Po dvou měsících nefunkční. Nelze reklamovat, protože je obchod zřejmě zrušen.

Podruhé obchod zrušil objednávku, i přesto, že telefonicky potvrdil, že zboží mají skladem.

• Zboží bylo skladem, ale odesláno až 14 dní po objednání, nepravdivé informace o tom, kdy bylo zboží odesláno

Když jsem se po 12 dnech ptal emailem na stav objednávky, tak mi po 4 dnech dali vědět, že ji stornovali.

Reakce obchodu EOD.CZ

velice se vám omlouváme. Vaše zboží mělo být naskladněno z extérního skladu dodavatele, nicméně bylo zjištěno, že se zboží vyskladnilo i z extérního skladu.

Omlouváme se za veškeré komplikace

Objednano jiz 10dni a stale zbozi nemam

Reakce obchodu EOD.CZ

velice se omlouváme za pozdní dodání. Zásilka byla dnes předána přepravci a zítra vám bude doručena.

Děkujeme za vaši trpělivost.
    Petr,EOD.CZ

Po týdnu stále nic,zaplaceno a slíbili mi , že už posílají a stále nic,týden

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za komplikace a zdržení. Situaci prověřujeme a ohledně více informací vás budeme kontaktoval do emailu.

Petr,EOD.CZ

• Mění ceny. Objednávka za dobrou cenu, poté Objednávka eshopem zrušena s tím, že dodavatel jim to za tu cenu ani nedodá. Klasičtí překupníci. Nebrat !!!

Reakce obchodu EOD.CZ

za změnu ceny se omlouváme, nicméně jak jsme vás informovali z našeho skladu se zboží bohužel vyskladnilo, takže jsme vám alespoň nabídli variantu. Objednávka zrušena nebyla, čeká se na vaše potvrzení.

Petr,EOD.CZ

Čekala jsem 9 dní na dodání a stále mne ujišťovali že zboží připravují k odeslání.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jste nebyla spokojena. Jak jsem vás informovali v emailu, zboží se na našem skladě vyprodalo a tudíž se čekalo na naskladnění nového kusu. Nový kus k nám dnes dorazil, nicméně na vaše přání byla objednávka stornována.

Omlouváme se za veškeré komplikace.
    Petr,EOD.CZ

• Obchod slíbil a nedodal na telefon se není možné dovolat. Ve večerní hodinách se ozvali zpět. Snad to bude za týden.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za komplikace a zpoždění. Jak bylo sděleno, zboží se bude během následujících pracovních dní doručovat a ve středu by mělo být připraveno k vyzvednutí.

Petr,EOD.CZ

• dlouhá doba vrácení peněz

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za delší dobu vrácení peněz. Peníze vám byly včera vráceny.

• Zmatečná komunikace
    • Telefony neberou
    • Po 3 týdnech od zaplacení storno, že je zboží poškozené a není jiné.

Reakce obchodu EOD.CZ

velice se omlouváme za komplikace. Na váš zmeškaný hovor jsme reagovali emailem.
    Jsme si vědomi, že se jedná o nepříjemnou situaci, nicméně v tento moment již další kus zboží není skladem a tím pádem jej neumíme dodat. Peníze jsme vám ihned po stornování objednávky zaslali zpět na účet a jako kompenzaci jsme vám poskytli slevový kupón na budoucí nákup v našem obchodě.

Omlouváme se.

• Celkem dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Absolutně nevyhovující informace o průběhu zpracování objednávky a dostupnost komunikace přes telefon. Sliby automatu o zpětném zavolání ani jednou nesplněny.
    • Dlouhá a nepředvídatelná doba dodání bez vysvětlení

Objednávka a platba přijata 12.11, inzerovaná dostupnost zboží do dvou dnů a 20.11 ještě žádná zpráva o stavu objednávky.
    17.11 přislíbeno mailem dodání do konce týdne, ale nic. Na tarmín dodání ani po slibech se nedá spolehnout.
    19.11 konečně úspěšný asi 15tý pokus o telefonní kontakt a přislíbeno expedování nejpozději 23.11. Tak uvidíme, potřeboval jsem zboží jako dárek 22.11. 10 (dní jsem považoval za dostatečně dlouhou dobu u zboží skladem) . Takže pozdě! Byla to špatná volba.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za veškeré komplikace s objednávkou. Došlo k technickým problémům na skladě, způsobeným koronavirem.
    Zboží se bude dnes odesílat a zítra bude na vaší adrese.

