• dobrá komunikace

• Vysavač 3 v1 byl zrovna v akci s dopravou zdarma. Dodání za dva dny, v pořádku.
    • Nevím o ničem

V tomto obchodě byl vysavač za nejlepší cenu s rychlým dodáním. Zatím jsme s vysavačem spokojeni, je tichý a sací výkon v pohodě.

• prodloužená záruka

• Vstřícná komunikace; rychlé dodani
    • Vše v pořádku

S výrobkem jsem spokojena ; obchod doporučuji

Přehlednost stránek,komunikace,rychlost dodání.

• překvapivě velký výběr zboží
    • česká značka
    • rychlost dodání
    • srovnatelné ceny

• Velmi rychlé dodání

• Super komunikace, rychlé dodání.

• Akce, rychlé dodání

Kvalitní set top box, rychlost systému, kvalitní obraz, na O2 tv šlape jak má.

• sortiment
    • kvalita

• rychlé vyřízení

• rychlé jednání

Rychlost a flexibilita

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, pane Velčovský,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi a za doporučení našeho e-shopu TESLA. Z Vašeho hodnocení jsme si všimli, že i přes doporučení nám dáváte pouze 10 %, což nás překvapilo. Mrzí nás, pokud Vaše zkušenost s naším obchodem nesplnila Vaše očekávání v plné míře, a rádi bychom pochopili konkrétní důvody tohoto hodnocení.

Ceníme si Vaší zpětné vazby ohledně rychlosti a flexibility, což jsou aspekty, na kterých si velmi zakládáme. Pokud existují oblasti, ve kterých se domníváte, že bychom se mohli ještě více zlepšit, nebo pokud se jednalo o nějaký omyl v hodnocení, prosíme, sdělte nám to. Vaše zkušenosti a spokojenost jsou pro nás velmi důležité.

Pokud máte jakékoli další komentáře, otázky, nebo pokud bychom Vám mohli nějak jinak pomoci, neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected].

S přáním hezkého dne,
    tým TESLA

• Rychlé dodání a vše přišlo v pořádku zabalená .Jsem velice spokojená děkuji

• Rychlost doručení

• rychlé, spolehlivé

*****

• výrobek ČR
    • Z popisu produktu jsem nepochopila, že když je napájení: síťové/baterie, tak nedostanu síťový kabel celý a musím si koncovku koupit zvlášť. Je to nelogické, i když možná ekologické pro ty, kdo takovou koncovku mají. Já bohužel ne:).

Reakce obchodu TESLA

Dobrý den, paní Edrová,
    děkujeme za Váš nákup a za zpětnou vazbu na zakoupené DAB rádio.

Součástí balení není koncovka do zásuvky, ale pouze USB kabel (USB-A). Adaptér lze využít jakýkoliv (např. od mobilního telefonu nebo i USB port na počítači atp.) s těmito parametry - napájení 5V a minimálně 1A.
    Můžete zakoupit také jakýkoliv z naší nabídky na https://eshop.tesla-electronics.eu/nabijecky-baterie-a-usb-zarizeni/.

Pokud byste potřebovala s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

S přáním hezkého dne,
    tým TESLA