Už nikdy si nic z tohoto e-shopu nekoupím. Příšerná komunikace. Boty absolutně neodpovídají kvalitě. Po týdnu nošení jsou zničené.

Reakce obchodu eobuv.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za zprávu. Mrzí nás, že jste nebyla s našimi službami a produktem spokojená. Pokud je nutné produkt reklamovat, prosíme Vás o zaslání zboží zpět k nám, abychom mohli zahájit reklamační proces. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den. S pozdravem, tým Eobuv

• fajn akce,super ceny,siroky vyber sortimentu
    • Jiz parkrat jsem na eshopu nakupovala a bez problemu.Tentokrat katastroficke.Objednala jsem dve veci-s tim,ze boty budou na sklade az za pet dni.Po peti dnech balik odeslan,bohuzel jeste tyz den zprava,ze byl castecne vracen.Od te doby zadne vysvetleni kde se stala chyba,zadna komunikace,zda muzu objednavku ocekavat pozdeji nebo mi vrati penize...Az po dotazech z me strany.Ale kazdopadne pani na mailu,velmi prijemna,schopna,vse zjistila a ve finale vraceny penize obratem.

• Příšerná komunikace
    • Neaktuální data ohledně odeslání zboží
    • Potenciálně podvodné chováni

Zboží nebylo doručeno, v systému eobuv se tváři jako odeslaná. Na moje urgence mi podle slečny na telefonní lince melou do druhého dne vrátit peníze. Již je to týden a nemám ani peníze, ani zprávu o tom, že objednávka nedorazí…. PROSTĚ NIC.

Reakce obchodu eobuv.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za zprávu. Komplikace nás skutečně velmi mrzí, prosíme však o uvedení správné objedávky. Objednávka, ke které se komentář vztahuje byla doručená. Za jeden produkt, který nebyl odeslán byla již platba vrácena zpět. Děkujeme za pochopení. S přáním krásného dne, tým Eobuv

• Velmi špatná komunikace s obchodem při reklamaci!

Dokud je všechno ok, tak fungují, ale jakmile udělají nějakou botu, tak je velký problém to dořešit.

Reakce obchodu eobuv.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Prosíme o podání správného čísla objednávky. K objednávce, ke které se vztahuje tato recenze, totiž nevidíme na reklamacích žádnou komunikaci z Vaší strany. Pokud si přejete zboží reklamovat, prosíme o to, abyste postupovala tak, jak uvádíme na našich webových stránkách. Fotografie vady, celého produktu a vyplněný reklamační formulář, prosíme zaslat na e-mail "[email protected]". Děkujeme. S pozdravem, tým Eobuv