Reklama
Přihlásit se a přidat recenzi

Zákazníci u obchodu v posledním půlroce nejčastěji zmiňují

  • 10 %

    Dekuji za vase recenze.Chtel jsem si v tomto eshopu objednat dva pary bot ,ale po precteni vasich negativnich recenzi jsi objednavat nastesti nic nebudu.

  • 10 %

    • Žádná komunikace
    • Stále mi nevrátili peníze

    Po zaplacení objednávky vypadalo vše v pořádku. Po cca 3 dnech od objednání byl stav objednávky stále stejný. Zavolala jsem na zákaznickou linku, kde mi bylo řečeno, že je objednávka zrušena a boty již vyprodané.
    Uz je to skoro 2 týdny a stále mi nebyly vráceny peníze na účet… dovolat se je taky katastrofa, na emaily nereagují.
    Uz nikdy si neobjednám!!

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    mrzí nás, že jste měla s Vaší objednávkou takovou zkušenost.
    V případě zrušení objednávky je refundace zpracována automaticky prostřednictvím původní platební metody.
    Pokud platbu stále neevidujete nebo potřebujete ověřit stav refundace, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu s číslem objednávky. Rádi Vaši záležitost prověříme.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    S přátelským pozdravem

  • 60 %

    • Vše dopadlo dobře
    • Kladně hodnotím paní na infolince
    • Nebylo zboží které jsem chtěl

    Nebudu hodnotit kladně ale ani záporně.
    Celkově na mě obchod nepůsobí dobrým dojmem, ale lidé kteří u nás pro něj pracují se snaží to oceňuji.
    Škoda že ten přístup, je jaký je.
    U mě to to dopadlo všechno dobře.
    Proto žádnou negativní recenzi dávat nebudu.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vaši situaci podařilo úspěšně vyřešit a že jste byl spokojen s přístupem naší kolegyně ze zákaznické podpory.
    Zároveň nás mrzí, že na Vás některé aspekty našich služeb nezapůsobily pozitivně. Vaše připomínky bereme vážně a využijeme je jako podnět ke zlepšování našich služeb.
    Děkujeme za ocenění práce našich zaměstnanců a za to, že jste se s námi podělil o svou zkušenost.
    S přátelským pozdravem

  • 10 %

    • nikdo s Vámi nebude komunikovat
    • ihned po objednávce přišel email, že nedodrží termín
    • na žádost o storno nikdo nereaguje
    • nikam se nedá dovolat
    • zboží chtějí převzít a poslat zpět NEDOPORUČUJI! BALÍK NEVYZVEDÁVÁM ať se jim vrátí co poslali
    • zboží rozděleno do víc balíků
    • nehodlám s takovým obchodem řešit reklamace a doufat, že bude v balíku to co má
    • pokud bych si přečetla nové recenze na eobuv.cz nikdy neobjednám
    • N E D O P O R U Č U J I !!!!!!

    Objednávala jsem tři páry bot za podmínky dodání 2-3 dny. To jsem potřebovala. Okamžitě po odeslání obj., přišel email, že lhůta bude delší. Hned jsem psala o storno, že to nebudu vyzvedávat. Dovolat se nikam nedá, chat nefunguje a hlavně vykazuje náznaky nebezpečí (antivirus). Po 8 hodinách email úplně mimo mísu a odpověď vlastně žádná. Upozorňuji, že za tu dobu ode mě měli alespoň 3 emaily. Další den to samé, jen člověk píše email a odpověď žádná, po dalším dni přišla odpověď jako by to psala AI a opět to nebylo k tématu. Aktuálně mám jeden balík na výdejním místě a čekám až se jim vrátí a druhý nebyl ještě ani odeslán!!!! Po všech recenzích co tu čtu, doufám, že lidi neudělají tu chybu jako já s tím, že eobuv.cz znají již dlouho, a neobjadnají bez toho aniž by si recenze přečetly. Jsem zvědavá kdy mi vrátí peníze, musí vrátit celou částku včetně poštovného. Dodám aktualizaci jak dlouho jim bude trvat vrátit peníze!!! Tohle už je tak na nahlášení ČOI ty jejich praktiky!

    Milá eobuv.cz neopovažujte se reagovat na tuto recenzi, když nejste schopni reagovat na emaily!!! Reputaci Vám umělá odpověď, že Vás to mrzí, nenapraví!!!!

    Poučení a už nikdy víc!!!!

