zboží jsem objednal před 11 dny a ještě nepřišlo

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den, situaci jsme prověřili a zboží bylo zasláno hned druhý den po objednání, bohužel balík je na depu DPD v Říčanech, byl stržen štítek označující kam má být balík dodán , zítra čili v pondělí zašleme nový balík a v uterý bude kuše u Vás , situace nás tímto velmi mrzí a za kompl. se velmi omlouváme k balíku přidáme ještě nějaký dárek.
    S přátelským pozdravem.

Lehký podprůměr.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Hm , zboží bylo doručeno za 3dny .....

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

Na strankach e-shopu "AKCE, SLEVA", objednate tovar, druhy den rano vam mailem potvrdi objednavku, zasielku odosielaju este v ten isty den, dalsi den vam volaju, ze cena je ina ("chyba v systemu") a treba doplatit, doma potom po kontrole obsahu zasielky zistite ze je tam iny tovar - hodne podobny tomu co ste objednali, avsak s horsimi parametrami (k tovaru bol original navod ktory to dokazuje), tvrdi vam vsak ze zaslali spravny tovar..., zhrnutie: skoda strateneho casu, jedna skusenost s tymto obchodom staci a preto aj po precitani viacerych recenzii od zakaznikov uz dalej neriesim - tento obchod nedoporucujem.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

V systému eshopu vznikla chyba , jednalo se o kladkovou pistolovou kuši , zákazník si přiobjendal asi 10ks různých položek ke kuši a systém místo aby je přičítal tak je odečítal , bohužel toto jsme zjistili zpětně, zákazníka jsme žádali o zaslání zboží zpět , zatím bezůspěšně .

Jinak těch našvindlovaných recenzí od anonymů a nebo pořád ze stejné adresy od konkurence si nemusíte všímat.A to zboží nám laskavě zašlete zpět několikráte jsme Vám volali a vždy to položíte , děkuji.

• Široké spektrum zboží
    • Nulová komunikace o stavu zboží / objednávky (u mě již 10 dní plus), lživý personál (dotazoval jsem se na zboží a i přesto, že mi bylo řečeno, že je skladem a fyzicky jej měl v ruce tomu tak nebylo), žádné informace o stavu zboží na skladě (např. skladem / u dodavatele atd.)

Na praktiky obchodu jsem byl upozorněn známým, který si objednal zboží skladem - přišlo po 2 měsících a několika urgování a ještě k tomu v jiné specifikaci a barvě (jednalo se o kladkový luk). Přesto jsem si objednal zboží, o kterém jsem nebyl nějak informován dokud jsem se neozval, byl jsem oklamán zaměstnancem (viz slabiny) a jednání druhého zaměstnance také nebylo hodné vztahu zákazníka / prodejce. Chyby dělá každý a rozhodně bych to tak nevnímal, pokud by obchod měl snahu o komunikaci a informovanosti svých zákazníků.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , po telefonu řešeno , ta první záležitost se týkala luku, zákazník si patrně obj. černý a po dohodě jsme zaslali CAMO , tato záležitost je stará více než rok .
    K té druhé věci , zákazník si objednal toulec na šípy pro luk na našem chatu jsme si ověřili dostupnost 2-3dny od objednání , v žádném případě jsme jej neměli fyzicky v ruce jinak bychom jej poslali , zákazník to špatně pochopil , jinak si to nedokáži vysvětlit , pak přišel druhy chat ( čili určitě né nulová komunikace) kdy jsme zákazníka na jeho dotaz informovali o delší dodací lhůtě a proč tomu tak je , s tím že a to cituji ,,Visitor 45069752
    10:49
    Dobrý den, můžu se Vás zeptat na stav objednávky pokud Vám dám její číslo ? Totiž dnes je to již 6 den a stále nemám žádné info o tom, co se děje nebo ne. Naposledy jsem se zde ptal a bylo mi řečeno, že max do 5 dní mám zboží doma - a k mé smůle je to dárek pro bratra, který má narozeniny v sobotu. Děkuji
    10:49
    Crossbow hunter se připojil.
    ***
    10:50
    dobrý den , spíš podle jména to najdu
    10:50
    ***
    10:54
    Omylem se mi povedlo zavřít stránku, tak doufám, že jsme stále v kontaktu.
    10:54
    tak bohužel , je to spec. zboží bude to trvat dýl , kolega Vás nechtěně mystifikoval , nikdo v Evropě to nemá musí se to stáhnout ....čili dle mého 10dní určitě ani největší distributor pro Evropu to nedrží skladem , asi se prodá pár kusů ročně u nás jste první za celou dobu trvání eshopu
    10:56
    Dobrá tedy, takže to bude později... Nic s tím neudělám a bohužel budu za troubu. Zeptám se, když už tedy přijde později, nestane se mi, že přijde v jiném vzoru / variantě ?
    11:00
    Ne nebudete za troubu , pokud to bratru takhle vysvětlíte jak to je , určitě Vám přijde to co jste si objednal ....., máme klienty kteří platí předem vysoké částky a ještě čekají 3 měsíce protože se to neda jinde koupit tak to v tomto oboru je
    11:01
    Nebojte dodání chápu a rozhodně s tím problém nemám, jen musím vymyslet alternativu než přijde držák šípů. Rozhodně mu ukáži co jsem objednal a proto jsem se chtěl ujistit, že přijde to co mu ukáži. Nicméně děkuji Vám za pomoc a nezbývá, než čekat až držák přijde.
    11:02
    o.k. mějte se
    11:02
    Nashle

