S tímto obchodem jsem spokojena. Doporučuji.

Polský prodejce, měla jsem docela strach, ale vše dopadlo ok.

Já si na obchod nemohu stěžovat, nakupuji zde pravidelně, hlavně Playmobil pro děti, protože mají nejnižší ceny. Vždy vše v pořádku dorazilo, jsem s tímto obchodem velmi spokojená a už dělám další objednávku ;-)

Narozdíl o jiných si nemůžu na nic stěžovat. Objednáno v sobotu, v pondělí telefonicky potvrzeno ze strany obchodu s tím, že nejpozději v pátek bude doručeno. Mohlo být doručeno již ve čtvrtek, na naše přání doručeno v pátek. Zboží v pořádku, funkční. Plná spokojenost.

Velice nízké ceny, přehlednost, rychlost. Mohu doporučit.

Vše v pořádku. Zboží za super cenu, dodané navíc velmi rychle. Není asi nutné se obávat zde
    nakupovat.

Výrazně nižší ceny než u jiných obchodů, zboží dorazilo v pořádku, nizká cena dopravy, doporučuji

Byla jsem překvapena rychlou dodávkou! byl to můj první nákup zde, ale mohu doporučit. U mě žádnou, trošku obavu jsem měl po přečtení několika negativních hodnocení.

Vše ok. Nízka cena produktu v porovnaní s otatnými predajcami.

• Super ceny
    • Velký výběr
    • Skvělá komunikace

Naprostá spokojenost. Objednávala jsem o víkendu, a v pondělí mi telefonoval a slečna, že mohu objednávku zaplatit, a zboží bude po připsání částky odesláno. A tuším, že už ve středu bylo u mě.

• opravdu nízká cena

• Objednané auto dorazilo v pořádku a téměř obratem po nedělní objednávce.

Objednávka byla vyřízena rychle a do tří dnů bylo objednané zboží doručeno až do domu. Žádný problém jsme neměli. Stihli jsme tak obdržet dárek k narozeninám vnoučka - spokojenost.

Rychlé dodání, příznivé ceny

• Rychlost dodani,bezproblemovy nakup
    • Zadne

• ochota a rychlá komunikace
    • t. č. Lego Boost za nejlepší cenu
    • exkluzivně rychlé dodání - rychlejší než e-shop uváděl (a to v době předvánoční, kdy se obvykle lhůty prodlužují)

• Potvrzení objednávky probíhá telefonicky ze strany obchodu
    • Rychlé vyřízení objednávky

• Zboží které nikde nebylo k sehnání mi došlo do 24hodin !!!! Neskutečné rychle. ....
    • Zboží myslim není originální ....

• rychle dodanie
    • prehladnost stracenok
    • fajn ceny
    • rovno po objednavke som zaplatil dostal potvrdzovaci e-mail a cakal. Po par dnoch som chcel reklamovat, precital som znovu mail a zistil, ze objednavku musim este potvrdit = na co som asi zaplatil? to opakovane potvrdenie je nezmysel

Ten incident ma hodne odradil, nikde som to este nezazil. Potom uz dodanie slo rychlo..

Vše v pořádku,rychlé jednání i doručení objednávky.

• dostupnost zbozi, ktere jiz jinde nebylo
    • vyssi cena dopravy