ESAM

168 recenzí z celkového počtu 468 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod ESAM získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze ESAM

Václav

Přidáno: 19. září 2017

• nové zboží s výhodnou akční cenou

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Přidáno: 16. září 2017

• výborná

Miroslav

Přidáno: 22. srpna 2017

• výhodná cena
  • kvalitní komunikace a rychlé poskytnutí odborných informací
  • rychlá doprava
  • přehledná a bohatá nabídka na internetových stránkách obchodu

V ESAMu jsme nakupovali poprvé, nákup proběhl naprosto bez problémů. Jsme velmi spokojeni i se zakoupeným zbožím - podlahovým vysavačem ROWENTA RO6455EA. Obchod jsme doporučili i příbuzným.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby a jsme rádi, že je to znát. Děkujeme také za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Přidáno: 21. srpna 2017

• obchod se sortimentem, který jsem hledal + možnost uloženky

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení, vážíme si Vaší přízně a jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Přidáno: 8. srpna 2017

• komunikace o ničem

Na objednávku reagovali dost pozdě.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Vzhledem k důležitosti zpětné vazby bychom Vás chtěli požádat o upřesnění lhůty reakce na Vaši objednávku, vzhledem k tomu, že neevidujeme nestandardní postup. Po přijetí objednávky 24.7.2017 v 19:19 večer, Vám byl ihned zaslán email ohledně přijetí objednávky s instrukcí, že máte vyčkat na sms a email, který zašleme po přichystání objednávky na požadované prodejně. Pokud jste měl bližší dotazy ohledně termínu doručení objednávky na danou prodejnu, doporučujeme ihned v prvním emailu, zavolat na naši zákaznickou linku nebo napsat email s dotazem, což jste neudělal. Vzhledem k tomu, že náš řidič osobní odběry rozváží dvakrát týdně a pokud volíte jiné výdejní místo, než Orlovou, může tedy dodání trvat až 3 dny. Zboží bylo naloženo 27.7.2017 a doručeno na prodejnu k vyzvednutí 28.7.2017 dopoledne. Poté jste obdržel email i sms zprávu, kterou jsme Vám po několika dnech zaslali opětovně, vzhledem k tomu, že jste si zboží stále nevyzvedl a neměli jsme od vás žádnou zpětnou vazbu. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

pavel

Přidáno: 7. srpna 2017