• dobré ceny, ale ne u všeho.
    • jedna položka zboží dorazila jiná, po telefonu přislíbil zaslání správného, ale nic se neuskutečnilo , ani po dvou měsících.

Z části spokojen, o reklamace žádná snaha.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zakaznik si obj.lovecke hroty ,kuši a šipy , bohužel lovecke hroty v hodnote 300,- kc za 3ks jsme omylem zaslali 1ks v hodnote 240,-kc , prislibili jsme vymenu ale, z nejakeho duvodu v tom mnozstvi jsme to opomneli, zakaznikovi samozrejmne hroty zasleme, urcite to nebyla loupez za bileho dne, za kompl.se omlouvame zrovna jsme meli ve skladu novou prac.silu v zacviku.

• Komunikacia

Konecna suma za tovar bola navysena o 9,68 €,bez toho, aby som bol na to upozorneny, podla faktury za to ze objednany tovar som si vybral v prevedeni camo, pricom to vobec nebolo uvedene v e-shope, ze sa za to priplaca. Bol to moj prvy a posledny nakup v tomto obchode.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zákazník nemá pravdu , jasně je na eshopu napsáno , že za CAMO verzi je příplatek 240,-Kč , zákazník to patrně přehlídl , za komplikaci se omlouváme.

• Objednával jsem laser a to co přišlo se ani přibližně neshodovalo s popisem ani fotkou. Nevím jak je to u ostatního zboží.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zákazník si obj. laser ktery jsme neměli skladem , zaslali jsme do druhého dne obdobný , toto jsme se zákazníkem odkonzultovali ...a vše je vpořádku, reakci nerozumím.

• take ze objednavku tovaru ktoru si objednate jednoducho stornuje bez udania dovodu
    • take ze objednavku tovaru ktory si objednate jednoducho stornuje bez udania dovodu

po skusenosti prveho nakupu ked objednavku tovaru ktory som si objednal stornovali bez udania dovodu uz nemienim u tejto firmy nakupovat toto sa mi stalo prvy krat a to uz roky nakupujem ci uz vCechach alebo na Slovensku mimoriadne neprijemna skusenost...

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobry den, cely den jsem premyslel jak na toto obpovedet.Eshop jsem vytvoril pro to abych zakaznikum poskytnul ty nejlepsi sluzby , obcas se stane ze nabizene zbozi jiz neni v nabidce, je to pomerne tezke to udrzet aktualni ,osobne me toto jako majitele VELMI mrzi .............

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• neseriozní jednání

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zákázník si objednal mačetu Cold Steel Kukri , obj. je potvrzena čekáme na dodání z velkoskladu ..nevím jaký problém je u zákazníka , nerozumím tomu, zkoušel jsem mu volat, je nekontaktní., a zboží ma již doručeno.

• ...žádné, kromě "nabízených" nízkých cen zboží, které stejně po objednánína e-shopu pak není dostupné....
    • ...naprostá neinformovanost o dostupnosti zboží, u kterého je na e-shopu uvedeno "dostatečné zásoby skladem".
    • ...má objednávka nevyřízena ani za čtyři týdny

...informujte se raději telefonicky před objednáním zboží, zda je vůbec fyzicky dostupné.
    Pokud tak neučiníte, můžete se setkat s neustálými výmluvami.
    Pan prodejce zřejmě nemá ani potuchy, co vlastně skutečně má na skladě, nabídku zboží na e-shopu se ani nenamáhá aktualizovat ...

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zákazník si objednal úzce spec. zboží které evidujme 2ks prodaných za celý rok , nedržíme je tudíž skladem , ale máme je u dodavatale, zákazníkovi jsme nabídli alternativy , toto zákazník odmítl s tím , že počká, dále jsme je informovali o dostupnosti zboží s tím , jestli spěchá může si zboží objednat jinde nebo objednávku zrušit ..to také zákazník nechtěl, čili nezbývá než na dodání zboží počkat, jak jsem již řekl jednalo so opravdu o atyp , něco jako by jste sháněli dřevěné obložení na Rolls Royce z roku 1968 u zadních levých dveří v odstínu světle hnědého jasanu s trojitým lakováním.Se zákazníkem jsme si vyměnili několik telefonních hovorů a o stavu objednávky ho tímto informovali , závěrem chci říct , že ,,standartní´´ zboží je u nás skladem méně standartní pak cca. do týdne a spec. do 4 týdnů +-.
    Zdržení mě osobně jako majitele firmy upřímně mrzí, zboží je již na cestě z velkoskladu k nám a bude pak ihned dodáno.
    Roman Schneider

• Dobry den, jak jde o zbozi v tisicikorunach tak to mate hnedka doma ale jak kupujete vec do tisice tak teda aspon ja stim mam problem a zbozi ani po tydnu nedorazilo a navic mi ani epuskohled neodpovedel na 2 emaili ! Tak racte na nakup

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobry den , jednalo se o kladkovou kuši TITAN 200lb , ta byla zaslána ihned , co se týče problému jenž zakaznik popisuje šlo o napínak tětivy , temto jsme museli objednat ze zahranicniho skladu ,kde objednavame 1xtydne jakmile je objednavek vice, proto to zdrzeni.
    ,,emaili'' se píše s tvrdým Y

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Dodaci doba

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Jednalo se o dalekohled, bohužel jsme jej neměli skladem a musel se spolu s ostatním zbožím objednat, do toho ještě vešly dovolené.Tímto se zákazníkovi za zdržení omlouváme.

