• Mám obchod v místě bydliště
    • Nevím

Doporučuji, výběr všeho co potřebujete

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení, vážíme si Vaší přízně a jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Váš ESAM internetový obchod

• objednávka v klidu doma
    • rychlé dodání až domů

objednávka v klidu doma
    rychlé dodání až domů

• kvalita

spokojenost

Vše ok ;-)

Váš ESAM internetový obchod

• Skvělá komunikace a přístup k zákazníkovi

Mohu jen doporučit,skvělá komunikace a ochota prodávající.

• Rychlost,ochota pomoci,komunikace

Vždy vám vyjdou vstříc a najdou řešení v případě nedostupnosti zboží.

Váš ESAM internetový obchod

• Skvělá komunikace - v době objednání zboží nebylo skladem, z obchodu mi ihned volali a domluvili jsme se, že bude zboží dodáno po naskladnění, což se stalo a obratem bylo zboží zasláno a doručeno.

Obchod bych doporučila, vše skvělé.

• obchod je blízko
    • nevím o žádných

Váš ESAM internetový obchod

Zboží nepřišlo kompletní, ale reklamace a doručení chybějících komponentů proběhlo naprosto v pořádku a rychle. Děkuji. Tohle opravdu není běžné, s klidným svědomím doporučuji všem. Spolehlivý obchod

• Nákup z pohodlí domovova

Seženu zboží, které není v některých obchodech dostupné

Váš ESAM internetový obchod

• Balení zboží - vnější krabice+ špinavé igelity.
    • Vnitřní krabice - poškozený obal

Zboží předražené, ale v jiných obchodech momentálně neměli ihned k dodání. Drahá cena poštovného. Vysoušeč vlasů zbytečně zabalen v obrovské krabici plné špinavých igelitů. Vnitřní krabice s fénem velice znečištěná, poškozená, zboží na několika místech odřené, zaprášené, mastné.
    Nedoporučuji tento obchod

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení, pokud byl takovýto problém s doručeným zbožím, máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. Stačí zaslat zboží zpět a na náš email poslat i fotografie, pokud bylo zboží nějakým způsobem poškozeno, uhradili bychom Vám i poštovné za vrácenou zásilku. Bohužel jsme od vás neobdrželi žádnou zpětnou vazbu, kromě tohoto hodnocení a tak pro vás nemůžeme nic udělat. Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, budeme tedy rádi za odezvu. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Váš ESAM internetový obchod

• Nákupy z domova a možnost se poradit s paní v e-shopu
    • Přístup PPL při převzetí zboží

Super

• zajímavé ceny
    • možnost osobního odběru blízko místa bydliště

seriózní
    ochotný personál
    dobrá komunikace

Váš ESAM internetový obchod

• Vysavač jsem si nakonec nevyzvedla, ale nebyl problém si na místě vybrat jiný

• Přehledný obchod , dobré ceny
    • žádné jsem nenašel

Levný obchod ,kvalitní výrobky za rozumnou cenu.

• dobrá cena, rychlost
    • nevím o žádných

Váš ESAM internetový obchod

• Ceny, rychlost dodání, starost o zákazníka

Váš ESAM internetový obchod

• Zboží bylo tržené a na několika místech jsou světlé skvrny. Nevím jak vydrží dlouho.

Rychle dodání.
    komunikace dobrá .
    s reklamací uvidím později.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení, vážíme si Vaší přízně a jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Informaci ohledně problému se zbožím prosím co nejdříve zašlete na náš email - [email protected], spolu s fotografiemi poškození, urychlíte tak vyřízení reklamace. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Váš ESAM internetový obchod

• Měli by si vybírat lepší přepravní službu. Balík -krabice byla pomačkaná, naštěstí zboží bylo v pořádku.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení, vážíme si Vaší přízně a jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Informaci ohledně kvality dopravních služeb, jsme předali společnosti, která Vám zásilku doručovala. Je třeba vyjádřit připomínky a upozornit na problém, aby se mohl řešit a proto děkujeme za tuto informaci. Těšíme se na Váš případný návrat. :)

• možnost osobního vyzvednutí

dobrý