• Vstřícnost

• Musela jsem komunikovat ještě minim 2x navíc, nepřišlo mi číslo účtu, takže několik telefonátů navíc i jedna osobní návštěva v obchodě pro upřesnění " potíží". Ale komunikace byla vždy velmi dochotná, smysluplná.

• rychlá komunikace, rychlé dodání zboží, možnost osobního vyzvednutí zdarma, opakovaný nákup - naprostá spokojenost:-)

• nízká cena

• Rychlost odeslání a doručení

• vstřícnost a ochota personálu v kamenné prodejně
    • přehlednost e-shopu

Většinu věcí jsme nakoupili v kamenné prodejně, kde jsme byli vždy moc spokojeni s přístupem a ochotou paní prodavaček. Přes e-shop jsme kupovali vajíčko, protože na prodejně nebylo skladem a i přes to, že doba doručení byla o něco delší, než bylo původně uvedeno, jsme moc spokojeni a určitě zde ještě nakoupíme. Doporučuji.

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc potěšeni, že jste spokojená :)

• Rychlé doručení
    • Na dobírku zdarma

Super komunikace, zodpověděli rychle veškeré mé dotazy, když jsem se rozhodovala, zda u nich zboží objednat či nikoliv. A tím mě přesvedčili, že jsou dobrým obchodem. Vřele doporučuji.

Jsem velice spokojena. Zboží sice nebylo skladem na eshopu, ale dorazilo velice rychle. Objednáno v pondělí a v pátek už byl kočárek doma. Chválím moc.

• Skvěla komunikace, rychle dodani, kamenna prodejna

• Nejlepsi cena
    • Rychlost dodani
    • Neda se zaplatit online kartou

Vecer jsme autosedacku objednali a druhy den rano hned expedovali. Velka rychlost pri vyrizeni. Dalsi den jsme ji meli doma.

Výborná komunikace s obchodem

• Super komunikace, na e-mail s dotazem mi bylo hned odepsáno, vysvětleno. Opravdu doporučuji

• Dlouhý termín dodání
    • Minimální komunikace
    • Nutné tlačit na prodejce

Zboží mělo neskutečně dlouhý termín dodání: objednáno 8.10.2021 a dorazilo až 27.10.2021. Během této doby mě nikdo neinformoval, proč dodání trvá tak dlouho a co se s objednávkou děje(!). Na mé maily nikdo nereagoval. Vše jsem si musela zjišťovat telefonicky sama. S komunikací obchodu jsem velice nespokojená. V dnešní pokročilé době nákupů na internetu bych očekávala aktivní přístup v komunikaci se zákazníky e-shopu.
    Objednané zboží se do týdne začalo trhat, což není chyba prodejce. Po ostřejším mailu proběhla reklamace rychle a k mé spokojenosti. Ale celá akce trvala měsíc (!) V tomto e-shopu už nebudu nakupovat.

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

velmi nás mrzí Váš přístup. Telefonicky jsme se Vás snažili kontaktovat, bohužel odpovědí nám bylo pouze odmítnutí hovorů. Při řešení jsme Vám vyšli nadstandartně vstříc -termíny dodání zboží z Číny bohužel my neovlivníme, reklamované zboží jsme stáhli na vlastní náklady a místo klasické 30 denní lhůty pro reklamaci jsme Vám vrátili celou částku na Váš účet (což ze zákona nejsme povinni).
    Kočárky VaV

• rychlé a hladké jednání

Doporučuji, líbí se mi rychlost jednání a doručování

Nemám co vytknout, byla jsem velmi spokojena, zboží dorazilo třetí den od připsání platby, i přes to, že zboží bylo skladem pouze u dodavatele.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlé dodání a kvalitní produkty za super cenu

Produkt zabalený v obrovské krabici, ale to je detail.

• Nejlepší cena na trhu + rychlost dodání