• Přehlednost nabízeného zboží
    • Nabízí nekvalitní produkty

Líbila se mi cenová relace,(KOLIMÁTORY),první jsem obdržel-jen volně krabička (pootevřená) ve velké obálce...,kolimátor na první pohled dovnitř-jasná reklamace,průzor zůžený o 1/3 (viditelně špatně uvnitř nasazená manžeta)Nabídli mi jiný..o 1000Kč vyšší cena,souhlasil jsem,přišel opět-zabalený(nezabalený)A OPĚT vadný z výroby-(Všechny obrazce mají "duchy"např. Křížek jeden jasný,za ním dva slaběji svítící.)Doplatil jsem rozdíl,a již NIKDY ZDE NENAKOUPÍM !!!

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zákazník kupoval to nejlevnější zboží v dané cenové kategorii , čili kolimátor za 999,-Kč , zboží zasláno v oreginálním obalu od výrobce čili klasická papírová krabička , od nás pak zasláno v bublinkové obálce kurýrem DPD , manžeta byla opravdu od výroby špatně osazená ,ale na funkci to nemělo vliv, čili jsme zákazníkovi nabídli kolimátor o třídu vyšší s dvojnásobným přiblížením na tento kolimátor nebyla nikdy ani jedna reklamace , v dané cenové kategorii 1999,- vynikající výrobek,opět zabalený v oreginální krabici navíc vypolstrované polystyrénem a celé zasláno v bublinkové obálce, a opět reklamace s tím že tam zákazník vidí ,,duchy´´ čili nejasný obrazec na zrcadle kolimátoru, podotýkám že dražší kolimátor jsme zaslali s tím , že pokud bude zákazníkovi vyhovovat doplatí rozdíl, reakce byla taková, že nic doplácet nebude , že kolimátor je stejně špatný a že utratil za cestu na střelnici a zpět 300,-Kč , natož jsme reagovali , že zákazníkovi uhradíme poštovné a vrátíme fin. prostředky za nákup kolimátoru ten toto odmítl s tvrzením , že nebude pořád jezdit sem a tam, myšleno asi na střelnici a pořád něco posílat.Se zákazníkem jsme normálně komunikovali , asi 5tel. hovorů , emaily a sms.Závěrem bych dodal , že pokud je zákazník náročnější doporučil bych kolimátory např. od Meopty , kde ovšem cena je někde okolo 7tkč ne 999,-Kč , i když asi předevčírem mi přišel email od zákazníka , který nastřílel 700 ran s kolimátorem za 1245,-Kč a ani jednou od nastřelení ho není třeba seřizovat.
    Ještě bych na úplný závěr dodal , že zákazník mě donutil oba kolimátory otevřít a on-line nahlásit ,,velikost´´ záměrného bodu čili tečky na vzdálenost 50m v jedné ruce tel. v druhé kolimátor a hlásil jsem co vidím a nevidím :).

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Ziadne
    • Nedoruceny tovar

Vyvarujte sa objednavok

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , ano je to bohužel tak , jednalo se o 30-100mw laserovou svítilnu , jako jediní ji prodáváme v ČR , bohužel přes veškerou snahu se nám nepodařilo urychlit naskladnění , dodavatel měl inventuru , pak se nám to zdrželo na celnici ...vše je již naskladněno a budeme zasílat.
    Zákazníkovi se tímto upřímně a velmi omlouvám.
    Ing.Schneider - majitel firmy.

• Dodávají nekompletní zboží a nekomunikují.

Neseriozní. Pokud chcete jenom část zboží, objednávejte u nich.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Velmi se tímto zákazníkovi olouvám, šlo o kuši Jaguár , nebyl dodán kolimátor a chyběly šípy , jelikož jsme je neměli na skladě , vše je již naskladněno a zákazníkovi bylo chybějící zboží ihned zasláno, v tom předvánočním shonu se to bohužel stalo, ještě jednou se tímto omlouváme.
    Ing.Schneider

• Nekomunikuje

Má velmi dobý přehled webových stránek, bohužel nekomunikuje a objednatel neví jestli mu objednané zboží dorazí nebo ne.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Velmi se omlouvám, byl jsem na služební cestě v zahraničí.V každém případě je vždy zaslán potvrzovací email , zda-li je objednávka potvrzena , zaslána tak tomu bylo i v tomto případě.Zákazníkovi zboží dorazilo včas.

• po měsíci zboží nedorazilo bez vysvětlení

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Bohužel je tomu tak, nabízíme přes 300 druhů puškohledů a po těch v nižší cenové kategorii je velká poptávka , jelikož nabízí velmi dobrý poměr mezi výkonem a cenou, a stane se , že zboží je ve velkoskladu vyprodáno, než pak dojde k naskladnění a teď do toho spadly i dovolené tak se stane , že to trvá tak dlouho.Intenzivně pracujeme na zkrácení dodací lhůty,i nás samotné mrzí , že to ve výjmečných případech takto dlouho trvá.Nicméně jsme se se zákazníkem spojili a našli společně řešení.Tímto se zákazníkovi velmi omlouváme.Nicméně se ještě nikdy nestalo , že by zboží nebylo doručeno.
    Ing.Schneider