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    mrzí nás, že jste měla s Vaší objednávkou negativní zkušenost. Chápeme, že změna termínu doručení a následná komunikace mohly způsobit komplikace a nespokojenost.
    Rádi bychom upřesnili, že po potvrzení objednávky již není možné její storno. Pokud se zákazník rozhodne zásilku nepřevzít, je vrácena zpět do našeho skladu a následně je zpracována refundace v souladu s platnými podmínkami.
    Omlouváme se, pokud naše komunikace nesplnila Vaše očekávání. Vaši zpětnou vazbu bereme vážně a využijeme ji ke zlepšení našich služeb.
    S přátelským pozdravem

  • 10 %

    • Hezký výběr bot
    • Nevrácení peněz po vrácení zboží
    • Tristní komunikace
    • Neochota individuálně něco řešit
    • Pokaždé reaguje jiný zaměstnanec

    Recenze nikdy nepíšu ani dobré ani špatné, tohle je má první v životě. Vrátila jsem jedny boty zpět do eshopu a peníze mi dodnes nebyli vráceny. Eobuv mi poslala sice nějaké potvrzení vrácení platby, ale ten účet v potvrzení není můj!! Ani ta částka není stejná jako stáli ty boty. Poslala jsem jim znovu informaci jaké boty jsem vrátila a i výpis z mého účtu a nic.. pokaždé to řeší jiný člověk a není tam nějaká ochota to dotáhnout dokonce. Takže peníze za vrácené zboží má evidentně někdo jiný a navíc mu ani neposlali odpovídající částku. Je to škoda na eobuv mají krásné boty a ráda bych tam dále nakupovala, ale už nikdy!

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,

    mrzí nás komplikace, které jste v souvislosti s vrácením zboží zaznamenala. Rádi bychom Vás informovali, že refundace je vždy zpracována prostřednictvím platební metody použité při vytvoření objednávky, a to v souladu s našimi obchodními podmínkami. Pokud byla objednávka uhrazena online předem, není možné vrátit platbu na jiný účet, protože refundace je přímo navázána na původní platební transakci.
    Pokud jste již obdržela potvrzení o refundaci, doporučujeme ověřit přijetí platby u Vaší banky. V případě, že budete potřebovat další informace, neváhejte se prosím znovu obrátit na naši zákaznickou podporu.
    Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    S přátelským pozdravem

  • 10 %

    Absolutně tristní přístup obchodu k reklamaci. Kotnikove boty se po jedné sezóně nedají nosit, úplně oddělený podpatek.
    Reklamaci neuznali z důvodu častého nošení.
    Všem doporučuji, zde nenakupujte, boty zde určitě nevyreklamujete.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    mrzí nás, že nejste s výsledkem reklamace spokojen. Každá reklamace je posuzována individuálně na základě odborného posouzení stavu výrobku a zjištěných skutečností. Pokud máte k vyřízení reklamace další dotazy nebo se domníváte, že došlo k nedorozumění, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu. Rádi s Vámi situaci znovu prověříme.

    S přátelským pozdravem

  • 20 %

    • Nedoručené kompletní objednávky a velmi špatná komunikace se zákazníkem.

    Zaplatil jsem členství MODIVOclub GOLD a toto byla moje první objednávka po zakoupení členství. Bohužel zároveň i moje první velmi negativní zkušenost s eobuv.cz.

    Objednávka obsahovala 4 páry bot, ale dorazily pouze 3 páry. Jeden pár úplně chyběl, přesto byla objednávka označena jako kompletně doručená.

    Největší problém je komunikace. Neexistuje přímá zákaznická podpora ani možnost rychle řešit problém s odpovědnou osobou. Zákazník musí vše dokazovat přes fotografie a e-maily kvůli chybě obchodu.

    Fotografie přikládám veřejně. Očekávám rychlé vrácení peněz za chybějící produkt.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,

    mrzí nás vzniklé nedorozumění. Jak jsme Vás již informovali, jednu z objednaných položek nebylo možné expedovat. O této skutečnosti jsme Vám zaslali oznámení a částka za nedodaný produkt Vám byla neprodleně vrácena. Potvrzení o refundaci jsme Vám zaslali e-mailem.

    V případě dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme vše objasnit.

    S přáním hezkého dne

  • 100 %

    • Rychlost
    • Mnoho produktu

    Doruceni bez problemu. Vracela jsem kvuli spatne velikosti a taktez bez problemu. Penize prisly rychle

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,

    děkujeme krásně za pozitivní recenzi a zároveň přejeme ještě mnoho radostných nákupů.

    S přáním krásného dne

  • 10 %

    • Po objednání a uhrazení zboží mi došel e-mail, že objednávka byla systémem stornována. Zboží bylo přitom skladem. Takže nemám ani zboží, ani peníze, na jejichž vrácení budu muset čekat.

