Spokojenost

Pro mne neznámý obchod, ale komunikace a rychlost dodání zboží
    na lepší úrovni než u známějších a "profláknutých" megaobchodů.

• Cena poštovného + cena produktu

• Dobré ceny

příznivé ceny, rychlé dodání

Všechno proběhlo v pořádku!!

• dodáno dříve než bylo deklarováno

• velmi špatná tel. komunikace
    • dodavatel se vymlouval na kurýrní společnost ač ta vůbec balík neobdržela
    • deklarovaná doba dodání nebyla splněna
    • tel. podpora nebyla schopna ani ochotna zjistit, že je balík stále na skladě místo aby byl odeslán
    • tel. podpora sprostě zavěsila a ne jednou
    • tel. podpora odmítla zrušit objednávku s tím, že však jak to zboží přijde, tak ho klidně mohu odmítnout převzít což mi přijde stupidní
    • objednávku jsem rušil telefonicky i písemně emailem v 11:24 a přesto obchod kolem 17:45 balík předal na kurýra a poslal
    • velmi špatná komunikace emailem na který vůbec nereagují
    • velmi špatná komunikace tel. , když trefíte Slovensky mluvícího
    • chybí kontakt na nadřízeného, který ani na vyžádání nedostanete

S tímto obchodem nemám zájem mít ani v budoucnu nic společného. Jsem velmi nespokojen. Zboží nebylo dodáno do 3 dnů, které byly několikrát potvrzeny. Velmi nepříjemný Slovensky mluvicí klučina na tel. lince, kterému musíte říci vždy několikrát co chcete a stejně Vám to nejspíše zavěsí. Když žádáte o dohledání zboží tak jsou pasivní a řeknou raději, že zboží převzal kurýr i když máte přímo od kurýra informaci, že byla objednána přeprava ale zboží nebylo doručeno. Nejdříve nabízí zrušení objednávky a pak odmítnou zrušit objednávku s tím, že ji stejně odešlou a nemusíte si to vyzvedávat.

Výborný obchod, super rychlé dodání zboží, vše dle mého přání splněno. Rozhodně moc doporučuji. Jitka K.

• Vstřícný přístup zákaznické linky, vyřešeno k naprosté spokojenosti, doporučuji

• Pohoda,klídek.Bez běhání a shánění po obchodech.

Zboži je velice pěkné jen ke sporáku nebyly pečicí plechy ani mřížka do trouby psal jsem o reklamaci věřim že bude vsě ok.Jinak mohu doporučit všem .

• Rychlé dodání za dobrou cenu

RYCHLOST, CENA

• Za obchod samotny je jen jedna nevyhoda...zpusob platby. Moje banka neni podporovana a platbu jsem musel provadet na 3x.
    • Velkou nevyhodou je doprava. Toptrans mi oznamil doruceni baliku bez udaneho casu. Takze clovek musi doma cekat cely den. Nicmene v tento cas stejne nikdo neprijel. Ani dalsi den. Dovolat se nekam byla hruza a i pak netusili, co je s balikem. Az kdyz jsem si vzal kontakty a chtel si stezovat, zmenili pristup a balik do hodiny dovezli.

Takze obchod OK, placeni mizerne, doprava zoufala.

Velmi dobra komunikace na info lince.

• Cena ( v poměru cena /výkon -výborný)
    • Trochu riskantní balení (balit křehké zboží do jednoho z koutů přepravní krabice si vyloženě koleduje o rozbití)

Zkušenost s obchodem výborná. Zboží za super cenu, dodané navíc velmi rychle. Není asi nutné se obávat zde nakupovat.

• Pěkný přehledný výběr ,rychlé dodání