• Na stránkách obchodu zboží vypadá na skladě, ale pak vám pošlou email, že není

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že nejste spokojen, nicméně již v moment vytváření vaší objednávky bylo u zboží vidno, že není skladem.

Petr, EOD.CZ.

• Perfektní komunikace obchodu, rychlé jednání a dodržení domluvený ho termínů.
    • Vše v pořádku.

Doporučuji a budu sledovat nabídky.

• z ruky do ruky

o.k.

• Rychlé doručení, dobrá cena i komunikace

• rýchlosť dodavky tovaru....prehlad v obchode...doporučujem...

mám s týmto obchodom dobre skúsenosti...doporučujem ho každému...dane slovo,dodržia.....super...

Má objednávka byla rychle vyřízena, zboží doručeno také rychle. V obchodě jsem nakupovala poprvé a ráda v něm nakoupím znovu.

• U daného objektivu nejnižší cena
    • Doprava zdarma
    • Rychlé vyřízení
    • Slyšel jsem, že měli problémy doručovat některé zboží, ale mě se to netýkalo. Objednával jsem na dobírku, takže i kdyby mi to neposlali, nic bych neztratil.

Dobrý, levný, rychlý eshop.

Rozumná cena.

Rychlé dodání, bezproblémový obchod

• Zboží dorazilo v termínu který byl uveden na e-shopu. Všechno proběhlo v pořádku a bez problému. E-shop bych doporučil.

Nedoporučuji obchod , jsou to jen překupníci.
    Doporučuji koupit zboží přímo u dodavatele, v případě reklamace je to na dlouhé lokty. Musíte zboží dopravit v původní krabici ???

Reakce obchodu EOD.CZ

zboží pochází z našeho skladu, nicméně v případě reklamace je zboží potřeba zasílat na příslušný servis.
    Pokud máte na mysli reklamaci zboží, tak není potřeba zboží vracet v originální krabici, lze zaslat v jakémkoliv přepravním obalu, tak aby se nepoškodilo.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

• žádná výhoda
    • co měli deklarované , že je skladem , nakonec objednavali jinde
    • v žádném případě nekupujte kolo
    • pokud nevěříte, přesvědčte se nejďříve , kde vám a jak provedou záruční servis
    • požadavek jejich podpory. že máte kolo rozebrat , vložit do originální krabice a zaslat jim, mě teda zvedl ze židle
    • kdo chce u nich nakupovat dražší věci, ať se jde podívat nejdříve na jejich centrálu v Ostravě. ja jsem to bohužel neudělal

od takových e-shopů ruce pryč

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se, že jste nebyl spokojen, nicméně jakožto eshop záruční servis neprovádíme o čemž jsme vás informovali. K danému problému s kolem jsme vám nabídli 2 varianty - zprostředkování reklamace, kterou bychom vyřídili my pod podmínkou doručení kola v přepravním balení a současně jako druhé řešení, jsme vás odkázali na seznam servisních středisek značky CRUSSIS.
    Z našeho pohledu jsme se vám snažili maximálně vyhovět a pomoci.

Petr, EOD.CZ

• Rychlé a včasné dodání zboží
    • Příznivá cena

Byl to první nákup.Spokojenost

• Měli co jsem chtěl

Člověk udělá objednávku (zboží je), zaplatí ji, a následně dostane z obchodu zprávu, že zboží mezi tím prodali někomu jinému. To se myslím ve slušné společnosti nedělá. V uživatelském účtu není možné před zaplacením editovat již provedenou objednávku (např. upravit místo doručení).

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za způsobené komplikace, nicméně zboží které jste si objednal, se stihlo vyprodat ještě před vaší objednávkou a na webu se nestihla aktualizovat skladovost tohoto produktu. Vůbec se nejedná o prodej zboží někomu jinému. V daný moment vaší objednávky už bohužel produkt skladem nebyl. Peníze vám již byly vráceny.

Připomínku k úpravě objednávky jsme předali oddělení, které má na starost vylepšování procesu objednávání.

Petr, EOD.CZ

• Zboží i doručení v pořádku