• zboží nebylo skladem

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí náš Vaše nespokojenost, avšak informace o dostupnosti je vždy zobrazena na našem e-shopu.
    S pozdravem, tým TESLA.

• obchod objednávku posul o 3 měsíce!!!!!

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. U některého z objednaných produktů došlo ke zdržení naskladnění. Pokud máte zájem odeslat objednávku částečně nebo ji upravit, neváhejte kontaktovat kolegy prostřednictvím e-mailu: [email protected]

• Příšerná komunikace
    • Absolutně nereagují na mailovou komunikaci

V tomto obchodě jsem zakoupil zboží, které absolutně nevyhovuje technickému popisu a zdá se být zcela nepoužitelné. Při vyzkoušení jsem zjistil, že si dělá co chce a to u elektronického zabezpečení je celkem zásadní problém jestli se na něj máte spolehnout a důvěřovat mu.
    Takže jsem se rozhodl zboží v zákonné 14-ti denní lhůtě vrátit. Jenže v ten okamžik přestal obchod komunikovat. Na emaily nereagují. V obchodních podmínkách v odstavci VI. bodě 5 mají uvedeno, že bezodkladně vyrozumí o přijetí vráceného zboží. To ovšem neudělali, dvakrát jsem se dotazoval zda jim vrácené zboží přišlo, abych to mohl případně reklamovat u přepravní služby a nic prostě odpovědi se od nich nedočkáte.
    Tenhle obchod absolutně nedoporučuji.
    Je to příšerné tahat se s někým kdo si hraje na českou značku a kvalitu.
    Zřejmě se budu muset obrátit na ČOI a zkusit ADR.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás vniklá situace. Budeme ji samozřejmě řešit - kolegové se s Vámi v co nejkratší možné době spojí.

• Není mi známa.
    • Nedostatečná tech. data o výrobku vedou ke koupi toho co kupující nechce. Technická podpora podává zkreslené a zavádějící ( přesněji klamavé) informace. Zamlčuje důležité informace. To způsobilo, že jsem musel produkt vracet s fin. ztrátou. Co zamlčeli je uvedeno níže.

Hodnocení produktu TESLA T200 HYbbRID.
    Doporučuji nekupovat. V popisu a tech. datech jsou zamlčeny pro rozhodování důležité skutečnosti: 1) využívá systém linux. HD se přeformatuje do formátu pro linux a v PC je neviditelný. Z počítače a mobilu si už na HD nenahrajete žádné foto ani video. 2) Napájení HD z USB je problematické, tech. podpora mi doporučila HD s externím napájením. Přes USB nezvládal napájet zánovní HD VERBATIM 500 GB. 3) Nemá pohotovostní režim se spotřebou do 1 W. Je trvale v provozním režimu, odebírá plný příkon do 9 W. Ovládačem se mění pouze barva kontrolky. Ovládačem se nedá vypnout. Vypnout se dá pouze mechanickým vypínačem.4) Nemá WiFi, lze dokoupit adaptér, ale má jen jeden USB port. Dále už nepřipojíte fešku ani HD.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den. Mrzí náš Vaše nespokojenost.
    1) To že zařízení tohoto druhu používá operační systém založený na Linuxu je běžné. Neznamená to ale, že nemůže připojené USB zařízení formátovat jak na FAT32 i EXT4. Tento box připojené USB zařízení do 64GB včetně formátuje na FAT 32 a 128GB včetně na EXT4. Takové zařízení je viditelné jen na PC co používá LINUX operační systém. Je to vlastnost zařízení. 2) Použití externího 2,5“ HDD není zakázáno. Problematické může být použití disku přesahující maximální možnou spotřebu na USB (typicky při spuštění) a nevhodného (dlouhého) kabelu. Typicky disk jen cvaká a neroztočí se. Všeobecně se z tohoto důvodu doporučují disky s externím napájením. 3) Přijímač má volbu úsporného pohotovostního stavu - nachází se v menu Systém/OSD. 4) Box nemá integrováno Wi-Fi rozhraní. Lze to do budoucna řešit dokoupením externího Wi-Fi adaptéru. Podpora Wi-Fi adaptéru bude dostupná v nadcházející nové verzi SW. To, že má box jeden USB, je vlastnost boxu uvedená v popisu produktu. V případě potřeby lze použít HUB. Další možností je připojení k routeru pomocí jiných rozhraní, např. po domácí elektrické rozvodné síti, či pomocí zařízení typu „mash“. 5) Připravuje se nový firmware přidávající nové funkce a vlastnosti jako výše uvedená podpora Wi-Fi dongle aj. SW bude dostupný nejpravděpodobněji během května 2021.

• reklamace po 3 týdnech používání negativní

po týdnu se mi šuplík fritézy rozpadl, obchod se z reklamace vyvlékl, že jsem si to mechanicky poškodil sám. Toto jednání je více než neseriózní

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás vzniklá situace. V případě potřeby se neváhejte obrátit na kolegy, se kterými probíhala komunikace ohledně reklamace.

• velice špatna skušenost

Když jsem vratila zboři v zakonne lhutě, tak mi bylo odečteno 10procent z ceny ,proto že měla byt poškozena krabice, což si nemyslim. bylo to slovo pracovnika proti memu

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás vzniklá situace. V případě potřeby se neváhejte obrátit na kolegy, se kterými probíhala komunikace ohledně vrácení.

• Nepoužitelný návod k obsluze
    • Daňový doklad bez náležitostí

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. V případě technických dotazů kontaktujte prosím technickou podporu vyplněním kontaktního formuláře: https://eshop.tesla-electronics.eu/kontakty/. Ohledně daňového dokladu pak zašlete dotaz na [email protected]
    S pozdravem, tým TESLA.