• Větší výběr zboží
    • Neudává, jestli je zboží skladem.
    • Dodá jen část objednávky (vezme si komplet peníze) a zbytek pošle později (na dobré slovo).
    • Dodavá jiné zboží než je odjednané (z 10ti věcí 2 špatné)
    • Vrácené zboží si nejsou schopni ani vyzvednout na poště (prodloužena doba uložení na poště z mé strany, ani zavolat na poštu nezvládli)

Horší eshop jsem nezažil, mají ještě 5 dnů, podle zákona, na vrácení peněz, pak jdu na ČOI a podávám trestní oznámení.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobry den, tady se sešlo vice nestastnych udalosti , zakaznik si obj.luk , ten byl jiz bohuzel vyprodany , pak druhy a stejna situace , bohuzel pri 4000polozkach jsme to nebyli schopni uhlidat , nakonec jsme podohode jelikoz zakaznik spechal vybrali luk jiny , u toho jako na potvoru byl jiny stred a jina ramena luk byl nepouzitelny , obj.jsme zaslali po dohode jen cast at zakaznik muze co nejdrive strilet , zbytek zbozi jsme slibili do tydne ani to se nam nepovedlo prislo to za cca. 10 dni , zakaznik byl pracovne mimo , na email reagoval za cca.5dni , luk a dalsi zbozi ktere nepotrebuje zaslal zpet, jelikoz jsem na dovolene po 5letech a zbozi zpet je zaslano postou doporucene na moje jmeno nejsem momentalne zbozi vyzvednout , nejdrive zitra , nasledne samozrejmne uhradime zpet plneni za vracene zbozi , tady se seslo nestesti za nestestim , a nestastna nahoda , za kompl.se omlouvame.

Heureka.cz ([email protected])

Výsledky dotazníku z Heureky - ePuskohled.cz

Dnes 12. 8. 2016, 12:26:04

Komu: [email protected]

g

Vážený obchodní partnere,
    zasíláme Vám výsledky dotazníku pro obchod ePuskohled.cz od zákazníka, který odpověděl následovně:

toto byl první nákup

Pondělí, 01. srpen v 19:21

Toto hodnocení se nezobrazí ve výpisu recenzí, protože uživatel nevyplnil textové hodnocení. Hodnocení je započítáno do celkového hodnocení obchodu.

S pozdravem Heureka.cz

• žádné skladové zásoby, vše na objednání ze zahraničí.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , zákazník si obj. vypouštěč , tento jsme prodali 1 ks ročně , pokusím se vysvětlit proč vše nedržíme skladem , prodej tohoto typu zboží má svá specifika , pokud by měl prodejce držet skladem jeden typ luku který má 8 barevných provedení , k tomu je levý nebo pravý , navíc má ve všech případech dvě různé délky nátahu tak je z jednoho typu luku bychom měli 32 kusů , žádný prodejce a to i největší distributor pro Evropu toto skladem nedrží , my skladové zásoby máme , samozřejmě že máme , držíme skladem základní a nejvíc prodávané zboží , pro to jsme nuceni objednávat méně obvyklé zboží u zahraničního dodavatele .
    Pochopil bych ,pokud by zákazník platil dopředu na účet a zboží by mu nedošlo , ale ani toto není ten případ , pak je ještě zajímavé , že kdo je spokojený dává plné kladné hodnocení tak toto se zde nezobrazí , čili zákazník nevyplní úplně vše Heuréka to samozřejmě započítává procentuálně , ale ten kdo je nespokojený si dá tu práci a vyplní vše , přesto všechno tento zákazník se zboží dočká zítra bude u nás a v út. u něj celkem cca. 10 dní , za kompl. se omlouváme

Heureka.cz ([email protected])

Výsledky dotazníku z Heureky - ePuskohled.cz

Dnes 12. 8. 2016, 12:26:04

Komu: [email protected]

g

toto byl první nákup

Pondělí, 01. srpen v 19:21

S pozdravem Heureka.cz

• Je jeden ze dvou, který nabízí dané zboží
    • Komunikace, délka dodání

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Jednalo se o základku šípů , která je dlouhodobě vyprodána.Zákazníka jsme o tom informovali , kompl. se omlouváme.

nakupuji v něm pravidelně

známka 4.5 z 5.

