Velmi ochotný přístup,jsem spokojen

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Jsme moc rádi, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a) a budeme se těšit na vaše další objednávky.

Výborná komunikace.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Rychlá objednávka

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Cena, nejsou nenažraný jako jiné e-shopy

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

vše proběhlo k naprosto mé spokojenosti

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Najdu vse co potrebuji. Nakupiji zde hlavne baterie

Reakce obchodu Eneshop.cz

Jsme moc rádi, že jste s nákupy u nás spokojen a budeme se těšit na vaše další objednávky.

Rychlost a cenová dostupnost

Rychlost, ochota, vstřícnost.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

• Přehlednost, cena, rychlost

• Rychlé doručení objednaných produktů
    • Široká nabídka
    • Kvalita

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Nákup byl první, ale supr ok.
    • Dobrá cena,dodání za 47h.

Rychlé dodání.Dobrá informovanost o objednávce.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Jsem moc spokojený, nakupují zde opakovaně

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Mají toho spoustu a přehledně srovnané
    • Led světla s vysokým světelným tokem, to jsem potřeboval
    • Rychle dodáno, do druhého dne!

Super spokojenost

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

• rychlost, cena

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Rychlé vyřízení mé objednávky.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Kvalita za rozumnou cenu.

Za mne naprostá spokojeno jak s dodáním , tak se samotným výrobkem.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Rychlé vyřízení, pro mne dobrý sortiment.

Vše OK.

• super výběr
    • kvalitní zboží

již několik nákupů a vše naprosto OK

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Vše vždy proběhne bez připomínek. Nakupoval jsem zde vícekrát a pokaždé vše bez závad