Soudek vynikající, služba rychlá. Děkuji JJ

ESAM.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• 10 dnů zboží ne dorazilo

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace s objednávkou. Komplikaci s dodáním zboží jsme nakonec vyřešili stornováním objednávky, vzhledem k tomu, že jsme čekali na naskladnění déle, než bylo původně slíbeno. Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, mrzí nás to, ale bohužel ve vašem případě se nám to nepovedlo.

Děkujeme ale za pochopení a také za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat.

• Operativnost
    • Vstřícný obchod

Nevím o žádné

ESAM.cz

Nemohu zatím hodnotit, byla to první objednávka, ale jsme spokojeni

• rychle , blízko cena.

ESAM.cz

• Rychlé jednání, blízkost výdejního místa
    • nemožnost platit kartou ve výdejním místě

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. :) Možnost platby kartou na výdejních místech a také přes internetový obchod plánujeme zavést po dokončení nových stránek.

bez výhrad

Bez problémů.

• nákup z domova

ESAM.cz

dobrá informovanost o zboží,rychlost,příjemný personál

obchod v poho doprava 0

ESAM.cz

• Velmi slušné jednání,podrobné informace o pohybu zásilky

OK

ESAM.cz

Supr obchod s výbornými cenami

• slušný ceny
    • zatim žádné

Obchod doporučuji.

normálka

• Velice rychle dodání
    • Spolehlivost

Dobrý nakup

• Jediné mínus - dlouhá doba dodání k osobnímu odběru

Obchod mohu doporučit těm, co nespěchají na dodání. Objednala jsem si pekáč k osobnímu odběru a až po týdnu jsem si mohla vyzvednout, i když měli skladem sice na jiné prodejně, která je ale vzdálená cca 15 minut autem od místa vyzvednutí. Takže toto je za mě velké mínus (na netu mohli mít uvedeno delší doba dodání apod., aby s tím člověk počítal). Jinak ale paní velice ochotná a milá.

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. :) O delší době dodání víme a pracujeme na zlepšení skladového systému. Omlouváme se, ale čas od času se nám stane, že je dostupnost chybně zadána, snažíme se ale zákazníka ihned informovat a situaci řešit co nejrychleji je to možné.