Zboží dorazilo rychle a v pořádku. Jednoduše bez problému.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Kolegyním a kolegům z expedičního oddělení Vaši pochvalu vyřídím. Určitě je moc potěší, protože dělají vše pro to, abyste měli své objednávky co nejrychleji doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

Vše proběhlo v pořádku.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že nákup proběhl dle Vašich představ a k Vaší plné spokojenosti. Snažíme se o to. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Dobrá cena. Rychlé jednání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Pro rychlé vyřízení Vašich zakázek děláme vše. Chceme, abyste měli své balíčky co nejrychleji doma a mohli se těšit z jejich obsahu. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• rychlé dodání, doporučuji

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a doporučující hodnocení. Těší nás, že nákup proběhl podle Vašich představ. Budeme se těšit na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

vše ok

Milý Miloši,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Rádi děláme naše zákazníky šťastné a spokojené. Pokud u Vás bylo vše ok, tak se nám to opět podařilo. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• Rýchla odozva
    • rýchle odoslanie
    • dostupnosť a cena tovaru
    • Menej známy aspoň pre mňa

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený. Jsme rádi, že teď už pro Vás náš e-shop bude známější a vy se k nám zase vrátíte. Rychlé zpracování zakázek je u nás samozřejmostí. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Dobré ceny
    • Nerelevantní informace o dopravě. U většiny dopravců uvádějí "Zítra u vás ". Bohužel se tak nestalo. Zřejmě se nikomu nechtělo ve čtvrtek odpoledne na poštu (balíkovna), a tak byla zásilka podána až v pátek ráno, takže přišla až v pondělí.

Spokojenost.

Milý Adale,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Dívala jsem se na historii Vaší objednávky a máte pravdu. Byla zabalená už ve čtvrtek v 14:39 a tudíž měla být ten samý den odeslaná. Bohužel nevím, kde nastala chyba, ale vězte, že je to výjimka. Věřím, že příště dostanete balíček tak, jak bylo avizováno. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Kvalitní
    • seriózní obchod
    • rychlé jednání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Máme radost, že jste spokojený s Vámi zakoupenými výrobky. Rychlé zpracování zakázek je u nás samozřejmost. Těšíme se na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• rychle,diskretne

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Rychlost a diskrétnost jsou naše motto! Chceme, abyste měli své balíčky co nejdříve doma a mohli si Vámi zakoupené výrobky začít užívat. Těšíme se na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Rychlé vyřízení objednávky včetně doručení.

Milý Petře,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Kolegyním a kolegům z expedičního oddělení Vaši pochvalu vyřídím. Určitě je moc potěší, protože dělají vše pro to, abyste měli své objednávky co nejrychleji doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

vše bylo rychlé a kvalitní. žádné porušení soukromí. obchod poskytl zboží o 4000 Kč levněji než konkurence

Milý Rudi,

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení. To jsou skvělé zprávy! Snažíme se nastavovat přijatelné ceny pro všechny zákazníky, jsme moc rádi, že to oceňujete a věříme, že to nebyla Vaše poslední objednávka u nás. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

diskrétnost, rychlost , vše v pořádku

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Spokojení zákazníci jsou naši nejoblíbenější zákazníci. A my pro to děláme vše. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Diskrétnost
    • Ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Moc nás potěšilo, že jste si udělal čas na sepsání pár slov ohledně spokojenosti s naším e-shopem. Motivuje nás to. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Rychlost dodání a výborná komunikace

Milá Andy,

děkujeme za Vaši objednávku a kladné hodnocení. Vaše zakázky vždy vyřizujeme co nejrychleji, protože nám je jasné, že jste všichni nedočkaví. My bychom byli také. Komunikace je klíč a my si na ní dáváme záležet. Kdykoli se na nás obraťte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Jeden den ve 13:00 objednáno a druhý den ve 13:00 doručeno.
    • Dobré ceny.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Kolegyním a kolegům z expedice Vaši pochvalu vyřídím. Neúnavně pracují na tom, aby byly Vaše balíčky co nejdříve u Vás. Je vidět, že se jim to daří. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Super

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Spokojení zákazníci jsou naši nejoblíbenější zákazníci. Těší nás, že jste u nás dobře nakoupil. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Velmi rychle dodani zbozi.
    • Siroky vyber.
    • Nejlevnejsi na trhu.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Kolegyně a kolegové z expedice dělají vše pro to, aby byly Vaše zakázky rychle zabaleny a ještě rychleji odeslány do Vašich rukou. Je vidět, že se jim to daří. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

Rychlost, velmi dobrá komunukace

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Kolegyním a kolegům ve skladu Vaši pochvalu vyřídím. Dělají vždy vše pro to, aby byly Vaše zakázky co nejdříve zpracovány. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• rychlé a spolehlivé dodání zboží

Milý Pavle,

děkujeme za Váš nákup a kladnou reakci. Vaše zakázky vždy vyřizujeme co nejrychleji, protože nám je jasné, že jste všichni nedočkaví. My bychom byli také. Spolehlivost a diskrétnost jsou u nás na prvním místě. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Rychlost dodání, diskrétní balení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Kolegyně a kolegové z expedičního oddělení dělají vše pro to, aby byly Vaše zakázky rychle zabaleny a ještě rychleji odeslány. Je vidět, že se jim to daří. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.