Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

Čekala jsem 9 dní na dodání a stále mne ujišťovali že zboží připravují k odeslání.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jste nebyla spokojena. Jak jsem vás informovali v emailu, zboží se na našem skladě vyprodalo a tudíž se čekalo na naskladnění nového kusu. Nový kus k nám dnes dorazil, nicméně na vaše přání byla objednávka stornována.

Omlouváme se za veškeré komplikace.

• Dobrá komunika

Dobrá komunika,průměrná rychlost dodání. Všechno v pořádku.

• Obchod slíbil a nedodal na telefon se není možné dovolat. Ve večerní hodinách se ozvali zpět. Snad to bude za týden.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za komplikace a zpoždění. Jak bylo sděleno, zboží se bude během následujících pracovních dní doručovat a ve středu by mělo být připraveno k vyzvednutí.

Petr,EOD.CZ

• dlouhá doba vrácení peněz

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za delší dobu vrácení peněz. Peníze vám byly včera vráceny.

Petr,EOD.CZ

• Poměrně dlouho trvalo, než mou objednávku odeslali - od pondělí do pátku

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za zdržení. Vynasnažíme se aby se toto již příště nestálo.

• Zmatečná komunikace
    • Telefony neberou
    • Po 3 týdnech od zaplacení storno, že je zboží poškozené a není jiné.

Reakce obchodu EOD.CZ

velice se omlouváme za komplikace. Na váš zmeškaný hovor jsme reagovali emailem.
    Jsme si vědomi, že se jedná o nepříjemnou situaci, nicméně v tento moment již další kus zboží není skladem a tím pádem jej neumíme dodat. Peníze jsme vám ihned po stornování objednávky zaslali zpět na účet a jako kompenzaci jsme vám poskytli slevový kupón na budoucí nákup v našem obchodě.

Omlouváme se.
    Petr,EOD.CZ

Obchod dorucil zbozi rychle, bohuzel popletli pocet kusu (mene). Skoda tedy, ze byla dodavka nekompletni. Nicmene, po telefonicke domluve bude zbytek zbozi zaslan. Zatim jej ale nemam.

Reakce obchodu EOD.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Za popletení počtu kusů se ještě jednou omlouváme. Včera vám byl druhý kus zboží doposlán.

• Celkem dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Absolutně nevyhovující informace o průběhu zpracování objednávky a dostupnost komunikace přes telefon. Sliby automatu o zpětném zavolání ani jednou nesplněny.
    • Dlouhá a nepředvídatelná doba dodání bez vysvětlení

Objednávka a platba přijata 12.11, inzerovaná dostupnost zboží do dvou dnů a 20.11 ještě žádná zpráva o stavu objednávky.
    17.11 přislíbeno mailem dodání do konce týdne, ale nic. Na tarmín dodání ani po slibech se nedá spolehnout.
    19.11 konečně úspěšný asi 15tý pokus o telefonní kontakt a přislíbeno expedování nejpozději 23.11. Tak uvidíme, potřeboval jsem zboží jako dárek 22.11. 10 (dní jsem považoval za dostatečně dlouhou dobu u zboží skladem) . Takže pozdě! Byla to špatná volba.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za veškeré komplikace s objednávkou. Došlo k technickým problémům na skladě, způsobeným koronavirem.
    Zboží se bude dnes odesílat a zítra bude na vaší adrese.

Petr, EOD.CZ

Je to můj první nákup a jsem velmi spokojená.

• Žádná
    • Nespolehlivé .
    • 3 týdny nedodané zboží

Po 3 týdnech od zaplacení zboží stále nedodané. Telefonní automat slibuje zavolání zpět do hodiny, Nikdo nezavolá. Email stále dokola opakující omluvy a dodání zboží. Velmi nespolehlivé !!!

Reakce obchodu EOD.CZ

velice se omlouváme za komplikace. Dodání zboží z externího skladu bohužel trvalo mnohem déle, než mělo. Toto je samozřejmě také naše chyba, takže se vynasnažíme, aby se to do budoucna neopakovalo. Jak jsme vám dnes potvrdili po telefonu, zboží dnes bylo odesláno a zítra bude u vás.

Petr, EOD.CZ

• spolehlivý, absolutně bezpromémový
    • ochota, profesionalizace
    • zlepšit dostupnost telefonního spojení

Reakce obchodu EOD.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se, pokud jste zaznamenal nějaké problémy ze strany telefonního spojení. Budeme se snažit aby se nestávaly.

Děkujeme.

ok

• Snad dobrá cena.
    • Zboží ještě nemám!

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za zpoždění dodání. Zboží zatím nedorazilo z externího skladu jak mělo. Dodavatele urgujeme aby bylo zboží co nejdříve doručeno.

• rozumné ceny

i am happy because i ordered a product i needed and they delivered it in a reasonable time

• V popisu bylo jako bonus k projektoru uvedeno plátno, ovšem nebylo dodáno.

Jinak celkově spokojenost.

Reakce obchodu EOD.CZ

omlouváme se za nedodání plátna. Situaci momentálně řešíme, aby vám plátno bylo doručeno co nejdříve.

Petr,EOD.CZ

• Popis zboží neodpovídal obrázku ani výrobku.

Zboží jsem druhý den vrátil a nikdo se mnou nekomunukuje. Nedá se k nim dovolat a nikdo nekomunikuje. Peníze za zboží jsem ještě neobdržel a je to již více jak 14 dní.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, ale vzhledem k anonymní recenzi, vám neumíme pomoci. Ohledně více detailů se nám prosím ozvěte na email anebo telefon. Jsme si jistí, že danou situaci vyřešíme k vaši spokojenosti.

Děkuji za pochopení.
    Petr,EOD.CZ

Společnost neschopná dodat co slíbila, kdy to slíbila.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jste nebyl/a spokojen/a. Zpoždění doručení, které se zde vyskytlo na straně přepravce jsme bohužel nebyli schopni ovlivnit. I přesto se ale omlouváme.

Petr,EOD.CZ

Nepamatuji si, kdy bych naposled rušil objednávku a šel koupit jinam. Zde jsem po zažil.

Reakce obchodu EOD.CZ

je nám líto, že jste u nás nebyl spokojen.
    S konkrétními dotazy či stížnostmi se prosím obraťte na zákaznickou linku anebo email.