• Objednávku zrušil obchod. Na e-shopu zboží bylo stále skladem.

• Na eshopu u zboží uvedena doba dodání 3-5 dní.... Objednáno 6.10., 9.10. email s oznámením o tom, že kočárek je ve výrobě a předpokládané doručení je 19.10.... spíše by mělo být u zboží, které není skladem, uvedeno, že je to zboží na zakázku a ne určitá doba dodání, kdyz vlastně ve skutečnosti zboží skladem není. Je to klamání zákazníka a nepůsobí to na eshop příliš důvěryhodným dojmem. Nevím, jestli bych příště objednala něco dalšího z tohoto eshopu.

Obsluhující na prodejně dle mého názoru "neví o čem mluví"..... nezkušené a když chtěl člověk vědět něco bližšího o kočárku nebo jeho doručení atd, tak mě odkázali na "zkušenějšího vedoucího", který ale ovšem nebyl k dispozici, až za dva dny. To je podle mě velké mínus - prodávající by takové základní informace měl znát. Když už mi o kočárku něco řekli, tak si předtím otevřeli eshop a info četli odtud - to už jsem dávno měla přečtené sama.

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za názor.

• Dlouhý termín dodání
    • Minimální komunikace
    • Nutné tlačit na prodejce

Zboží mělo neskutečně dlouhý termín dodání: objednáno 8.10.2021 a dorazilo až 27.10.2021. Během této doby mě nikdo neinformoval, proč dodání trvá tak dlouho a co se s objednávkou děje(!). Na mé maily nikdo nereagoval. Vše jsem si musela zjišťovat telefonicky sama. S komunikací obchodu jsem velice nespokojená. V dnešní pokročilé době nákupů na internetu bych očekávala aktivní přístup v komunikaci se zákazníky e-shopu.
    Objednané zboží se do týdne začalo trhat, což není chyba prodejce. Po ostřejším mailu proběhla reklamace rychle a k mé spokojenosti. Ale celá akce trvala měsíc (!) V tomto e-shopu už nebudu nakupovat.

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

velmi nás mrzí Váš přístup. Telefonicky jsme se Vás snažili kontaktovat, bohužel odpovědí nám bylo pouze odmítnutí hovorů. Při řešení jsme Vám vyšli nadstandartně vstříc -termíny dodání zboží z Číny bohužel my neovlivníme, reklamované zboží jsme stáhli na vlastní náklady a místo klasické 30 denní lhůty pro reklamaci jsme Vám vrátili celou částku na Váš účet (což ze zákona nejsme povinni).
    Kočárky VaV

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Velký vběr
    • Levnější ceny
    • Skladem na webu ale dodací lhůta přes 14dní

Vyhověli mému doplňkovému přání. Telefonicky se mnou spojili, ale má práce přes den neumožňuje reagovat.
    Emailová komunikace nic moc. Uhradila jsem online zboží při objednávce, které bylo na webu skladem- tedy dodání do 3dnů. Ale dodací lhůta přesáhla 10dní.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Napsáno zboží Skladem myšleno na prodejně , což nebyla pravda

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

Dobrý den, bohužel pokud na e-shopu máme napsáno skladem, je skladem opravdu v e-shopu.Prodejen máme více a neznamená to, že pokud je skladem v e-shopu, máme zároven skladem i na všech prodejnách.
    Je nám líto, že jste si to myslel.
    Kočárky V&V

• Zboží deklarované skladem a dodání do 3 dnů, reálně ani po 2 týdnech není dodané a výhled je na další 2 tydny

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

omlouváme se za komplikace.U Vámi objednaného kočárku byla ale již v době objednávky uvedena dodací doba ne do 3 dnů, ale do 3 týdnů.Dříve zboží bohužel zaslat nedokážeme, je to dané termínem dovozu tohoto typu kočárku do ČR.

• bez jakéhokoliv předchozího kontaktu byla objednávka zrušena, ačkoliv zboží bylo stále možné zakoupit - skladem u dodavatele

• 2 týdny máte zaplaceno objednané zboží, které mám potvrzeno emailem a bylo mi v něm sděleno, že v ten den vydáte zboží prepravci. Po týdnu kdy mi zboží nepřišlo jsem telefonicky urgovala a bylo mi řečeno, že ještě ten den předate opět prepravci, protože jste zboží neodeslali jak jste zmiňovali tyden před. Pokud byste tak tuto středu učinili, nejpozději dnes bych měla zboží doruceno!! OVŠEM BEZ VYSLEDKU!!
    • NESPOLEHLIVY OBCHOD!!

