• zboží od 20.8.2020 nedoručeno z e-shopu!!!neuvěřitelné

Chtěl jsem upřednostnit ve výběru českou značku,ale jsem obrovsky zklamán.Na stránkách garantujete doručení do 1 dne,max.48 hodin.Na víc žádná komunikace,ikdyž jsem to zaplatil přes platební bránu,čili okamžitě.Rodičům jsem již koupil jiný,kde s tím nebyl žádný problém.Žádná omluva není v tomto případě na místě.

Velmi dlouhý čas dodání !!

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás vniklá situace. Vzhledem k aktuální situaci ohledně korona viru došlo ke zdržení některých dodávek.

• zboží je nefunkční

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás, že máte s výrobkem problém. Pokud jste ještě tak neučinil, kontaktujte prosím kolegy z technické podpory: https://eshop.tesla-electronics.eu/kontakty/
    Věříme, že se podaří problém vyřešit k Vaší plné spokojenosti.
    S pozdravem, tým TESLA.

• Bohužel aplikace která má tento přístroj uvézt do provozu nefunguje.takze až bude nějaká nová verze dejte mi vědět???

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás, že máte s aplikací problémy. Zkuste prosím aktualizovat na poslední verzi 2.1.2, kterou jsme zveřejnili dnes. Věříme, že poté bude vše v pořádku.
    www.tesla-electronics.eu

Velmi špatná komunikace se zákazníkem. Po kontaktování na sociální síti s žádostí o radu při výběru zboží jsem byl robotem stále dokola odkazován na kontaktní formulář na webu tesla. Což v případě že potřebujete poradit ihned není zrovna dobrá cesta.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, za současné situace není v našich silách odpovědět obratem - proto je zapotřebí vyplnit kontaktní formulář, který obdrží přímo kolegové z technické podpory. Děkujeme za pochopení.
    www.tesla-electronics.eu

• PPL balík odeslán jako "firemní" bez možnosti doručit na pracelshop

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, zásilka Vám byla doručena takovým způsobem, jaký jste si zvolil v nákupním košíku.
    www.tesla-electronics.eu

• Dobrý výrobek splnil moje očekávání
    • - Bylo uvedeno výrobek bude dodán s kabelem HDMI - kabel jsem neobdržel.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. HDMI kabel prověříme.

zboží nebylo na skladě

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, vzhledem k velkému zájmu jsou některé produkty vyprodány - tato informace je však na e-shopu uvedena.
    www.tesla-electronics.eu

• Po potvrzení objednávky,kdy termín doručení byl 23.12,jsem urgovala dodání 31.12.Prý mám být trpělivá.Chápu,byly svátky.Je 3.1. A stále nic.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé potíže. Předvánoční období bylo vzhledem k velkému množství objednávek velmi náročné. Objednávka bude doručena začátkem příštího týdne.
    www.tesla-electronics.eu

• Něco jiného reklamuji a něco jiného odešlou

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, byl odeslán ten produkt, na který byla vytvořena objednávka. Nemůžeme nést odpovědnost za to, že si zákazník objedná jeden produkt a očekává jiný. Děkujeme za pochopení.
    www.tesla-electronics.eu

• Potvrdenie objednávky som dostal, tovar zatiaľ nie, ale ani žiadnu správu kde sa tovar nachádza nie je možné sa dopátrať, či sa objednávka stratila, alebo či je u prepravcu. Dokonca sa mi nedá ani prihlásiť na stránku. Neustále mi dokola posiela nové prihlásenie, kde sa nedá prihlásiť.

www.tesla-electronics.eu

• Po zrušení objednávky-potvrzené emailem stejně zboží poslali.Měli dobře připravený podvod na zákazníky.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé potíže. Předvánoční období bylo vzhledem k velkému množství objednávek velmi náročné. Jakékoliv podvody nemáme zapotřebí.
    www.tesla-electronics.eu

Levá ruka neví co dělá pravá . Obchod mojí objednávku přijal a pak napsali , že zboží nemají ale bude 20.12. A už se vůbec nikdo neozval. Pro mně je to neschopnost a nezájem o zákazníka .

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, lze vytvořit objednávku i na produkty, které jsou dočasně vyprodané - systém po dokončení automaticky zašle pouze rekapitulaci objednávky. Omlouváme se za zdržení Vaší objednávky.
    www.tesla-electronics.eu

Nemají na skladě a v nabídce ano....

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den. Vámi objednaný produkt je uveden na našem webu i zde na Heureka, že momentálně není skladem. Jakou nabídku tedy máte na mysli?
    www.tesla-electronics.eu

• Nabízí zboží, které není schopen dodat. Dvakrát odložený termín dodání. Nevozí to z Číny že to tak dlouho trvá??

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den. Vámi objednaný produkt je uveden na našem webu i zde na Heureka, že momentálně není skladem. Vzhledem k velkému zájmu o DVB-T2 set-top boxy se doba dodání mohla prodloužit, za což se omlouváme.
    www.tesla-electronics.eu

Zavádějící informace o dostupnosti zboží. Na emailové zprávy žádné odpovědi ze strany eshopu. Emailová komunikace spočívá pouze v potvrzení přijetí objednávky (asi automat), žádné info o naskladnění zboží (které není skladem v době objednávky), žádné info o odeslání objednaného zboží.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Omlouváme se za vzniklé potíže.
    S pozdravem, tým TESLA.

Zboží jsme dosud neobdrželi.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Zásilka by měla být již doručena. Budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    S pozdravem, tým TESLA.

Dotazník dorazil dřív než zboží, takže nemohu být nic jiného než nespokojený zákazník!

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi.
    Omlouváme se za předčasné zaslání dotazníku. Tuto chybu jsme s Heureka.cz vyřešili. Dotazník je již zasílán korektně.
    Věříme, že Vás tato drobná nepříjemnost neodradí od dalších nákupů na e-shopu TESLA.
    S pozdravem, tým TESLA.

Ač na stránce bylo uvedeno, že zboží je skladem, na základě objednávky mi přišel email s tím, že zboží bude za více než měsíc. Navíc mi pak bylo tvrzeno, že tomu tak nebylo...

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi.
    Omlouváme se za vzniklé potíže. Na našem e-shopu byla uvedena informace, že je zboží na cestě. Učinili jsme však nově opatření, aby informace o nedostupnosti byla výraznější a nedocházelo tak k nedorozuměním.
    Věříme, že Vás tato nepříjemnost neodradí od dalších nákupů na e-shopu TESLA.
    S pozdravem, tým TESLA.

Zboží inzerováno na stránkách jako dostupné. Po objednání však dorazil mail o jeho aktuální nedostupnosti.

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi.
    Věříme, že Vás tato nepříjemnost neodradí od dalších nákupů na e-shopu TESLA.