Vše super

• Rychlé a diskrétní zaslání objednaného zboží. Velmi dobrá komunikace.

Jedná se o spolehlivý obchod. Doporučuji.

Milý Petře,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. My sami máme rádi rychlé a jednoduché nákupy. To samé se snažíme zprostředkovat i Vám u nás. Diskrétní balení je samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Zboží přišlo neúplné

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši objednávku a zpětnou vazbu. Mrzí nás, že v objednávce něco chybělo. Již jsem Vás kontaktovala přes e-mail a situaci budeme řešit. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Wsjo fparjatke .. O.K.i ..

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste u nás dobře nakoupil a jste spokojená. To je pro nás ta největší odměna. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• VŠECHNO OK.

Milý Dave,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Potěšilo nás, že vše proběhlo podle Vašich představ. Přesně tak by to mělo být a přesně o to se vždy snažíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Perfektní velikost
    • Výborná stimulace klitorisu a G-bodu zároveň
    • Špičatý konec

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Máme radost, že jste se zakoupeným výrobkem spokojený. U našich zákazníků je to jeden z nejoblíbenějších. Co se týče tvaru, tak na našem e-shopu je vyfocen ze všech úhlů a špičaté zakončení tam je dobře vidět. Chápeme ale, že jste nemohl vědět, že to nebude vyhovující. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Rychlé doručení, dobrá cena

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Kolegům a kolegyním z expedičního oddělení Vaši pochvalu vyřídím, věřím, že je potěší. Dobré ceny jsou u nás samozřejmostí. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Došlo dle dohody

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Na našem e-shopu se můžete vždy spolehnout, že Vám balíčky zašleme ještě ten samý den (při přijetí objednávky do 14 hodin). Zakládáme si na tom a jsme rádi, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Diskretne zaslano
    • Rychle dodani

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a milé hodnocení. Kolegové a kolegyně z expedičního oddělení Vaše zakázky balí vždy pečlivě, diskrétně a odesílají co nejrychleji. Chceme, abyste měli své zakoupené zboží brzy doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Přišel nefunkční

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že se k Vám dostal vadný výrobek. Bohužel se to ale stát může. V takovém případě není nic jednoduššího než nahlášení do našeho reklamačního systému, kde vše vyřídíte rychle, jednoduše a hlavně zdarma. Vytisknete si štítek, abyste mohla poslat výrobek zpět a dostanete na výběr, zda chcete zboží vyměnit za zbrusu nový kus či vrátit peníze. Kolegyně z reklamačního oddělení vše vyřizuje rychle, takže se nemusíte bát zbytečných prodlev.

Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• rychlý
    • levný
    • zboží má výrobní vadu, ale s to nemůže být chyba obchodu, ale výrobce.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Mrzí nás, že se k Vám dostal výrobek s výrobní vadou. Určitě ho můžete reklamovat. Je to rychlé, jednoduché a zdarma. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Bylo mi uctovano dopravne, i kdyz pri nakupu pres heureku mela byt doprava zdarma. Napsala jsem dotaz na eshop, rychla odpoved a jako omluva zaslan kod na slevu z pristiho nakupu. Produkt zatim funguje, cas ukaze, jestli to bude mit zdravotni prinos jak avizuji. Ted nemohu hodnotit. Diskretne zabaleno, vse v poradku.

Milá Zuzano,

děkujeme za Váš nákup a krásnou recenzi. Vaše spokojenost nám udělala velikou radost. Snažíme se vyhovět všem zákazníkům, pokud to jde. Za chybu se ještě jednou omlouváme. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Velký výběr zajímavé ceny prima materiály hračky a dárky ideál

Vážený Kájínku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že jste spokojený s tolika aspekty našeho e-shopu. Snažíme se o tom. Těšíme se na příští nákup. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• ceny oproti kamenným obchodům
    • hodně rychlé dodání (nákup přes Heureka, platba online)

obchod doporučuji

Milý Honzo,

děkujeme za Váš nákup a milé hodnocení. Ceny na e-shopu jsou stejné jako na našich kamenných prodejnách. Rychlé zpracování zakázek je u nás samozřejmost. Těší nás, že nákup proběhl na jedničku. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• dobré ceny
    • velmi rychlé doručení
    • perfektně zabaleno

Velmi dobrý a přehledný obchod. Zboží přišlo hned druhý den. Různé druhy dopravy. Určitě doporučuji.

Milý Pavle,

děkujeme za Vaši objednávku a doporučující recenzi. Vždy nás potěší, když si zákazníci najdou čas a sepíšou pár slov ohledně své spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Motivuje nás to. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Vše jak má být takže maximální spokojenost, rád v budoucnu v tomto obchodu nakoupím znovu, díky a ať to mlaská ✌️

Milý Tommy,

děkujeme za Váš nákup a krásná slova. Pokud jste spokojený vy, pak jsme spokojení my. Budeme se tedy těšit na další objednávku. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Dosud nevím je to dárek

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Věříme, že obdarovaný bude spokojený. Budeme rádi, když nám poté napíšete. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Zboží dorazilo rychle a v pořádku. Jednoduše bez problému.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Kolegyním a kolegům z expedičního oddělení Vaši pochvalu vyřídím. Určitě je moc potěší, protože dělají vše pro to, abyste měli své objednávky co nejrychleji doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

Vše proběhlo v pořádku.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že nákup proběhl dle Vašich představ a k Vaší plné spokojenosti. Snažíme se o to. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.