• profesionalita,lidskost,ochota.

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. :)

ESAM.cz

• Nízká cena,zboží,které jinde nebylo...

ESAM.cz

Dobrá komunikace obchodu, rychlé vyřízení objednávky.

• Více možností přepravy zboží
    • Každý přepravce má různá pravidla, jaké balíky vozí, což pak znepřehledňuje výběr dopravce.

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za přínosné hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. Větší výběr dopravy poskytujeme hlavně kvůli zákazníkům, kteří se čím dál častěji ptali na možnost např. osobních odběrů na výdejních místech Uloženka.cz nebo výběr jiných dopravců. Informace o pravidlech dopravců máme v plánu zestručnit a děkujeme tedy za potvrzení, že je to správný krok. :)

ESAM.cz - internetový obchod

• Dobrá cena za sušičku ovoce

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za přínosné hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Jedním ze základních snažení věnujeme právě našim cenám, které udržujeme co nejvýhodnější a nabízíme také něco navíc. Např. slevu na další nákup, různé jiné slevové kódy, množstevní slevy a také dopravu zdarma u většiny produktů. Děkujeme za reakci.

Váš ESAM internetový obchod

• rychlá reakce na objednávku a velmi rychle vyřízení a doručení zboží, spokojeně sušičku používáme ode den dodání

• ponuka tovaru
    • viac moznosti prepravy
    • prehladny proces od objednavky az po dorucenie

- platba kartou
    - trochu dlhsie nacitavanie stranok
    - online chat?

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za přínosné hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. Platbu kartou i online chat do budoucna určitě plánujeme zavést, ale momentálně ještě pracujeme na jiných vylepšeních.

Bez problémů.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Váš ESAM internetový obchod

• nové zboží s výhodnou akční cenou

• výhodná cena
    • rychlá doba dodání
    • velký výběr

Nákup v obchodě ESAM proběhl naprosto bez problémů. Jsme velice spokojeni i se zakoupeným zbožím (s podlahovým vysavačem ROWENTA RO6455EA). Obchod všem vřele doporučujeme.

• spolehlivost

• výborná

• - výhodná cena
    • - kvalitní komunikace a rychlé poskytnutí odborných informací
    • - rychlá doprava
    • - přehledná a bohatá nabídka na internetových stránkách obchodu

V ESAMu jsme nakupovali poprvé, nákup proběhl naprosto bez problémů. Jsme velmi spokojeni i se zakoupeným zbožím - podlahovým vysavačem ROWENTA RO6455EA. Obchod jsme doporučili i příbuzným.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby a jsme rádi, že je to znát. Děkujeme také za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Váš ESAM internetový obchod

• obchod se sortimentem, který jsem hledal + možnost uloženky

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení, vážíme si Vaší přízně a jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

• komunikace o ničem

Na objednávku reagovali dost pozdě.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Vzhledem k důležitosti zpětné vazby bychom Vás chtěli požádat o upřesnění lhůty reakce na Vaši objednávku, vzhledem k tomu, že neevidujeme nestandardní postup. Po přijetí objednávky 24.7.2017 v 19:19 večer, Vám byl ihned zaslán email ohledně přijetí objednávky s instrukcí, že máte vyčkat na sms a email, který zašleme po přichystání objednávky na požadované prodejně. Pokud jste měl bližší dotazy ohledně termínu doručení objednávky na danou prodejnu, doporučujeme ihned v prvním emailu, zavolat na naši zákaznickou linku nebo napsat email s dotazem, což jste neudělal. Vzhledem k tomu, že náš řidič osobní odběry rozváží dvakrát týdně a pokud volíte jiné výdejní místo, než Orlovou, může tedy dodání trvat až 3 dny. Zboží bylo naloženo 27.7.2017 a doručeno na prodejnu k vyzvednutí 28.7.2017 dopoledne. Poté jste obdržel email i sms zprávu, kterou jsme Vám po několika dnech zaslali opětovně, vzhledem k tomu, že jste si zboží stále nevyzvedl a neměli jsme od vás žádnou zpětnou vazbu. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

• dobře zásobená prodejna

• Rychlost,vstřícnost,slušnost,spolehlivost.

Váš ESAM internetový obchod

• Bezva ceny, rychlé dodání, platba předem bez obav