    Velmi špatná zkušenost, obchod nedoporučuji.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    upřímně se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti a případné zklamání.
    Pokud byla objednávka uhrazena předem, nemusíte se o nic starat – platba Vám bude automaticky vrácena na účet, ze kterého byla provedena, a to v co nejkratším možném čase po zrušení objednávky.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci a děkujeme za Vaše pochopení.
    V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám plně k dispozici.
    Přejeme Vám příjemný den.
    S přátelským pozdravem,

  • 20 %

    • Neochota pro řešení reklamace. Reklamace bot zamítnuta - příliš často jsem je používala. Asi jsem se na ně měla jen koukat......

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    děkujeme, že jste nám poskytl svou zpětnou vazbu. Mrzí nás, že reklamace nebyla vyřízena k Vaší spokojenosti.
    Pokud s tímto rozhodnutím nesouhlasíte, máte možnost se proti němu odvolat – stačí nám zaslat podrobnější informace spolu s číslem objednávky a číslem reklamace na naši zákaznickou podporu.
    Děkujeme za Vaše pochopení a spolupráci.
    S přátelským pozdravem,

  • 20 %

    • Zboží dorazilo

    Bohužel nemohu kladně hodnotit tentokrat! Zboží vraceno - 22.4. vrácení potvrzeno, v emailu bylo napsané vraceni částky od 1 do 3 dnu, že pošlou peníze. Doteď nic, na me emaily odpovídá každý jinak. Objednávám docela dost zboží a překvapuje že jim je jedno jaka je Reputace obchodu. Spis vidim více negativních recenzi než pozitivních a podle mého dobré to není. Majitel nebo vedoucí by měli zamyslet a nějak toto přehodnotit. Zboží mají už dávno zpět a ja své peníze nemam...Rozhodně mi to nepřijde fér!

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Informujeme, že zpracování vrácení probíhá v souladu s podmínkami ve lhůtě do 14 dnů od doručení zásilky do našeho obchodu. Abychom mohli situaci důkladně prověřit a pomoci Vám problém vyřešit, prosíme Vás o zaslání čísla recenze 534214– Heuréka prostřednictvím e-mailu na naši zákaznickou podporu, spolu s číslem Vaší objednávky. Věříme, že se jedná o nedorozumění, které se společně podaří objasnit k Vaší plné spokojenosti.

    Srdečně děkujeme za spolupráci a přejeme Vám krásný den.
    S pozdravem,
    tým eobuv.cz

  • 60 %

    • široká nabídka obuvi. mám větší číslo obuvi, které není problém na eobuvi koupit. vždy rychlé dodání.
    • obchod se mi jevil jako poctivý, dokud jsem nepotřebovala řešit reklamaci. jedna obuv se mi po prvním použití rozlepila na podrážce. reklamace mi byla uznána. do 31.3. mi bylo slíbeno, že budou peníze za uznanou reklamaci zpět na účtu. dodnes bohužel nepřišly, jen nějaká paní Viktória pořád píše, že peníze byly do 5 dnů (31.3.) po uznání reklamace poslány.... dodnes (22.4.) je na účtě nemám. obchod téměř nekomunikuje.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Prosíme o zaslání ID recenze: 534035 (Heuréka) a kontaktování prostřednictvím e-mailu s uvedením čísla objednávky. Rádi situaci prověříme a pomůžeme Vám s jejím vyřešením.
    Děkujeme za spolupráci a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
    S přáním hezkého dne

  • 100 %

    • Rychlost
    • Komunikace
    • Reklamace
    • Výběr
    • Ceny

    Docela jsem se zhrozila při čtení recenzí, protože objednávám pravidelně x let pro celou rodinu. Boty od pár stovek do dražších kousků. Kolikrát když si nejsem jistá, vezmu dvoje, po vyzkoušení vrátím. Nikdy nebyl problém s komunikací při vratce či reklamaci. Takže za mě top obchod s obuví.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,

    děkujeme krásně za pozitivní recenzi a zároveň přejeme ještě mnoho radostných nákupů.

    S přáním krásného dne

  • 10 %

    • Špatná komunikace zákaznické podpory

    Objednávala jsem před vánoci boty jako dárek. Bohužel jsem se netrefila do velikosti (respektive velikost 43 vůbec neodpovídala, boty byly obrovské), chtěla jsem je vrátit, ale na e-shopu se mi ani po přihlášení moje objednávka vůbec neukazovala v historii. Zkusila jsem i přes aplikaci, ale nic, zboží navíc nejde vrátit jinak, než přes e-shop. Napsala jsem mail na zákaznickou podporu (protože nikde nemají uvedené telefonní číslo, jste odkázáni pouze na komunikaci mailem). Na mail mi odpověděli po TÝDNU (kdy už dávno proběhla lhůta pro vrácení), že už nemám na vrácení zboží nárok. Z eobuv eshopu jsem objednávala už několikrát, ale po tomhle už neobjednám nikdy nic, díky moc.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,

    děkujeme za recenzi. Při vrácení je třeba postupovat v souladu s pokyny, které uvádíme na stránce. Pokud se Vám objednávka nezobrazovala v historii Vašich objednávek, znamená to, že jste ji dělali bez přihlášení na zákaznický účet = jako host. V takovém případě jste měli i vrácení realizovat jako host bez přihlášení. Po uplynutí stanovené lhůty bohužel nelze přijmout vrácení do procesu vrácení.