Pondělí, 25. červenec v 12:12

S pozdravem Heureka.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• inzeruje něco co není schopen dodat

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Tak to nas mrzi, zrovna jsme aktualizovali zbozi

• amatéři

Koupil jsem si montáž na puškohled.
    Montáž dorazila, ale uplně jiná, která mi je k ničemu..

Zboží jsem poslal zpět, zatím mi peníze nevrátili..

Tady už si nikdy nic neobjednám. Vždy se nechám napálit od malých obchodů, s temi většími se to prostě srovnat nedá.

Jedním slovem katastrofa..

Dobrý den ,
    Zákazník si objednal montáž na 11mm lištu , vysokou , zaslali jsme montáž nízkou , cena cca. 120,-Kč , nemáme problém zákaznikovi zaslat zpět fin. plnění jakmile k nám dojde balíček zpět takto jsme se i dohodli , kdysi jsme začínali s optikama , od toho i náš název ale toto nás již neživí máme jiný sortiment zboží a doplňkový prodej optik a montáží ..něco máme ale né vše, za kompl. se amatéři omlouvají :)

• Neexistuje český návod

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Se zákazníkem jsme sestavení zboží zkonzultovali po telefonu , vyřešeno

• Nic nemam... ani zbozi ani info

jit nekam jinam

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zboží jsme momentálně vyprodali a znovu jej naskladnujeme, za kompl. se omlouváme.

• velký výběr
    • věci nejsou u prodejce ale jinde na skladě a proto tam je chaos a vše trvá dlouho

Špatné zkušenosti s tímto obchodem snad nejsou pravidlem a tak vás to mine
    po objednáni zboží trvalo týden než bylo v obchodě epuškohled a to mi zavolali že to na sladě spletly a tak jsem musel čekat další týden. po dodání zboží jsem byl překvapen když jsem zjistil že kuše Python má jinou barvu a ze dvou objednaných optik nedorazila ani jedna.Jedna však v balíku byla ale podle výrobce byla součastí kuše dragonfly a obchod ji zřejmě vydával za optiku od nich, ale vše si nechali zaplatit.Po ostrém telefonátu my bylo slíbeno že zboží dodají a barva kuše Python se vymění .
    Tak jsem čekal další týden.A pak dorazila kuše ve správné barvě a jedna optika.
    A popravdě na další nemám náladu tak vas jen varuji.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , vememe to popořadě
    + velký výběr ano máme
    - věci nejsou na skladě .......čili jsme spec. obchod , kde z jednoho typu zboží může být až 8 variací , zboží které se prodává nejčastě máme skladem ostatní do 5 dní , u některých luků je čekací doba až 3 měsíce (luky z USA např. , nikde jinde je nekoupíte na žádném portálu , do Evropy nezasílají po kusech )
    teď v tom má chaos zákázník , obj. k nám přišla dne 31.1.2016 hned druhý den jsme zákazníka kontaktovali , že máme skladem jen jednu kuši druhá by bylu u něj za cc. 5 dní a jestli můžeme poslat část adruhou část později , negativ zák. chtěl vše najednou .
    Pro představu jednalo se o kuši Dragon Fly a kuši Python , ani u jedné kuše není součástí optika , což je napsáno v soupisu dodávky , u první zmiňované kuše není problém dodává se jen v jedné barvě ovšem u druhé kuše je více bar. provedení , a požadované jsme neměli , čili jsme obj. na V.O. a cca do týdne vše zaslali , chyba na naší straně kuše byla jiné barvy než zákazník požadoval , a chyběla 1ks optkiky 4x32 v ceně cca. 690,-Kč , ,,ze dvou optik nedorazila ani jedna jedna však v balíku byla´´ tomu slovnímu a větnému spojení moc nerozumím , ale pokud to chápu dobře 1ks optiky tam byl , nevím kde zákázník sehnal info., že u kuše má být optika , kuše se vyrábí v Jižní Koreji a dodavatel je taktéž v zahraničí , pochybuji , že by zákazník umněl Korejsky , nicméně možné to je , ale i tak , v popisu od nás je jasný rozsah dodávky a optika u kuše v této nižší cenové katogorie není ,doměnky typu , že si necháváme platit optiky, které asi dle zákazníka vytáhneme a pak mu je prodáme je zcela mylná , vždy je třeba si přečíst důkladně a pozorně co přesně balení obsahuje , v případě nejasností doporučuji si zavolat, nebo jinak se informovat .
    Zákazník po ,,ostrém´´ telefonátu což je zcela zbytečné stačí se normálně zeptat co a jak , má vše jak si přál , neplatil žádné poštovné 2x nikam na poštu nechodil , vše jsme zařídili tak aby to bylo co nejpohodlnější pro zákazníka.
    Tak se za chaos omlouváme a ať Vám to střílí :)

• Byly objednány kuličky6/8,na faktuře jsou napsané,ale nebyly v balíku !!!

