Objednávka mi byla zrušena, peníze zpět stále nemám.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za zpoždění s vrácením peněz za stornovanou objednávku. Peníze zpět obratem posílíme.

Děkujeme za strpení.
    Petr,EOD.CZ

• Zboží neposlali, i když napsali, že ano

Zboží nedorazilo, i když napsali, že odeslali. 3x jsem volal kde je zaplacené zboží a nikdo se už neozval. Obchod nedoporučuji!!

Reakce obchodu EOD.CZ

za veškeré komplikace spojené s objednávkou se vám velice omlouváme. Zboží měl 4.11. převzít přepravce, avšak se tak dle sledování zásilky nestalo. Momentálně s přepravcem řešíme, kde došlo k chybě a co nejdříve vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.
    Petr,EOD.CZ

• vstřícný, poděkování za nákup

Bezproblémové emailové kontakty. Jsem ráda, že tento obchod znám. Děkuji Čížková

Tovar stale nedorazil.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se vám za zpoždění dodání zásilky. Zásilka byla přepravci včera předána a měla by dnes dorazit.

Děkujeme za strpení.
    Petr,EOD.CZ

• dobrá cena, rychlé jednání

Plusem byla rychlost doručení a sleva při bankovním převodu.

• Neozvali se zpět i když automat sliboval že zavolají. Vlk taky sliboval.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jsem zrovna nebyli dostupní na telefonu, nicméně na každý hovor se reaguje, takže jsme si jistí, že jsme zpět volali.

Děkuji za pochopení.
    Petr, EOD.CZ

• široký sortiment zboží za příznivou cenu
    • přehledný web
    • výborná komunikace
    • rychlé jednání - od objednání po doručení

• dodání v deklarovaném termínu

Zboží mělo být doručeno za 2 dny. Už je to týden a nic. Asi nebylo skladem jak tvrdil obchod.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za zpoždění ve vyřízení vaší objednávky. Objednávku momentálně řešíme a s více informacemi vás budeme kontaktovat.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

O

• rychlé a včasné dodání zboží
    • psali, že bylo jen rozbaleno, alo bylo i použito
    • špatně očištěné, zbytky kávy, mokré zásobníky
    • chybějící testovací proužek na tvrdost vody, mělo být součástí výrobku
    • výrobek nebyl nastaven z výroby tudíž
    • poškozený klíč na montáž filtru na vody v zásobníku na vodu

poskytli lživé informace o výrobku, myslím, že i záruka na výrobek bude jen formální a bude při nějakém problému ztěžka vymahatelná, koupil jsem poprvé a naposledy, tímto u mě obchod ztratil mou důvěru

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se, že jste se stavem výrobku nebyl spokojen.
    U výrobku bylo napsáno již v době koupi, že byl výrobek vyzkoušen, což značí, že byl použit. V každém případě se však za stav výrobku omlouváme. Výrobek jsme kontrolovali a měl být v původním stavu, bez známek použití a taktéž bez chybějícího testovacího proužku, případně dalších vad.
    2 letá záruka u výrobku standardně platí. Ohledně dalších detailů vás budeme informovat do emailu.

Ještě jednou se velice omlouváme.
    Petr, EOD.CZ

Objednal jsem robota, kterého měli skladem. Ještě ten den email z obchodu jak se omlouvají, ale odbavili zákazníky předemnou a na mě už nezbylo a dodání může trvat týdny až měsíce. To by se dalo pochopit, kdyby si na tohle jednání nestěžoval snad každý druhý jejich zákazník. Objednávku jsem zrušil a objednal jinde. Koukl jsem na obchod druhý den a opět skladem jen zhruba o 800kč dráž. To ty týdny a měsíce rychle utekli.

Jediné pozitivum bylo, že jsem na své peníze nemusel dlouho čekat i když jejich avizované 3 dny to nebyly ale asi 6. I když podle zdejších recenzí ani tohle není zaručeno. Za mě rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za nedostupnost zboží a chybu v zobrazení. Jedná se o stejnou nesrovnalost, jako recenze předchozí. V žádném případně se nejedná o každou druhou objednávku. Realita je taková, že se problém týkal 1% objednávek. Ceny a dostupnost se nyní bohužel mění u elektroniky často z důvodu nedostupnosti a změny cen v době covidové, kdy je nedostatek dílu a výrobci kvůli toho obecně bojují s dodávkami zboží. Ceny s dostupnosti se tedy mění průběžně. Každopádně ohledně nedostupnosti jsme vám do 24h dali informaci a vrátili peníze. Děkujeme za pochopení a omlouváme se.

Tým EOD.CZ

Zboží skladem (1 ks), objednávka zrušena, druhý den zboží vystaveno znovu s cenou o 1 000 Kč vyšší a nabízeno asi dalších cca 5 dnů, peníze vráceny, toť moje zkušenost. Asi to nebude úplně chyba e-shopového systému od OMB Agency, ale nepochopil jsem fungování tohoto e-shopu.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za nedostupnost zboží. Ceny a dostupnost se nyní bohužel mění u elektroniky často z důvodu nedostupnosti a změny cen v době covidové, kdy je nedostatek dílu a výrobci kvůli toho obecně bojují s dodávkami zboží. Ceny s dostupnosti se tedy mění průběžně. Každopádně ohledně nedostupnosti jsme vám do 24h dali informaci a vrátili peníze. Děkujeme za pochopení a omlouváme se.

Tým EOD.CZ

• doporučuji

• skladem
    • spolehlivost

• Rychlé dodání.

• rychle dodáno

• Koupen kavovar Krups EA81 pro dedu a babicku.Velice si chvali kavu.Doporucuji

• Potřeboval jsem koupit tiskárnu. Tento obchod jsem si vybral kvůli tomu, že je blízko mého bydliště. Po zakoupení a zaplacení mi sdělili, že tiskárna není a vrátili mi peníze. Přesto tiskárna na jejich stránkách je i nadále, akorát se nepatrně změnila cena. Když jsem tam volal, bylo mi sděleno, že už zase není. Přesto, že obchod přímo nenedoporučuji- tak mne osobně zklamal.

Má binec na svých webových stránkách.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jste nebyl spokojen. Platba u vaši objednávky vůbec neproběhla, tím pádem jsme vám ani nemohli vrátit peníze. O tento typ tiskárny je bohužel veliký zájem a z důvodu rychlého vyskladnění již bohužel žádný kus nezbyl. Tiskárnu na webu pořád máme, nicméně již od včerejšího dne není skladem.
    Neustále se snažíme naše webové rozhraní vylepšovat, tak abychom mohli poskytnout lepší zákaznický servis.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za veškeré komplikace spojené s objednávkou.