    S přátelským pozdravem

  • 10 %

    • lepší cena
    • špatná komunikace
    • žádná zákaznická podpora

    25.2.2026 jsem objednala pantofle, dnes je 9.3.2026 a pantofle nedorazily.
    Na moje urgence mi bylo odpovězeno ve smyslu, že věc prověří, ale reálně se nic nestalo, zboží nikde a řešení také žádné.
    Není kam zavolat, psaní je k ničemu.
    Cítím celkem bezmoc, nenapadá mě, jak jinak situaci řešit.
    Po mých zkušenostech určitě nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat.
    Pokud se mi podaří získat zboží, anebo peníze zpět, určitě už zde nakupovat nebudu.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den, děkujeme pěkně za zpětnou vazbu.
    Prosím nahlaste nám číslo ID recenze: 532925- heuréka a kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu i s připraveným číslem objednávky. Rádi situaci ověříme a pomůžeme Vám problém vyřešit.
    Srdečně děkujeme za spolupráci a omlouváme se za nepříjemnosti.
    S přáním krásného dne

  • 100 %

    Z tohoto obchodu jsem objednala již několikrát, zboží vždy dorazilo do 3 dnů, balík byl dobře zabalený, vše bez problému.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,

    děkujeme krásně za pozitivní recenzi a zároveň přejeme ještě mnoho radostných nákupů.

    S přáním krásného dne

  • 10 %

    • Zamitnuta reklamace
    • boty jsou zničené pohledově po měsíci nošení, teče do nich

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    děkujeme za recenzi.Je nám líto, pokud Vaše reklamace nebyla vyřízena k Vaší spokojenosti. V případě, že s výsledkem nesouhlasíte, můžete se odvolat vůči rozhodnutí. V případě potřeby kontaktujte naši podporu.
    S přátelským pozdravem

  • 100 %

    Ja naopak oproti ostatnim eshop velmi doporucuji. Vzdy rychle odeslano, reklamace vyrizeny hned, vraceni penez obratem.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,

    děkujeme krásně za pozitivní recenzi a zároveň přejeme ještě mnoho radostných nákupů.

    S přáním krásného dne

  • 30 %

    Mám smíšené pocity. Objednávám na eobuv.cz opakovaně a vždy vse dorazilo v pořádku, rychle. V kamenné prodejně také vše v pohodě, naposled dokonce sleva. Kupující tam značkové kožené a sportovní boty, takže dražší. Nyní se snažím již 51. den vyreklamovat poškozené kožené kotníkové boty Tamaris. Prasly uvnitř, zvenku jako nové, protože se o ně starám. Dokola se jen slovensky emailem omlouvají a svádějí vinu na jiné jejich oddělení. Podávám podnět ČOI.

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    děkujeme za recenzi.Je nám líto, pokud Vaše reklamace nebyla vyřízena k Vaší spokojenosti. V případě, že s výsledkem nesouhlasíte, můžete se odvolat vůči rozhodnutí. V případě potřeby kontaktujte naši podporu.
    S přátelským pozdravem

  • 10 %

    dost nedoporučuji obchod, koupili jsme boty Skechers 2páry (pracovní) v jedné objednávce, po 2 měsících se začali v ohybu trhat, takže jsme zahájili reklamaci, nemůžete jinak než písemně a to ještě po těžkém zkoumání kam. Nakonec vám přijde email v polštině!!!! že reklamace se má poslat zvlášť na každý pár. Vrchol drzosti, ebuv.cz je na českém trhu, má komunikovat v češtině nebo teda aspoň v angličtině. Reklamaci jenom odkládají a vyřídí akorát kulový. Vážně nekupujte na ebuv.cz pokud vám není jedno, co kdyby náhodou jste museli řešit reklamaci

    Reakce obchodu eobuv.cz

    Dobrý den,
    děkujeme za recenzi. Pokud reklamujete více párů obuvi, v souladu s reklamačním řádem je třeba nahlásit pro každý pár reklamaci samostatně.
    S přátelským pozdravem