• Tvářili se levně....blbost!
    • Asi nemá cenu cokoliv psát, protože obchod už nefunguje a peníze bez trestního oznámení zpět už nikdo nedostane!

Jen ještě jednou doplňuji, protože mi nejde upravit recenze z 3. 1. 2019.
    Pod recenzí píše paní Pačísková (doufám, že Vás zavřou!) omluvy a že mi částku vrací, to stejné mi psala i na email... Tak tomu nevěřte, do dneška jsem neviděl ani korunu...

• Obchod prodává software druhé ruky
    • Obchod reagoval po zaplacení zboží až po třech urgencích po emailu a sms. PO TÝDNU...
    • Pro mne je soft z druhé ruky problematický. Po instalaci office - není kompatibilita s jazykem země. Pro někoho banalita, ale v závislosti na úděsnou " rychlost " komunikace obchodu - VELMI problematické. Zakoupil jsem NOVÝ oficiální balíček office

děkujeme Vám za recenzi,

bohužel jsme od Vás nedostali žádný e-mail s tím, že je Váš zakoupený produkt nefunkční, tudíž jsme Vám taktéž ani nemohli jakkoliv pomoci.

Kontaktujeme Vás a společnými silami se pokusíme problém vyřešit.

Přeji Vám hezký den.

• Zboží nedorazilo

Vzhledem k tomu, že jsem peníze odeslal již deset dnů zpátky a zboží mi nedorazilo, mám důvodné podezření, že obchod je jeden velký podvod.
    Na email mi prodejce nereaguje.

děkujeme Vám za recenzi,

produkt Vám byl již odeslán, prosíme o kontrolu Vaší e-mailové schránky.

Předem Vám děkuji a přeji hezký den.

Emilie Pačísková

• Licence Office na 1 rok nebyla doručena. Místo toho mi byl zaslána licence jen na 6 měsíců. E-shop na mojí reklamaci vůbec nereaguje.

děkujeme Vám za recenzi,

zjistili jsme kde nastala chyba a obratem Vám byl zaslán druhý klíč pro dalších 6 měsíců, pravděpodobně nebyl nedopatřením zaslán, tudíž nyní jej odesíláme :-) .

• nedodržuje smuvené termíny
    • nekomunikuje

Nedoporučuji tento obchod, zboží mi mělo být doručeno do 24hodin, ale nebylo doručeno ani za 3pracovní dny, bez jediného slova vysvětlení nebo omluvy. Firma EMDO.cz nekomunikuje. Kupní smlouvu jsem tedy ještě před dodáním zboží zrušil a nyní čekám na navrácení peněz. Pokud mi peníze v termínu dle smlouvy navráceny nebudou, podám podnět na prošetření činnosti firmy EMDO.cz na příslušný finanční a živnostenský úřad a stížnost na Českou obchodní inspekci. Pokud ani tyto instituce nepřimějí paní Pačískovou ke komunikaci, přijdou na řadu orgány činné v trestním řízení. Po přečtení jiných hodnocení, nejsem zcela jistě jen já podvedený. Nenechávejte si tyto praktiky líbit a důsleně jděte za svými právy i když se jedná jen "o několik stokorun". Protože na toto někteří prodejci spoléhají.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi a velice se Vám omlouváme za způsobené komplikace,

částku Vám vracíme dle zákona do 14-ti dnů od odstoupení od smlouvy.

Zcela jistě nespoléháme na to, že jde "o několik stokorun" a částku Vám vracíme zpět na Váš bankovní účet.

Přeji Vám hezký zbytek dne.

Emilie Pačísková

• ESET Internet Security 1 lic. 1 rok (EIS001N1)
    Po zaplacení výše uvedeného produktu,jsem doposud tento produkt po naléhavé urgenci neobdržel.Proto jsem se obrátil písemně na ČOI.
    Tento obchod nedoporučuji.Snad pomůžu ostatním při výběru.
    M.Zapletal

děkujeme Vám za recenzi,

produkt Vám byl již odeslán, tímto se Vám omlouváme za způsobenou prodlevu.

Emilie Pačísková

• poslali aktivacni kod na jinou hru
    • na mailovou reklamaci jiz nekolik dnu bez odpovedi

děkujeme Vám za hodnocení,

tímto se Vám omlouváme za způsobené komplikace,

již Vám byl odeslán e-mail s novým licenčním klíčem.