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , naše chyba omlouváme se a kuličky ve středu zašleme zdarma a ve čtvrtek budou u zákazníka.

• Jediný obchod se zvoleným zbožím.
    • Komunikace, na webu není stav zboží (skladem...)

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobry den , čili znovu , jsme spec.obchod se zbožim ktere neni bezne k dostani , zakaznik obj.4.1.v 15h cca , doruceno 11.1.16 , v tomto povanocnim obdobi a obdobi dovolenych a volna jsme obj.luk vyprodali a byla tam prodleva ve znovunaskladneni , i kdyz tento luk bycho mohli mit skladem ve vice kusech nekdy se to tezko odhaduje, za zpozdeni se omlouvame.

• Oproti ostatným lepšie ceny
    • Vôbec nevidno/neviem nikde najst ci je tovar skladom alebo nie...

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Vidno , jakmile je obj.vyexpedovana prijde zakaznikovi potvrzeni jak na tel.pomoci sms tak na email pokud ho zadal spravne, v tomto pripade slo o detsky luk , v pripade ze se zakaznikovi zda ze dodavka trva dlouho doporucuji si zavolat pro info , jsme specializovany obchod se zbozim ktere se bezne neprodava v supermarketu proto je nutne obcas pocitat s delsi dodaci lhutou pred vanocemi tim tuplem, zakaznik jiz svuj luk obdrzel.Za kompl.se omlouvame.

• dodáno jiné zboží než bylo objednáno

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zboží - dětský luk obj. 15.12.2015 dodán 21.12.2015 luk nový zabalený od nás nepoškozený , zákazníka jsme zkoušeli kontaktovat - nekontaktní....jiz se nam to podarilo , zakaznik si objednal detsky kladkovy luk odeslali jsme reflexni , paradoxne maji stejne nazvy cenovy rozdil cca. 80kc , nabizeli jsme vymenu zakaznik si to nepral byl spokojen, za kompl.se omlouvame.

• Zboží udávané na e-shopu jako "skladem" neměli na skladě. objednán červený D-LOOP ale dorazil černý. Objednám černý luk, nakonec po domluvě byl zaslán v barvě "CAMO" z důvodu, že měli nepravdivě uvedeno, že jej mají skladem, a nakonec nebyl skladem ani u jejich dodavatele. Tato skutečnost se opakovala i s dalšími věci např. šípy, stabilizátor. nakonec trvalo asi měsíc a půl než jsem dostal své zboží( i když jiné než jsem objednal). Nakonec přišly asi 4 balíčky vždy s částí objednávky. Komunikace ze strany e-shopu mizerná. První balík přišel bez šípů, bez stabilizátoru atd. zavolat sem si musel sám abych se dozvěděl kde je zbytek. Takto to pokračovalo i s dalším objednaným zbožím. Jedna objednávka byla objednána při řešení problému přes chat na jejich stránkách, po týdnu sem se dozvěděl, že objednávku i přes ujištění že je objednána nazavedli do systému a tudíž nebyla vykryta a odeslána.

Nespolehlivý e-shop s nepravdivými údaji o skladových zásobách a téměř nulová komunikace.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

86 % zákazníků má své zboží do 10 dnů , většinu ,,standnartního´´ zboží máme skladem , zbytek do 5 dní max. , je třeba si uvědomit , že se jedná o ůzký profil zboží kde z jednoho luku může být až 12 vyriací 6barev a provedení LH RH , nikdo je nedrží skladem ani největší V.O. je mají na přímou obj. po uhrazení , nicméně zákazník hlavní zboží dostal do druhého dne a zbytek jsme řeši, zavzniklou sit. se omlouváme je to extrém co se nám stal poprvé.

• Kvalitní zboží
    • Nulová komunikace,hodně dlouhá dodací lhůta (jestli vbec své zboží obdržím...)

Jestli chcete v tomto obchodu nakoupit,raději osobně a přímo v obchodu,jinak se svého zboží nedočkáte!

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , toto nás velmi mrzí , zákazník velmi solidní platil předem na ůčet , bohužel se jednalo o zboží které se podává 1-2ks za rok , nedržíme jej skladem a na V.O. jej taky neměli , peníze jsme vrátili zpět a na základě tohoto případu stahujeme veškeré zboží které nejsme schopni dodat do 5pracovních dnů.