• Diskretne zaslano
    • Rychle dodani

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a milé hodnocení. Kolegové a kolegyně z expedičního oddělení Vaše zakázky balí vždy pečlivě, diskrétně a odesílají co nejrychleji. Chceme, abyste měli své zakoupené zboží brzy doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• rychle,diskretne

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Rychlost a diskrétnost jsou naše motto! Chceme, abyste měli své balíčky co nejdříve doma a mohli si Vámi zakoupené výrobky začít užívat. Těšíme se na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Diskrétnost
    • Ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Moc nás potěšilo, že jste si udělal čas na sepsání pár slov ohledně spokojenosti s naším e-shopem. Motivuje nás to. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Rychlost dodání, diskrétní balení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Kolegyně a kolegové z expedičního oddělení dělají vše pro to, aby byly Vaše zakázky rychle zabaleny a ještě rychleji odeslány. Je vidět, že se jim to daří. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.