Zboží reklamovane,ale poškozené a pořad žádná výměna ani peníze zpět.

Zboží dodáno bez českeho návodu a bez záručního a pozáručního servisu !!!!

9.4. objednáno, dnes je 20.4. a stále nic. Minulý týden kdosi volal, že zboží přivezou ve středu 18.4. a dodnes de nikdo neozval. Takže se sem už ani neobtěžujte, zboží nepřevezmu, koupím si jinde.

Nedoporučuji, objednávka potvrzená obchodem dne 28.3. s deklarovaným dodáním do 5-ti dnů. Po dotazu 7.4. emailem odpověď 9.4., že byla objednávka již 28.3. stornována. Důvod neuveden, informace o zrušení žádná, mohl jsem objednat jinde. Dovolat se na zák. linku nejde.

Tým EuroShop

Přestože byl produkt uveden jako "skladem" po závazném potvrzení objednávky mi přišel strohý email, že zboží nelze zajistit u dodavatele a proto obchod objednávku ruší. Mrzí mě to, chtěl jsem objednat zboží za cenu nižší než u konkurence. Bohužel uvedená dostupnost nebyla pravdivá.

Vážený zákazníku,
    Vás produkt jest momentálně nedostupný. Omlouváme se za nepříjemnost.
    Tým EuroShop.eu

Naprosto špatná zkušenost. Bez jakéhokoliv potvrzení ze strany obchodu, žádná informace ze strany obchodu, nic. Zboží nedorazilo, ani informace o zrušení nedorazila. Již nikdy.

Vážený zákazníku,
    ne všechny výrobky mohou být vždy na skladě, o ceně výrobku rozhoduje jeho výrobce a dostupnost na trhu. Omlouváme se za nepříjemnost.
    Tým EuroSchop.eu

• Pani mi volala z eshopu ze mi zbozi nejsou schopni dodat

Vážený zákazníku,
    Vás produkt jest momentálně nedostupný. Po krátké pauze, je tento produkt znovu v prodeji. Museli jsme zrušit objednávku, protože jsme nechtěli, aby jste dlouho čekal na zásilku. Omlouváme se za nepříjemnost a zveme Vás znovu k návštěvě našeho obchodu.
    Tým EuroShop.eu

Nedoporučuji výrobek nemohu ohodnotit jelikož ho ještě nemám objednal jsem ho před deseti dny.Dopravní společnost DPD vůbec nekomunikuje prostě je to hnus.

Vážený zákazníku,
    Nepoužíváme službu DPD. Naše zásilky jsou přepravovány společností Top Trans nebo GSL. V případě
    problému, kontaktujte prosím zákaznický servis na čísle +420 246 019 953, [email protected]
    Tým EuroShop.eu

Obchod objednávku zrušil, zboží prý již nemají skladem. Vzápětí ho na svém e-shopu zdražily z 650Kč na 880Kč.

dostupnost na trhu.
    Tým EuroSchop.eu

• Nedůvěryhodná komunikace a obchodní odd.se nedokáže podepsat jménem osoby se kterou objednávku vyřizuji. Působilo to na mě jako volba 50/50. Přes tyto drobnosti jsem zboží obdržel včas a v pořádku.

• nejnižší cena
    • po objednání zboží nepřišel potvrzující e-mail
    • na telefonní linku se nedalo dovolat
    • informace o termínu doručení neurčitá
    • termín dodání na e-shopu neodpovídá realitě

Tým EuroShop

• Bezprovlémové storno objednávky.
    • Přišly mi platební daje bez uvedení variabilního symbolu a bez jakékoliv možnosti spárování mé platby s mou objednávkou. Pojal jsem nedůvěru a objednávku stornoval.

Objednal jsem dětskou střelnou zbraň zn. Nerf. Během několika dnů mi byl doručen balík, který obsahoval dětskou stavebnici. Problém jsem odhalil při přebírání zásilky, kterou jsem z uvedeného důvodu nakonec nepřevzal. Když jsem chtěl problém řešit na telefonním čísle, jenž bylo uvedeno na webu, zvedl mi telefon slovensky hovořící muž, který mě neochotně odkázal na formulář webu určený k reklamačnímu řízení a telefon zavěsil, aniž by mě vyslechl nebo aniž by zjistil, že jsem zásilku nezaplatil a nepřevzal. Jeho neochota a jednání mi stačilo k tomu, abych s uvedeným obchodem dál nespolupracoval. Objednávku jsem zrušil a nakoupil jsem jinde.