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

Dobrý den, Vaši objednávku v systému evidujeme dne 2.7., platbu na účet jsme obdrželi dne 4.7.
    Bohužel z důvodu státních svátků probíhajích ve dnech 5.7. a 6.7. se doba dodání prodloužila.
    Velmi se Vám omlouváme za vzniklé komplikace, jako kompenzaci jsme Vám přibalili k objednávce dárek :)
    Podle naší zkušenosti s doručovací službou byste již měla mít zboží doručeno.

Objednala jsem kočárek Britax Cool Berry ale jak je možné, že byla přijatá objednávka, když tento výrobek - tuto barvu nemáte na skladě a ani jej není možné nikde sehnat, nebo doobědnat. Myslím, že tam mělo být napsáno, že výrobek není momentálně skladem. Zbytečně se zákazník těší na zboží. Jinak jednání bylo seriózní.

• rychlá doba doručení, velký výběr
    • zboží dorazilo nekompletní - chyběly drobné součástky k sestavení, zboží má mírné odlišnosti oproti popisu i fotkám, zboží které je v eshopu označeno jako skladem nelze objednat a je tedy velmi těžké se orientovat, v košíku se píše, že bude doprava zdarma a nakonec zjišťuji že bych dopravu platila dokonce i při osobním vyzvednutí (příplatek k dopravnému psaný někde v popisku konkrétního zboží)

obchod spíše nedoporučuji je obtížné se orientovat, dopravné se účtuje dokonce i při osobním vyzvednutí na prodejně což považuji za naprosto nepochopitelné, když nastal problém tak náprava trvá zbytečně dlouho, u zboží jsou mírné odlišnosti oproti popisu a fotkám. V konkrétním případě mi toto nevadilo, ale příště bych zde již neobjednávala.

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

Asi jste si zmýlila standartní přepravné s příplatkem za nadměrnou váhu-tento je jen u komod a skříní, protože jsou těžké a nelze s nimi jednoduše manipulovat ani je poslat běžnou přepravní službou. Je to vždy uvedeno přímo u produktu.Mrzí nás, že nejste spokojena.Komodu si stahujeme na vlastní náklady a peníze Vám vrátíme na účet.

• Špatná správa internetových stránek
    • Špatná informovanost ohledně dostupnosti zboží

Nákup v tomto obchodě nakonec neproběhl. A to z důvodu, že mi internetový obchod napsal, že zboží není skladem i přesto, že na internetových stránkách zboží svítilo zeleně, že skladem je. Navíc druhý den po zrušení mé objednávky bylo zboží na internetových stránkách stále dostupné, nikdo tudíž změnu stavu zboží nezměnil, i přesto, že jsem na to obchod upozorňovala. Omlouvám se, ale po tomto nemůžu obchod doporučit.

• Rychlé doručení
    • Velmi špatná komunikace přes email, telefonicky není možné s někým jednat

Obchod nedoporučuji, zboží mi přišlo poškozené a dohodnout se na dalším postupu bylo velmi únavné. Komunikace přes email naprosto zmatečná. Jednání obchodu s klientem neprofesionální. S vrácením peněz naštěstí žádný problém nebyl, v obchodě si však již nikdy nic neobjednám.

• zmatečná komunikace, mailem potvrdili objednávku zboží, následně objednávku stornovali

poohlédněte se raději jinde

• nelze vrátit zboží na prodejně do 14 dní při nákupu přes e-shop

Při nákupu zboží velká ochota personálu, ale pokud nejste spokojeni se zbožím a chcete jej vrátit, ochota velmi opadá, chladný přístup, musíte zaslat poštou a nelze dovézt na nejbližší prodejnu.Nejsou nadšení a diví se, proč si zboží člověk vybalí z krabice a složí, aby mohl celkově zhodnotit zboží. Asi si mysleli, že se jen člověk podívá zhora krabice.

• Obchod nabízí,že mají skladem a tím pádem slibují, že zboží budu mít doma do dvou dnů a přitom to není pravda. Pro zboží si teprve jeli to mi paní vysvětlila, že bude trvat cca dva dny a pak teprve odešlou mě. Další co mě zaráželo je, že při platbě předem číslo účtu přišlo až druhý den v pul 11 dopoledne.A při zadání příkazu k úhradě se mi ani nevešlo číslo objednávky coby variabilní symbol.

Nikdy vice

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

zřejmě chyba v komunikaci, což nás mrzí.
    Číslo účtu je uvedeno přímo na našich stránkách, (bohužel jste nenašla, tak jsme znovu posílali na druhý den -hned po Vašem telefonátu),VS máme v pokynech jako poslední čtyřčíslí, celé samozřejmě při úhradě vepsat nevejde.Paní Vám vysvětlovala, že odeslání může trvat až 2 dny z důvodu platby převodem (než peníze dorazí na náš účet, je to někdy do hodiny a někdy opravdu až 48 hodin dle banky), proto jste nakonec změnila na platbu dobírkou.