• dobrá komunikace, ochota pomoct při výběru

vše ok

• ochota, komunikace na výborné úrovni

• Zboží, které jsem jinde nenašla, rychlé vyřízení

Šlo již o naši druhou objednávku a opět spokojenost s kvalitou. Nicméně u této druhé objednávky se uprostřed palety skrýval jeden balík se zničeným obalem a dvěma rozdrcenými kusy, což muselo být zřejmé při balení objednávky. Nad to byl na paletě balík se dvěma zbývajícími kusy, které byly oťuklé - objednávala se však 1. jakost. I přes toto mírné zklamání (objednávala se velkoformátová dlažba --> odesláno bylo o -4 použitelné kusy), příště určitě opět objednáme zde:)

Skvělá komunikace. Zboží dorazilo dle dohody. Za sebe mohu jen a jen doporučit. Skvělý obchod.

Rychlé dodání, komunikace na 1.

• velmi milé jednání
    • ochota pomoci

Obchod doporučuji, ceny velmi příznivé a vše na jedničku včetně dodání.

• Uz po nekolikate naprosta spokojenost
    • Rychle odeslani a pri dotazu mila komunikace
    • Ocenuji jednoduchou moznost objednani vzorku

Rychlá komunikace, rychlé dodání.

Nabídka zboží, od objednávky až po doručení - spokojenost

Potřebovala jsem pouze jedno balení kachliček a objednávka se musela spárovat s větší, jelo se pro ně až do Itálie. Nicméně se vším jsem byla předem srozuměna, byla mi nabídnuta varianta zrušení objednávky, to pokud bych na kachličky moc spěchala. Nečekala jsem déle než měsíc, takže spokojenost. A takové kachličky bohužel v ČR neseženu. Děkuji moc a vřele doporučuji.

Objednávka nedorazila s prvním kamionem jak bylo slíbeno. Mám z toho pocit, že dodací lhůta je stejně 6-8 týdnů jako u jiných dodavatelů, akorát chcete zákazníka nalákat nepravdivou kratší lhůtou.

Reakce obchodu Obklady Vilímek s.r.o.

Dobrý den, tuto objednávku jsme obdrželi těsně před tím, než jsme v dané keramičce nakládali, a přestože jsme keramičku žádali o urgentní přípravu této objednávky, abychom ji mohli naložit na kamion, který v té době nakládal v Itálii, keramička to bohužel nestihla a zboží tedy dovezeme nejbližším dalším kamionem. V tomto případě je dodací doba 4 týdny, za což se omlouváme. Děkujeme za pochopení. Tým Obklady Vilímek

• Velký výběr za super ceny. Rychlé jednání, perfektní komunikaci, možnost výběru termínu dodání.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Výborná komunikace. Rychlost a vstřícnost.
    • Nákupem, možnost výdělku.
    • žádná

Vše v naprostém pořádku

• Byl jsem spokojen.
    • Nic.

Spokojen

• Velmi dobrá komunikace, zboží dodané ve slíbeném termínu a slíbené kvalitě.

Krasne a kvalitni zbozi