Přeji Vám hezký den.

• V dnešní době čekat 24h na kód na hru je fakt hodně
    • Reklamaci vadného kódu vyřešili až po 3-4 dnech až po tom co jsem jim to několikrát připomněl.

Ceny dobrý, ale služby nic moc. Příště si radši připlatím v nějakém lepším obchodě...

• Software je falešný
    • Obchod nekomunikuje

Nákup není okamžitý jak obchod slibuje, cca 1,5 dne jim trvá poslání licenčního klíče. Bohužel neplatného a dle vyjádření Microsoftu kradeného. Žádost o reklamaci a vrácení peněz firma ignoruje. Bude předáno právníkům. Jednoznačně nákup zde NEDOPORUČUJI!!!!
    Podle ostatních recenzí nejsem bohužel jediný.

• žádná komunikace.

děkujeme Vám za hodnocení,

bohužel nám od Vás nepřišla žádná zpráva a produkt Vám byl odeslán, tudíž netušíme, kde vznikl problém s nekomunikací.

• Pozdě i přes sliby

Reakce obchodu EMDO.cz

děkujeme Vám za zprávu a velice se Vám omlouváme za prodlevu v odeslání Vaší objednávky, jakožto kompenzaci Vám zasíláme náhodný Steam klíč. Věříme, že Vám tato kompenzace alespoň zčásti vynahradí čekání na zakoupený produkt.

Emilie Pačísková

• zaplacené zboží nedodáno ani po dvou urgencích

Už bych si tady nic nekoupil hru jsem neměl v den vydání a obchodník se mnou nekomunikoval, už nikdy.
    Hrozná zkušenost!

• po urgenci dorazil klíč k objednané hře až po týdnu od zaplacení

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se Vám za způsobené komplikace,
    jelikož se nám platba nespárovala s Vaší objednávkou, která tedy byla evidována jakožto nezaplacená, avšak po manuální kontrole bylo zjištěno, že je vše v pořádku a produkt Vám byl odeslán.

Tímto se Vám ještě jednou omlouváme za komplikace a přejeme hezký den.

Emilie Pačísková

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Hru jsem zakoupil dostatečně v předstihu, ani týden po vydání stále nemám licenční klíč, paní mi sice odepsala, pokaždé a to včas, za to všechna čest, ale obávám se, že ani to nezmění můj pohled na tento internetový obchod. Shrnuto kolem a kolem, tento internetový obchod rozhodně nedoporučuji a doufám, že alespoň své peníze dostanu zpět!

děkujeme Vám za hodnocení,

Vaši objednávku jsme prověřili a bylo zjištěno, že je odeslána. Jestliže se vyskytl nějaký problém či máte jakýkoli dotaz, neváhejte se nás kontaktovat na našem e-mailu [email protected].

Emilie Pačísková

• Celkem jsem obržel 3 klíče k SW co jsem si objednal. 1 Špatný a později 2 už použité.

děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se Vám za komplikace,

od dodavatele jsme obdrželi vyjádření, že byl klíč aktivován Vámi, avšak jsme přistoupili a zaslali jsme Vám nový licenční klíč, který byl dle Vašeho tvrzení taktéž použitý, avšak opět jsme situaci zkonzultovali s dodavatelem a po odpovědi dodavatele jsme se rozhodli, že Vám již nový licenční klíč neposkytneme.

Emilie Pačísková

Objednaná elektronická verze objednávky zatím nedorazila, měla přijít 24h od platby, je to už skoro měsíc, obchod nekomunikuje.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se za zpsůsobené komplikace,

jelikož jsme produkt neměli skladem, požádali jsme Vás o číslo Vašeho bankovního spojení, abychom Vám vrátili zpět Vaše finanční prostředky. Ty Vám již byly vráceny, prosíme Vás tedy o kontrolu Vašeho bankovního účtu.

Přejeme hezký den.

• Obchod nekomunikuje
    • Zboží jsem neobdržel

děkujeme Vám za hodnocení,

Vaši objednávku eviduji jakožto vyřízenou a odeslanou, v případě jakýchkoli dotazů či nesrovnalostí se nás neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected].

Emilie Pačísková

Dodán nefunkční klíč k produktu, prodejce nekomunikuje a po 12 dnech od zakoupení je situace stále na bodu 0.