Petr, EOD.CZ

Společnost neschopná dodat co slíbila, kdy to slíbila.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jste nebyl/a spokojen/a. Zpoždění doručení, které se zde vyskytlo na straně přepravce jsme bohužel nebyli schopni ovlivnit. I přesto se ale omlouváme.

Petr,EOD.CZ

Objednávka mi byla zrušena, peníze zpět stále nemám.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za zpoždění s vrácením peněz za stornovanou objednávku. Peníze zpět obratem posílíme.

Petr,EOD.CZ

• Zboží neposlali, i když napsali, že ano

Zboží nedorazilo, i když napsali, že odeslali. 3x jsem volal kde je zaplacené zboží a nikdo se už neozval. Obchod nedoporučuji!!

Reakce obchodu EOD.CZ

za veškeré komplikace spojené s objednávkou se vám velice omlouváme. Zboží měl 4.11. převzít přepravce, avšak se tak dle sledování zásilky nestalo. Momentálně s přepravcem řešíme, kde došlo k chybě a co nejdříve vás budeme informovat.

Tovar stale nedorazil.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se vám za zpoždění dodání zásilky. Zásilka byla přepravci včera předána a měla by dnes dorazit.

Petr,EOD.CZ

• Neozvali se zpět i když automat sliboval že zavolají. Vlk taky sliboval.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jsem zrovna nebyli dostupní na telefonu, nicméně na každý hovor se reaguje, takže jsme si jistí, že jsme zpět volali.

Děkuji za pochopení.
    Petr, EOD.CZ

Zboží mělo být doručeno za 2 dny. Už je to týden a nic. Asi nebylo skladem jak tvrdil obchod.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za zpoždění ve vyřízení vaší objednávky. Objednávku momentálně řešíme a s více informacemi vás budeme kontaktovat.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
    Petr,EOD.CZ

• rychlé a včasné dodání zboží
    • psali, že bylo jen rozbaleno, alo bylo i použito
    • špatně očištěné, zbytky kávy, mokré zásobníky
    • chybějící testovací proužek na tvrdost vody, mělo být součástí výrobku
    • výrobek nebyl nastaven z výroby tudíž
    • poškozený klíč na montáž filtru na vody v zásobníku na vodu

poskytli lživé informace o výrobku, myslím, že i záruka na výrobek bude jen formální a bude při nějakém problému ztěžka vymahatelná, koupil jsem poprvé a naposledy, tímto u mě obchod ztratil mou důvěru

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se, že jste se stavem výrobku nebyl spokojen.
    U výrobku bylo napsáno již v době koupi, že byl výrobek vyzkoušen, což značí, že byl použit. V každém případě se však za stav výrobku omlouváme. Výrobek jsme kontrolovali a měl být v původním stavu, bez známek použití a taktéž bez chybějícího testovacího proužku, případně dalších vad.
    2 letá záruka u výrobku standardně platí. Ohledně dalších detailů vás budeme informovat do emailu.

Ještě jednou se velice omlouváme.
    Petr, EOD.CZ

Objednal jsem robota, kterého měli skladem. Ještě ten den email z obchodu jak se omlouvají, ale odbavili zákazníky předemnou a na mě už nezbylo a dodání může trvat týdny až měsíce. To by se dalo pochopit, kdyby si na tohle jednání nestěžoval snad každý druhý jejich zákazník. Objednávku jsem zrušil a objednal jinde. Koukl jsem na obchod druhý den a opět skladem jen zhruba o 800kč dráž. To ty týdny a měsíce rychle utekli.

Jediné pozitivum bylo, že jsem na své peníze nemusel dlouho čekat i když jejich avizované 3 dny to nebyly ale asi 6. I když podle zdejších recenzí ani tohle není zaručeno. Za mě rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za nedostupnost zboží a chybu v zobrazení. Jedná se o stejnou nesrovnalost, jako recenze předchozí. V žádném případně se nejedná o každou druhou objednávku. Realita je taková, že se problém týkal 1% objednávek. Ceny a dostupnost se nyní bohužel mění u elektroniky často z důvodu nedostupnosti a změny cen v době covidové, kdy je nedostatek dílu a výrobci kvůli toho obecně bojují s dodávkami zboží. Ceny s dostupnosti se tedy mění průběžně. Každopádně ohledně nedostupnosti jsme vám do 24h dali informaci a vrátili peníze. Děkujeme za pochopení a omlouváme se.

Tým EOD.CZ