• Za par peněz hodně muziky

Neni

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Moc si ceníme toho, že jste si udělal čas a napsal pár slov ohledně své spokojenosti s naším e-shopem. Těšíme se na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Super ceny

Je to vlastně Sexshop. cz ale za jiné ceny je to zvláštní i fakturu mi poslal sexshop. cz

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Máme velkou radost, že jste u nás dobře nakoupil a jste spokojený s našimi přijatelnými cenami. Těšíme se na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Velmi rychle dodání, fajn cena

Milá Míšo,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Kolegyním a kolegům ve skladu Vaši pochvalu vyřídím. Dělají vždy vše pro to, aby byly Vaše zakázky co nejdříve zpracovány. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Rychlé doručení a dobře zabaleno.
    • Zatím nic

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a kladnou reakci. Vaše zakázky vždy vyřizujeme co nejrychleji, protože nám je jasné, že jste všichni nedočkaví. My bychom byli také. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Výběr zboží.
    • Ceny.
    • Rychlost.
    • Diskrétnost.

Velká spokojenost, doporučuji

Milý Pavle,

děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Máme radost, že se Vám u nás dobře nakupovalo a jste spokojený. Vaše zakázky balíme vždy rychle a diskrétně. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Velice spokojen .Rychlé vyřízení objednávky.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Spokojení zákazníci jsou naši nejoblíbenější zákazníci. Vždy se snažíme vyřizovat zakázky co nejrychleji, abyste je měli co nejdříve doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

velká spokojenost, děkuji a doporučuji

Milá Moniko,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Moc si ceníme toho, že jste si udělala čas a napsala pár slov ohledně své spokojenosti s naším e-shopem. Těšíme se na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• diskrétnost
    • ceny
    • výběr

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Máme velikou radost, že jste s naším e-shopem spokojený. Budeme se těšit na další návštěvu. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

rychlé dodání, dobré ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a kladnou reakci. Kolegyním a kolegům ve skladu Vaši pochvalu vyřídím. Dělají vždy vše pro to, aby byly Vaše zakázky co nejdříve zpracovány. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Vstřícnost, ochota

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Moc si vážíme toho, že jste si udělal čas na sepsání pár slov ohledně své spokojenosti s naším e-shopem. Motivuje nás to. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Dobrá cena

Spokojenost

Milý Adale,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi cenami spokojený. Snažíme se je nastavovat tak, aby byly přijatelné pro co nejvíc zákazníků. Rychlé dodání je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Doporučuji, rychlé dodání a hlavně diskrétní balení.

Milá Wiki,

děkujeme za Vaši objednávku a kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás dobře nakoupila a jste spokojená. Kolegyním z expedice Vaši pochvalu vyřídím. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Diskrétní balení
    • Nízké ceny
    • Velký výběr

Maximálně spokojená. Určitě znovu nakoupím.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a milou recenzi. U nás se vždy můžete spolehnout, že Vaše zakázky vyřídíme co nejrychleji a zabalíme vše pečlivě a diskrétně. Velký výběr zboží za přijatelné ceny je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Rychlost doručení

Milá Pájo,

děkujeme za Vaši objednávku a zpětnou vazbu. Kolegyně z expedičního oddělení dělají vše pro to, aby byly Vaše zakázky rychle zabaleny a ještě rychleji odeslány. Je vidět, že se jim to daří. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• rychlost dodání

Zakoupila jsem v tomto e-shopu výrobek, který jinde nenabízejí.

Milá Lindo,

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Máme radost, že jste s naším e-shopem spokojená a díky nám můžete mít doma výrobek, po kterém jste toužila. Rychlé zpracování zakázek je samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Skvělé ceny
    • Fajn výběr

Příjemný nákup

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Vždy nás potěší, když si zákazníci udělají čas a sepíšou pár slov ohledně spokojenosti. Motivuje nás to. Těšíme se na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Dobre ceny
    • Velky výběr
    • Rychle doruceni

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste s námi spokojený. Budeme se snažit, aby tomu tak bylo i nadále. Prozatím se budeme těšit na další objednávku. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

EROTICKE-POMUCKY.CZ

Nulová komunikace, peníze za zrušenou objednávku dosud nebyly vráceny.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Celá situace je vyřešená, chyba byla na naší straně. Očividně selhal systém. Moc se omlouváme za nepříjemnosti, peníze Vám budou dnes vráceny. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• velice rychlá doprava

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a zpětnou reakci. Vždy se snažíme, aby Vaše balíčky byly co nejdříve u Vás. Je skvělé vědět, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.