• Praská odměrka, ostuda při rozbalení dárku. Doufám, že ostatní bude fungovat. Cítil jsem se trapně za kvalitu zboží

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás vzniklá situace. Neváhejte kontaktovat kolegy ze servisního oddělení vyplněním kontaktního formuláře na našem webu: https://eshop.tesla-electronics.eu/kontakty/
    S pozdravem, tým TESLA.

• klamavá nabídka slevy na první nákup - manipulace se zákazníkem

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Žádnou klamavou reklamu nenabízíme. V objednávce jste zvolila platbu prostřednictvím MALL PAY, která aktuálně slevu na první nákup nabízí.
    S pozdravem, tým TESLA.

• Nedůvěra s e-shopem Tesla, přišla jsem o peníze, nemají zajištěny objednávky ,

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. ‎Zásilka Vám byla v pořádku doručena 3‎.‎9‎.‎2020.
    S pozdravem, tým TESLA.

• Zboží mělo přijíd do dvou dnu. Je to tři týdny a zboží stále nemám.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Zboží, které není skladem, zasíláme neprodleně po naskladnění.
    S pozdravem, tým TESLA.

Zboží jsem zaplatil, ale po týdnu nepřišlo. Po pídění po zboží mi bylo sděleno, že ho nemají. Třeba si mysleli, že si toho nevšimnu.

S pozdravem, tým TESLA.

Neobdržel jsem ani zboží ani zprávu co se děje

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Vzhledem k aktuální COVID situaci došlo ke zdržení. Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem, tým TESLA.

• Dostal se ke mě špinavý hrnec s odchlipnutým displejem, po mém zásahu displej přilepit se nedá předat jako dárek .Nechápu že zboží neprochází kontrolou.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Velmi nás mrzí vzniklá situace. Budeme se jí samozřejmě zabývat, abychom ji vyřešili k Vaší spokojenosti.
    S pozdravem, tým TESLA.

• Hrnec nefunguje v žádné poloze přepínače. Firma nereaguje na e-maily a jediný uvedený telefon na faktuře je na záznamník. Neseriozní firma.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás, že máte s hrncem problém. Věříme však, že se jej podaří brzy vyřešit k Vaší spokojenosti. Kontaktní formulář pro technickou podporu naleznete zde: https://eshop.tesla-electronics.eu/kontakty/

doba dodani objednavka 29.8 zbozi dodano 5.10

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Vzhledem k aktuální COVID situaci se opozdily některé dodávky produktů, což nebylo v našich silách ovlivnit. Dobu předpokládaného dodání proto uvádíme u produktu.
    Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem, tým TESLA.

• Neudavaji telefonní číslo pouze email. Jestli budete chtít něco řešit urgentně, nemáte šanci.
    • Emailová komunikace na úrovni (nezajímáš mě, jsi mě uplně ukradený)

Objednal jsem pojistny ventil na poklicce K70. Zbozi doruceno s tydenim zpozdenim a komunikace pouze pres email. Dodavatel nepredal dopravci (zasilkovna) telefonni kontakt, ktera Vam pak neni schopna poslat potvrzujici sms s kodem o vzvednuti. Kdyz narazíte na p. Zitu Bohdálkovou (tesla), je ji to jedno a argument uvadi, neni to nas problem, ze uz to je problem zasilkovny (zasilkovna o nicem nevedela). S paní byla komunikace ve stylu, neotravuj mě, nezajímá mě to. Opravdu nedoporučuji. Asi mají hodně práce a jiných zákazníků.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi.
    Preferujeme e-mailovou komunikaci. Náš systém předává přepravci vždy všechny uvedené kontaktní údaje. O zdržení ze strany přepravce Vás kolegyně prostřednictvím e-mailu informovala. Je nám líto, že zásilka byla doručena na výdejní místo později, ovšem případné zdržení způsobené Vámi zvoleným dopravcem nemůžeme ovlivnit. Nenarazili jsme však na žádnou negativní komunikaci, kterou popisujete.
    Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem, tým TESLA.

zakoupil jsem výrobek hlavně s ohledem na možnost nahrávání a zároveň sledování jiného programu. s ohledem na naprosto nedostatečný návod jsem zatím ve fázi sledování pořadů, přičemž se a to halvně u programů ČT1
    objevuje zasekávání programů. podpora je směšná. na dotaz přišla odpověď postupujte podle návodu. je nedostatečně popsána terminologie na př. co je časovač, jiné názvy tlačítek ovladače a jiné v popisu návodu

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Vaše podněty prověříme.
    S pozdravem, tým TESLA.

• Objednané zboží nedoazilo, dvakrát se změnil datum naskladnění, opět nemají. Nekomunikují a ani na sebe nemají tel. kontakt.?
    • Nemám signál

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, děkujeme za nákup i recenzi. Mrzí nás vniklá situace. Vzhledem k aktuální situaci ohledně korona viru došlo ke zdržení některých dodávek.

• zboží od 20.8.2020 nedoručeno z e-shopu!!!neuvěřitelné

Chtěl jsem upřednostnit ve výběru českou značku,ale jsem obrovsky zklamán.Na stránkách garantujete doručení do 1 dne,max.48 hodin.Na víc žádná komunikace,ikdyž jsem to zaplatil přes platební bránu,čili okamžitě.Rodičům jsem již koupil jiný,kde s tím nebyl žádný problém.Žádná omluva není v tomto případě na místě.