Drahý Zdeněk,
    Tým EuroShop

Den po emailovém potvrzení objednávky mi z obchodu volali, zda trvám na objednávce a zda si se mnou mohou projít doručovací údaje. Následující den mi volali, že objednané zboží nemají na skladě (podotýkám, že v době objednání byly obě položky skladem). Na dotaz co mi tedy předchozí den chtěli doručovat, když si se mnou odsouhlasovali adresu, mi podpověděli, že nyní zboží není na skladě. Nemám co dodat

Drahá Jitka,
    je nám líto, že se nám nepodařilo zrealizovat Vaši objednávku. Bohužel v tomto předsvátečním období se skladové zásoby rychle mění a k popsané situaci mohlo skutečně dojít, co litujeme. Doufáme, že se příště vyhneme jakýmkoli nepříjemnostem.

• Podvodný eshop

Totalni podvod. Pozor!!!!!!! Vyhnout se obloukem!!!!

Objednal jsem si mycku nadobi. Po tydnu me bylo sdeleno ze neni a ze objednavku rusi. Objednal jsem si tedy jiny model a po dalsim tydnu jsem se opet dozvedel, ze take neni. Nicmene objednavka na dve mycky cca pred 6 mesici probehla uspesne.

• velmi špatná tel. komunikace
    • dodavatel se vymlouval na kurýrní společnost ač ta vůbec balík neobdržela
    • deklarovaná doba dodání nebyla splněna
    • tel. podpora nebyla schopna ani ochotna zjistit, že je balík stále na skladě místo aby byl odeslán
    • tel. podpora sprostě zavěsila a ne jednou
    • tel. podpora odmítla zrušit objednávku s tím, že však jak to zboží přijde, tak ho klidně mohu odmítnout převzít což mi přijde stupidní
    • objednávku jsem rušil telefonicky i písemně emailem v 11:24 a přesto obchod kolem 17:45 balík předal na kurýra a poslal
    • velmi špatná komunikace emailem na který vůbec nereagují
    • velmi špatná komunikace tel. , když trefíte Slovensky mluvícího
    • chybí kontakt na nadřízeného, který ani na vyžádání nedostanete

S tímto obchodem nemám zájem mít ani v budoucnu nic společného. Jsem velmi nespokojen. Zboží nebylo dodáno do 3 dnů, které byly několikrát potvrzeny. Velmi nepříjemný Slovensky mluvicí klučina na tel. lince, kterému musíte říci vždy několikrát co chcete a stejně Vám to nejspíše zavěsí. Když žádáte o dohledání zboží tak jsou pasivní a řeknou raději, že zboží převzal kurýr i když máte přímo od kurýra informaci, že byla objednána přeprava ale zboží nebylo doručeno. Nejdříve nabízí zrušení objednávky a pak odmítnou zrušit objednávku s tím, že ji stejně odešlou a nemusíte si to vyzvedávat.

• Dobré ceny
    • Dobrý výběr
    • Nekomunikuje o vikendu
    • Kdyz z nějakého důvodu neproběhla platná kartou, nedozvěděl jsem se to
    • Platba kartou nejde opakovat, ale musí se celý nákup udělat znovu

Jedná se o Polský web, vše mají podezřele levné, ale vzhledem k tomu, že mi nic nebyli schopni dodat ,tak si nedovedu představit řešení reklamace.

Vážený zákazníku,
    samozřejmě jsme obchod z Polska. Naše ceny jsou atraktivní, nikoliv „podezřele nízké“. Záruku
    realizujeme v systému Door to Door. Veškeré informace ohledně vracení zboží a záruky najdete na
    naší webové stránce. http://euroshop.eu/cz/guarantees-and- returns/
    Team Euroshop.eu

• Dobrá cena.