doporučují

Vše naprosto v pořádku. O expedici jsem dostal SMS.

• přehledný e shop

13.3. Zaplaceno, mělo dorazit 18.3., ale nedorazilo a další termín je 11.4.

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, paní Sedláčková,
    děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za zpoždění Vaší objednávky z našeho e-shopu TESLA. Chápeme, že každé zpoždění je nepříjemné a může způsobit komplikace.

Chtěli bychom zdůraznit, že jsme se snažili Vás o situaci pravidelně informovat:
    Před nákupem, když jste se nás dotazovala na dostupnost zboží, byl Vám potvrzen orientační termín doručení mezi 18.3. a 22.3.2024.
    Dne 19.3.2024 jsme byli informováni naším přepravcem o nečekaném zpoždění z technických důvodů, což mělo za následek odhadovaný nový termín doručení na 11.4.2024.
    Dnes, 26.3., jsme Vás kontaktovali s aktualizovaným odhadem termínu doručení na 2.4.2024, v naději, že toto zboží obdržíte dříve.

Chceme zdůraznit, že termíny uvedené na našem webu i v komunikaci jsou vždy pouze orientační. V případě jakýchkoliv komplikací se snažíme zákazníky informovat o předpokládaných termínech od přepravce co nejdříve.

Rozumíme, že zpoždění může být frustrující, děláme vše pro to, aby byly Vaše zkušenosti s naším e-shopem co nejlepší, včetně rychlé reakce na nepředvídané situace. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy, neváhejte se na nás obrátit pro další asistenci.

Ještě jednou se omlouváme za zpoždění a děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení v této situaci.

S přáním hezkého dne,
    tým TESLA

• Výborný obchod, rychlé jednání

Profesionálové

• Sleva

• Rychle, krásně zabaleno i kartička se jménem, milé

super

První nálup. Bezproblémové, rychlé.

Objednávala jsem poprvé a velká spokojenost

• Výborná komunikace
    • Rychlé dodání zboží
    • Vše dobře, podrobně popsáno
    • Recenze zákazníků
    • Prodloužená 3-letá záruka
    • Bohatá nabídka příslušenství
    • Doprava zdarma

Jsem maximálně spokojená, určitě zde nakoupím znovu

• Velmi rychle doručeno

• Málo doplňků a pomůcek k horkovzdušné fritéze v e-shopu

Reakce obchodu TESLA

děkujeme za Váš nákup a za Vaši zpětnou vazbu.

Model TESLA AirCook DualZone Q450 XXL je duální fritéza, která disponuje dvěma koši, jsou uzší, než je klasický jeden koš. Šíře dokoupitelného příslušenství je o něco menší. Lze použít například: multifunkční kuchyňské kleště, silikonové mini rukavice, držák na toastový chleba, bezdrátová teplotní sonda nebo univerzální silikonová podložka.

V případě dalších dotazů či přání se na nás neváhejte obrátit.

S přáním hezkého dne,
    tým TESLA

Zboží bylo zasláno a doručeno velmi brzy.

• Rychlé vyřízení

• Rychlá reakce, vstřícnost.

Žádná .

Rychlost

Ve O.K.

• Nadstandardní ochota

Přijel jsem už dost pozdě (pár minut před koncem pracovní doby), přesto byli velice ochotní a zboží mi k mojí velké spokojenosti vydali.