuta

• Ceny

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že nejste spokojenej s našimi službami. Negativní hodnocení bez vysvětlení nepomůže
    nikomu. Nevíme co máme vysvětlit, jak se bránit, a nevíme ani co by jsme měli v našem obchodě
    změnit. V budoucnu prosíme také o komentář.
    Děkujeme.
    S pozdravem,
    Euroshop.eu

• nedodržují termín dodání
    • dodatečně slíbili poštovné zdarma, ale nebylo

Zboží jsme potřebovala nutně co nejdříve, proto jsme poslala dotaz ohledně dodání konkrétního zboží ještě před objednání. Datum byl za 3 dny, proto jsem zboží ihned objednala. Poté bohužel ještě 3x změnili termín. Zboží mi po urgencích a slíbení poštovného zdarma dorazilo za 12 dní. Poštovné jsme platit musela a rekonstrukce se pozdějším dodáním protáhla.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za zpožděné dodáni. V rámci kompenzace navrhujeme atraktivní slevu na náklady spojené s dodaním zboží během dalšího nákupu.
    Zveme Vás znovu k návštěvě našeho obchodu, tentokrát Vaše nákupy jisté dorazí včas.
    Tým Euroshop.eu

Ok

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Rychlá komunikace i dodání. Doporučuji. Po obdržení zboží (stavebnice od Playmobilu) jsme zjistili, že v balení chybí jedna malá, ale důležitá součástka, a po upozornění prodávajícího, nám ji obratem zaslali. Děkujeme za vstřícné jednání.

spolehlivost, výborná kounikace